Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedzcie chłopy ktoś jeszcze ma zamiar jechać na zlot bo jak bym się zdecydował to ktoś mógłby się ze mną zabrać zawsze taniej wacha wyjdzie :decayed:

antonio i Łepski chcą się z kimś zabrać,także mielibyście wache na trzech

waldi a ty byś jechał swoim? ja ewentualnie pojadę swoim i bym mógł kogoś zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

waldi a ty byś jechał swoim? ja ewentualnie pojadę swoim i bym mógł kogoś zabrać

No ja bym chciał jechac swoim ale to kwestia jeszcze dogadania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA sie okresle co do wyjazdu w ostatniej chwili.

I bede hardcorem,bo pojeade swoim :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA sie okresle co do wyjazdu w ostatniej chwili.

I bede hardcorem,bo pojeade swoim :polew: :polew:

Na powrocie lecąc przez Kraków chcesz odwiedzić jednego typa :baseball::bokser: :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na powrocie lecąc przez Kraków chcesz odwiedzić jednego typa :baseball::bokser: :cwaniak1:

:polew: :polew: :polew:

w sumie bez zbednej fatygi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo takich spraw, jakby ktoś jechał niedługo przez Płoty to jest jedna sprawa do załatwienia :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3C0 905 861 G blokada fajery z paska b6 założyłem nową a na nowej nie ma wgl zapłonu ale ma inną literke na końcu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg ETKI 7.0 nie ma takiego nr... (jest 3C0905861H ) a 7.3 mam na drugim kompie i sprawdzić mogę dopiero jutro :kwasny: ale powiem Ci że blokada wchodzi w skład kompletu do odpalenia auta więc musi być z nim zgrana, sama wymiana wg mnie ch*** da bo to tak jakbyś próbował odpalić na nie swoim kluczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale stara blokada się zacina więc muszę wymienić, bo czasem się nie chce odblokować i nie da się odpalić auta. nową mam założoną, ale nawet zapłonu niema żeby zakodować, więc muszę być pewny czy aby napewno jest dobry żeby się nie robić w wała :naughty: że wchodzi w skład odpalania auta no To wiem, więc potrzebuje chociaż zapłonu do zakodowania :wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 19:12_________________________________________________a no i jak możesz to looknij jutro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w 7.0 jest tylko ta jedna ( z końcówką H) i innych NIET :wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 19:15_________________________________________________Żadna nowa blokada nie puści bo nie jest zgrana a faktycznie zgrać się nie da jak nie będzie zapłonu i kółko się zamyka... :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, ale sam zapłon powinien być żeby można było zgrać. A że go nie ma To coś nie tak, więc albo nie ten albo nowy zdupczony? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby móc zakodować, powinien być zapłon. A czym puszczać czy nie To nie wiem ale chyba powinna w ogóle nie trybić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...