Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4


kaman

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dołożysz resztę żarówek led i będzie git. Zapytam przy okazji, bo poruszyliście temat, a ostatnio się zastanawiałem. Do jakiej pojemności karty obsługuje RNSe? Tylko sd czy mogą być microsdhc w adapterze na sd? Pozdrawiam

Edytowane przez Fugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny mod który musi zawitać to kierownica multi (prawdopodobnie z B7) + moduł Bluetooth + obszycie hamulca ręcznego na czarno i nowa gałka zmiany biegów razem z czarnym meszkiem :)

nie ładuj z b7 tylko z b8 odrazu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wszystkie piosenki odtwarza - muszą mieć koniecznie bitrate powyżej 128kbps. Przynajmniej tak jest u mnie, widzi wszystkie, a te które mają 128kbps to nie odczytuję.

Fugi ledy do środka wpadną, ale jeszcze nie wiem kiedy. Na razie chcę skompletować moduł bluetooth - kupiony już z końcówką H, leży u Karola, odbiorę w grudniu. Jeszcze muszę kupić mikrofon i piny do rns.

No i kierownica też jedzie - pikowana, 3-ramienna z B7. Także Krzychu nici z kiery od B8 :P Jeszcze tylko znaleźć poduszkę i... no właśnie, muszę zgłębić temat podmiany kierownicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się, przejrzałem cały temat i jest fajnie. Też szukam lusterka fotochrom z przyciskiem ale w jakichś uczciwych pieniądzach bo jak na razie to niektóre ceny są chore. Powodzenia w dalszych modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz napisz do Karola (biggman), on często posiada te lusterka w różnych cenach. Ogólnie takie lusterko nie jest tanie, ale polecam zakup ;)

Dzięki Krzysiek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wyszło to podświetlenie klamki i drzwi. Mam tylko pytanko gdzie podłączyłes zasilanie z tej taśmy Led. Miałeś seryjnie podświetlana klamkę i tylko wpioles taśmę czy jak? Chciałbym też coś takiego zrobić i patrzyłem jak by to było u mnie i nie mam pojęcia gdzie by to podłączyć. Z tyłu w drzwiach nic się nie świeci jedynie z przodu do oświetlenia guzików podnoszenia szyb. Dzięki za info i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ruszyłeś z tematem, nie spodziewałem się że tak szybko pomodzisz :banan:

U Karola leży już moduł Bluetooth - odbiorę go jakoś na dniach. Jeszcze tylko piny do RNS, mikrofon i można zakładać :banan:

Kierownicę multi z B7 mam już w domu, aktualnie szukam do niej poduchy i reszty potrzebnych rzeczy. Wkręciłem się w to modzenie, ale chyba muszę trochę przystopować :P

Świetnie wyszło to podświetlenie klamki i drzwi. Mam tylko pytanko gdzie podłączyłes zasilanie z tej taśmy Led. Miałeś seryjnie podświetlana klamkę i tylko wpioles taśmę czy jak? Chciałbym też coś takiego zrobić i patrzyłem jak by to było u mnie i nie mam pojęcia gdzie by to podłączyć. Z tyłu w drzwiach nic się nie świeci jedynie z przodu do oświetlenia guzików podnoszenia szyb. Dzięki za info i pozdrawiam.

Miałem już podświetlenie klamek więc tylko rozebrałem wtyczkę, zlutowałem przewody i działa ;) Także musiałbyś wpiąć się pod zasilanie 12V, najlepiej podświetlenie guzików od podnoszenia szyb żeby ledy zapalały Ci się wtedy gdy włączysz światło. No ale to pytaj dokładnie w temacie o dekorach - click - bo nie mam pojęcia jak wygląda sprawa zasilania w drzwiach gdzie nie masz 4x elektrycznych szyb, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Będę musiał to rozebrać i się temu przyjrzeć. Dzięki za odpowiedź i info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: jak bedziesz w okolicy wpadaj do mnie musze to oblukac. Co tam Ci w podswietleniu klamki sie zrabalo? Wtyczke, czy diode gdzies znajde :)

OK, będę dzwonić. Możliwe, że pod koniec bieżącego miesiąca pojawię się w Siedlcach ;)

Jeśli chodzi o brakujący pin:

IMGP5254.jpg

O taki jeden skubaniec mi się złamał podczas wyciągania z wtyczki. Reszta pinów (7 sztuk) i 4 wtyczki są całe. Zostawię je na wszelki wypadek gdybym chciał wrócić do podświetlanych na czerwono klamek.

