Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4


kaman

Rekomendowane odpowiedzi

Kiera fajna, szkoda tylko, że nie w kolorze SWING, ale i tak ekstra wygląda ;) A gałkę od biegów jaką będziesz ładował? Szarą z szarym mieszkiem czy czarną z czarnym mieszkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałka będzie czarna pikowana z czarnym mieszkiem. Ręczny tez będzie czarny, pikowany :)

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ręczny cała wajha czarna czy tylko ta nakładka co się ją w ręce trzyma ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta nakładka. Reszta zostaje w kolorze, chyba że słabo będzie to wyglądać to wtedy sprawdzę jak będzie prezentować się cały czarny ręczny ;)


04-05.03.2015r

W środę kurier DHL przywiózł mi sporą paczkę od kolegi BizoOn-a:

IMG_0184.jpg

A w niej grafitowe felgi Ronal RS6 8x18 ET43 :kox:

IMG_0185.jpg

IMG_0186.jpg

Przy zawieszeniu 1BA będzie niezła koza dlatego też niebawem zamówię sprężyny Eibach ProKit -30, a od maja zapewne będę rozglądać się za nowymi amortyzatorami.

Ponadto muszę zamówić opony - ciągle zastanawiam się jakie - oraz dystanse, prawdopodobnie na przód 5mm, a na tył 15-17mm.

Jednak zestaw letni wpadnie prawdopodobnie dopiero w kwietniu bo w marcu kompletnie nie mam czasu żeby to wszystko ogarnąć.

W czwartek przyjechała paczka od magicman-a w której znalazłem ramiona wycieraczek oraz pióra, a raczej trzy zestawy piór aero. Ramiona będę musiał pomalować więc na samochodzie prawdopodobnie pojawią się w weekend.

IMG_0193.jpg

IMG_0194.jpg

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :hi:

Pod koniec miesiąca założę nowe felgi, jednak na seryjnym zawieszeniu - wiem, wiem, będzie wysoko. Po prostu chce zobaczyć jak felgi będą wyglądać przy kolorze nadwozia LX7Z. Od razu wymierzę jakie dystanse będą najlepsze także maksymalnie 10 dni przemęczę się jeżdżąc kozą :facepalm: Tymczasem ramiona wycieraczek odnowione - muszą tylko wyschnąć, jak dobrze pójdzie to jutro wylądują na samochodzie. Tak się tylko zastanawiam, po co mi trzy komplety piórek... :grin:

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta nakładka. Reszta zostaje w kolorze, chyba że słabo będzie to wyglądać to wtedy sprawdzę jak będzie prezentować się cały czarny ręczny ;)

04-05.03.2015r

W środę kurier DHL przywiózł mi sporą paczkę od kolegi BizoOn-a:

IMG_0184.jpg

A w niej grafitowe felgi Ronal RS6 8x18 ET43 :kox:

IMG_0185.jpg

IMG_0186.jpg

Przy zawieszeniu 1BA będzie niezła koza dlatego też niebawem zamówię sprężyny Eibach ProKit -30, a od maja zapewne będę rozglądać się za nowymi amortyzatorami.

Ponadto muszę zamówić opony - ciągle zastanawiam się jakie - oraz dystanse, prawdopodobnie na przód 5mm, a na tył 15-17mm.

Jednak zestaw letni wpadnie prawdopodobnie dopiero w kwietniu bo w marcu kompletnie nie mam czasu żeby to wszystko ogarnąć.

W czwartek przyjechała paczka od magicman-a w której znalazłem ramiona wycieraczek oraz pióra, a raczej trzy zestawy piór aero. Ramiona będę musiał pomalować więc na samochodzie prawdopodobnie pojawią się w weekend.

IMG_0193.jpg

IMG_0194.jpg

Witaj,

Jeśli zamierzasz wrzucić dystanse to przy 18 x 8 ET43 na front daj 8mm (przy 5mm nie będzie kołnierza centrującego) a na tył 13-15mm i będzie pięknie :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jeśli zamierzasz wrzucić dystanse to przy 18 x 8 ET43 na front daj 8mm (przy 5mm nie będzie kołnierza centrującego) a na tył 13-15mm i będzie pięknie :D

Pozdrawiam!

