Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

ja cisne w czwartek i resztę też zachęcam,może ktoś ma możliwość wyjechać dzień wcześniej,jak na taką drogę,to chyba warto pokombinować żeby spędzić tam choć jeden dzień więcej:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

w czwartek ale w nocy, tak?

chcesz być rano w piątek w BT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie akurat z wolnym nie mam problemu, można by było śmignąć szybciej. Tomeks a Ty z kim jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Dorotą

wyjeżdżam rano w czwartek,o 17 odbieram wypsia i Monikę z lotniska w Balicach i ciśniemy do Bukowiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz komplet no ok, ja mogę jechać prędzej ale raczej będę chciał wracać w niedzielę. Mam nadzieję że nie wyjdzie tak że będę jechał sam:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Dorotą

wyjeżdżam rano w czwartek,o 17 odbieram wypsia i Monikę z lotniska w Balicach i ciśniemy do Bukowiny

hmm,no w zasadzie moglibyśmy jechać we trójkę,w kraku zabieramy wypsiów i w piątkę ciśniemy do bukowiny,z Balic do Bukowiny jakoś sie przemęczymy w komplecie:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak do końca jeszcze nie wiem,na 90% w niedzielę,ale jest opcja,żeby zostac trochę dużej,choć to raczej mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak byście wracali w niedzielę ewentualnie w poniedziałek to jak nie sprawię kłopotu to zabrałbym się z Wami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,to my raczej z tobą:whistling:,bo ja raczej swojej nie zdążę zrobić do wyjazdu:cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty cwaniaczku takie buty:naughty: hmm myślałem że sobie porządnie wypije i nie będę musiał się pilnować hehe

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

Z drugiej strony może bym pojechał swoim bo mam coś jeszcze do wyrezania a Domin79 mi obiecał coś zrobić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,ja najchętniej jechałbym swoim,wierz mi,ale duupa,więc chyba ravką będę cisną,a na trase to lepsza A4 i mniej spali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jeszcze się zgadamy, tylko dla trzech osób z tyłu trochę mało miejsca:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątkę zrobilibyśmy jakieś 100km,damy rade jakby co:smiley:

ale jeszcze pomyślimy,ja w ostatnim tygodniu będę wiedział czy wracam w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wyjazd w czwartek po południu,tak,żeby Włocławek,Łódź i Częstochowę machnąć wieczorem lub późnym wieczorem.

Jak pojedziecie w odpowiednich godzinach,to BT można teraz zrobić osobowym w 8godzin.

Nawierzchnia na Jedynce jest naprawdę dobra więc nie polecam skrótów.:cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ze srody na czwartek, albo z czwartku na piatek. Tak jak zawsze jezdzilismy w poludnie jestesmy w BT i jest czas zeby odpoczac po podrozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko jak się pojedzie w środę to trzeba będzie jeszcze nocleg kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawajcie wszyscy jedziemy tak,żeby w czwartek byc w Bukowinie,te kilka złoty za pokój to pikuś,w porównaniu do kosztów podróży w czwartek można sobie odpocząć,wieczorkiem skoczyć do jakiejś knajpki na grzańca,a od rana w piątek jesteśmy,wypoczęci,wyluzowani i zadowolenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mydlany czy to koło naszego punktu rozładunkowego?

http://allegro.pl/zarowki-postojowki-philips-blue-vision-w5w-gdynia-i2176594267.html

Piotr Oberkiewicz

Lajt Piotr Oberkiewicz

Sępia 15/16

81-078 Gdynia

Dokładnie jak wyżjezasz pod gorke to są te bloki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...