Siemka, ładna sztuka :) Fajnie to wyszło z tym podświetlaniem.

Dzięki! :)

Dzisiaj skończyłem zabawę z podświetleniem. Wyszło świetnie, jestem bardzo zadowolony z efektu :banan:

Wyłączone:

IMGP5244.jpg

Włączone:

IMGP5245.jpg

Podświetlenie przodu:

IMGP5247.jpg

Podświetlenie tyłu:

IMGP5253.jpg

:kox:

EDIT:

Teraz koniecznie muszę wymienić całe podświetlenie wnętrza na ledowe żeby wszystko do siebie pasowało. Tym bardziej mam powód bo chyba żarówka padła w bagażniku - zgasiłem i już się nie zapaliła :P

Na szybko dwa zdjęcia samego RNS-E jak i RNS-E + ambiente a'la A6 C6:

IMGP6782.jpg

IMGP6783.jpg

Kolejny mod który musi zawitać to kierownica multi (prawdopodobnie z B7) + moduł Bluetooth + obszycie hamulca ręcznego na czarno i nowa gałka zmiany biegów razem z czarnym meszkiem :)

No proszę a myślałem, że Kaju był pierwszy z oświetleniem dekorów :decayed:

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi: przede mną takie podświetlenie założył sobie kamelus_ także nawet i ja nie byłem pierwszy :P

Kierownica leży i czeka na poduchę, taśmę, itd... Może ktoś ma na sprzedaż? :)

IMGP6885.jpg

IMGP6886.jpg

IMGP6887.jpg

IMGP6888.jpg

IMGP6892.jpg

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek ja mam wszystko oprócz poduchy ;) moduł, taśmę

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian pewnie ^_^

Trzeba do niego później napisać :kox:

Grzesiek ja mam wszystko oprócz poduchy ;) moduł, taśmę

Za tydzień w poniedziałek będę i wszystko od Ciebie wywiozę :grin: Daj znać na PW ile chcesz :)

btw.

Audi sline dzięki za kierownicę ;)

08.12.2014r

Małe rzeczy, a cieszą :)

- od Karola:

Moduł Q, taśma multi + grzanie - tak na wszelki wypadek, może wpadnie kiedyś kierownica z grzaniem :kox:

IMGP7064.jpg

IMGP7062.jpg

Moduł Bluetooth, wersja high 2007r z końcówką H, ponad metr wiązki, antenka i obudowa:

IMGP7068.jpg

- od Jarka:

Ori mikrofon Bluetooth montowany w lampce podsufitki:

IMGP7065.jpg

Wstępnie moduł BT miał wylądować pod schowkiem, ale że jest w obudowie to wyląduje tak jak fabryka dawała - pod fotelem pasażera.

Niebawem będę mieć poduchę, miała być w styczniu no ale wpadnie wcześniej :) Pozostanie załatwić od Dominika piny do RNS aby podłączyć BT i będzie można wszystko pakować do środka ;)

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota. A ledy do środka bierz od Tomnika. Sprawdzone i mega "koks" w środku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pokład wpadła czarna, pikowana kierownica multi z B7 od użytkownika Audi sline, natomiast poducha przyjechała od użytkownika hiszpan123 - dzięki Panowie! :hi:

IMGP7707.jpg

IMGP7708.jpg

IMGP7715.jpg

Po założeniu kierownicy przez biggman-a stwierdziłem, że osłona kierownicy w kolorze swing kompletnie nie pasuje i będzie trzeba kupić czarną. Jak się okazało, Karol miał na stanie czarną osłonę z B7, szybka podmiana i jest zdecydowanie lepiej :kox: Pozostało założyć moduł BT (leży na półce), wymienić gałkę na pikowaną z czarnym mieszkiem i obszyć ręczny aby pasował do kierownicy i gałki, ale to kiedyś się zrobi (czyt. na dniach) :P

Aktualnie rozglądam się za nowymi felgami i sprężynami - zapewne -30 - żeby A4-ka jakoś się prezentowała :kox:

EDIT:

Gdyby ktoś chciał moduł z obsługą FIS i tempomatu - końcówka "L", osłonę swing pod tempomat (trzeba podmalować bo są odpryski w okolicy miejsca na kluczyk) bądź kierownicę czteroramienną z B6 z poduchą i okablowaniem niech pisze PW :hi:

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się pięknie! :) Kierownica ładnie odświeżyła wnętrze . Ładnie z modami lecisz... Chyba będę się musiał również za coś wziąć. Pozdrawiam Grzesiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...