OK, dzięki za informację :) Najpierw jednak wrzucę koła bez dystansów i zobaczę jak to będzie wyglądać. Jak obowiązkowo będę musiał zarzucić dystanse to wtedy zamówię i założę je gdy będę zmieniać sprężyny ;)

Ale fele mmm [emoji7]

:naughty:

Ramiona wycieraczek odnowione i założone razem z piórkami:

IMG_0199.jpg

Jak można zauważyć samochód brudny, myłem go w czwartek, trochę pojeździłem i znowu trzeba jechać na myjkę :grin:

20.03.2015r

Pierwsze przymiarki do zestawu letniego - Ronal RS6 + ukryte wentylki + opony Dayton 225/40/R18 :kox:

Ogólnie zestawienie lakieru nadwozia szarej perły z felgami w kolorze grafit perłowy bardzo mi się podoba. Koniecznie będą sprężyny -30mm (mam zawieszenie 1BA), ale to dopiero w kwietniu :facepalm:

IMG_0259.jpg

Więcej zdjęć jak samochód pójdzie w dół bo aktualnie siedzę na kozie i wstyd pokazywać jak to wygląda :grin:

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapierdzielasz Panie z modami :naughty: a to już z dystansami jest założone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bez dystansu i jestem w szoku, byłem pewien ze beda bardziej schowane. Założyłem zeby zobaczyć jak to sie wszystko prezentuje i przy okazji chciałem sprawdzić jaki dokładnie dystans potrzebuje. W wolnej chwili wymiarze ile mm najlepiej dołożyć. Chociaz najpierw zaloze Eibachy i wtedy zobaczę jak bedzie to wyglądać bez dystansów.

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry kolor felgi do budy LX7Z :thumbup1:

Z dystansami poczekaj do założenia Eibacha bo im niżej tym przód się bardziej chowa, a tył idzie na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin planowałem właśnie tak zrobić: najpierw Eibach, później dystans. Ale nie wiedziałem, że przy -30mm przód się chowa,a tył idzie na zewnątrz - dobrze wiedzieć :hi: Sprężyny zapewne dojadą do mnie po świętach bo zamówię je pod koniec marca jak dostanę wypłatę - aktualnie się spłukałem kupując nową lustrzankę za parę kafli - wesela nadchodzą więc trzeba inwestować w nowy sprzęt, a bez problemu mógłbym mieć za to zestaw zewnętrzny s-line albo s4 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, że przy takich parametrach koła są tak mocno wysunięte :blink: Ciekawe jak się zachowają po obniżeniu... czekam zatem na kolejny update ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może zdjęcie felg od boku auta bo jestem przed wyborem koloru dla rotorów w moich rh zw i zastanawiałem się też co by je w grafit ciepnąć - też mam kolor lx7z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, że przy takich parametrach koła są tak mocno wysunięte :blink: Ciekawe jak się zachowają po obniżeniu... czekam zatem na kolejny update ;)

Mam nadzieję, że po obniżeniu nic nie będzie ocierać :huh:

Masz może zdjęcie felg od boku auta bo jestem przed wyborem koloru dla rotorów w moich rh zw i zastanawiałem się też co by je w grafit ciepnąć - też mam kolor lx7z.

Zdjęcie zrobione przed chwilą telefonem:

IMG_0264.jpg

Przodu Ci nie pokażę bo wstyd pokazywać tę kozę :facepalm: A tak w ogóle to jakieś małe te kółka, mogłem zainwestować w 19" :grin:

Na razie tak jeżdżę, najpóźniej 11 kwietnia wpadnie -30mm, ale niewykluczone, że jeszcze przed świętami wpadnie Eibach :kox:

U Was też spadł dzisiaj śnieg który po 30 minutach się rozpuścił? :decayed:

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dayton 225/40/R18. Dorwałem komplet nowych opon z gwarancją za 900zł z przesyłką więc nawet się nie zastanawiałem tylko od razu kupiłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...