Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to za filozofiaaaaaa :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

;( ;( ;( ;( ;( ;(

a mnie nie bedzie ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

było nie lecieć :gwizdanie:

Opublikowano

jak tam vagowanie wtrysku irlandczyka :decayed::tongue4::wink4:

Opublikowano

no,można by wziąć 20min

lub gdyby zebrało się 8 uczestników,można by wziąć 30 min wyścig za 85zł

ale nie wiem czy to nie będzie za drogo?

Opublikowano

ja bym się też przyłączył ale w tą sobotę chyba nie dam rady

Opublikowano

jak tam vagowanie wtrysku irlandczyka :decayed::tongue4::wink4:

znudzilo mi sie juz :tongue4: :tongue4: :tongue4:

wolalabym poscigac sie na gokartach :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Łepski,a ty :cool1:

Wstepnie moze byc, tylko zaley o ktorej ostatecznie :przebiegly:

Opublikowano

bylem na hamowni dzis .. 155 KM i 382 nm ... W SERII :o ... wiedzialem ze to zdrowy motorek :):cool1:

i to jest seria :polew:

380Nm to sie ma po za*ebistym programie :cool1:

Opublikowano

Jak się bawicie ??

Wyczytałem,że Kacza kupił paska,pełna seria... :decayed:

Opublikowano

Łepski,a ty :cool1:

Wstepnie moze byc, tylko zaley o ktorej ostatecznie :przebiegly:

nie no,ty musisz być :naughty:,tobie która by pasowała :cool1:

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 22:56_________________________________________________

Wyczytałem,że Kacza kupił paska,pełna seria... :decayed:

no jak to wyczytałeś,no na pewno też się nieźle bawiłeś :polew:

Opublikowano

Łepski,a ty :cool1:

Wstepnie moze byc, tylko zaley o ktorej ostatecznie :przebiegly:

Mi to by tak bardziej pasowało ok 20. Jest już ciemno i fajny efekt.

A co do czasu to max 20 min. pózniej się już nie chce

Opublikowano

NO to decydowac sie bo trzeba tor zamowic!!

Opublikowano

seria seria drogie panie ;]

Opublikowano

Mi to by tak bardziej pasowało ok 20.

nie no,tak późno :cool1:

18 może być?

NO to decydowac sie bo trzeba tor zamowic!!

dokładnie :good:

dlaczego u nas tak ciężko jest cokolwiek zorganizować :wallbash:

krakusy się bawią,poznaniacy się bawią,warszawiacy to samo,a my :disgust:

przecież jest nas trochę,w zasadzie tyle samo aut przyjeżdża na spoty 3M,co u nich :cool1:

seria seria drogie panie ;]

naiwny jesteś :gwizdanie:

Opublikowano

nie naiwny tylko polegam na opinii Krystiana z tune-up :hi:

Opublikowano

nie naiwny tylko polegam na opinii Krystiana z tune-up :hi:

pokaż ten wykres :cool1:

Opublikowano

Ja się dopasuje a co do czasu to mydło dobrze mówi!

Opublikowano

nie naiwny tylko polegam na opinii Krystiana z tune-up :hi:

Kacza seria AWX może mieć BONUSA, bardzo wiele ich miało ale nie takie :no:

Bieniek po programie ma o 4Nm mniej niż Twoja "seria" - więc wytłumacz mi to

napewno ktoś dłubnął mu softa

Opublikowano

dlaczego u nas tak ciężko jest cokolwiek zorganizować :wallbash:

krakusy się bawią,poznaniacy się bawią,warszawiacy to samo,a my :disgust:

przecież jest nas trochę,w zasadzie tyle samo aut przyjeżdża na spoty 3M,co u nich :cool1

Może by co wspólnie zorganizował czym nas więcej zawsze taniej :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.