Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Bieniek masz aku w aucie?

chciałbym jutro sprawdzić RNSa i pożyczyć Twój panel od klimy bo chce swój przyrezać i potrzebuje w celu zwymiarowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Bieniek masz aku w aucie?

chciałbym jutro sprawdzić RNSa i pożyczyć Twój panel od klimy bo chce swój przyrezać i potrzebuje w celu zwymiarowania :)

Mam aku :>

Ale jutro najprawdopodobniej wyjezdzam swoim autem,wiec wymiarowanie tylko na spocie :tongue4: :tongue4:

Moglbys mi sprawdzic nr ic do mnei?Jutro jade kupic i nei chce pomylek.A nie zabralem starych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś na sprzedaż spryskiwacz reflektora do b6? może być bez sprawnej dyszy, byle by się tylko wysuwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rady wymierzyc na spocie,czy chcialbys do domu?Jest szansa,ze jutro nie zdaza z robota chlopaki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, spokojnie jak nie da się to trudno - obkleję tunel i będę po troszeczku piłował :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:29_________________________________________________podaj VIN na PW

zobaczę czy mam w swojej bazie danych :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle,ze raczej w czw odbiore auto jak juz.Jutro dopiero kolo 17 dowioze IC, jak je kupie w ogole.To do czw spokojnie mozesz pozyczyc klimatronik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czwartek to dopiero kosz odbiorę od Gleby

jeżeli wyrwę się aby go odebrać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 psuje się na potęge bez modów. Po co zwiększać awaryjność, która i tak jest bardzo wysoka ? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniać to nie lepiej od razu pomyśleć o większych mocach ? :evil:

Raz,ze i tak pompa nie wyda wiecej.Dwa przy sprzedazy raczej fmic mi nie pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex gdzie ty kupujesz "flat" 70m2 i 60m gardenu za takie małe bilety ?? wioska 60km od Śledziowni czy jak ?? :mysli:

hehe,Gdańsk,blisko Kowal :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie chłopy ktoś jeszcze ma zamiar jechać na zlot bo jak bym się zdecydował to ktoś mógłby się ze mną zabrać zawsze taniej wacha wyjdzie :decayed

po pierwsze,niemów do nas chłopcy :kwasny::wink4:

antonio i Łepski chcą się z kimś zabrać,także mielibyście wache na trzech :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 23:24_________________________________________________

Ciekawe do kiedy ceny mieszkań będą spadać... :mysli: Oby jak najdłużej :decayed:

no ponoć jeszcze mają zjechać,ale to już chyba niedużo,teraz jest 3900-4200,ja znalazłem za 3500,przed nowym rokiem stało za 3950,także myślę,że te 3500 jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panie i panowie:) jako nowy forumowicz postaram sie tez wpaść w tym miesiącu na spocik w Gdańsku... :)

może ktos z okolic Dębek-pucka-władka-helu tez smignie drugą fura albo ze mna.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...