Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

taki tam oswojony BRUTAL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Perspektywa ,że sam wracam przekonała Cię do wzięcia dnia urlopu :)

Opublikowano
  • Autor

Perspektywa ,że sam wracam przekonała Cię do wzięcia dnia urlopu :)

:grin: ja wiem że bezpiecznie jeździsz, ale nie wiem czy mnie stać na wymianę tarcz po Twoim powrocie, taniej wyjdzie wziąć urlop hahaha :P

sam się nie mogłem doczekać tej trasy bo 1200kucy będzie wracało i będzie ciekawie :wstydliwy:

Opublikowano

:kox:

Fajny powrót będzie :)

Tarcze znowu tak szybko się nie kończą ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Furka marzenie :)

Nic tylko pozazdrościć, szkoda ze wcześniej nie wpadłem na ten temat...

Moze i bedzie kiedy okazja sie spotkać bo rs4 b7 to kiedyś na żywca oglądałem ale w cabrio na Rej srb ...także tez jakieś okolice...

Gratulacje furki :) :) :)

Opublikowano

nie moglem się powstrzymać :kox:

jeszcze raz Dzięki :hi:

image.jpg

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nie ma sprawy Soprano ;)

Dzięki za fotki, za***iście wyszły :D

Przemo też mam nadzieję się spotkać i zobaczyć Twoją ;)

trzebaby większego spota nagrać

Edytowane przez seves

Opublikowano

Nie ma sprawy Soprano ;)

Dzięki za fotki, za***iście wyszły :D

Przemo też mam nadzieję się spotkać i zobaczyć Twoją ;)

trzebaby większego spota nagrać

Ogólnie z kilkoma osobami z forum chcemy zrobic kiedyś spocik esek...

Czekamy na kumpla który silnik składa, ja już to mam za soba :)

Także przed tym moze wcześniej coś udałoby sie ujadać gdzieś w okolicy...

Opublikowano

Extra audiczka. Muszę się lepiej rozglądać po Rybniku, żeby oblukać na live tą RS :wink:

Opublikowano

Przyjechał by na spota we wtorek na dolinkę. :whistling:

Opublikowano

Przyjechał by na spota we wtorek na dolinkę. :whistling:

Zakochany jak 15-sto latek jest...wątpię by dotarł :)
Opublikowano
  • Autor

Extra audiczka. Muszę się lepiej rozglądać po Rybniku, żeby oblukać na live tą RS :wink:

dzięki ;)

trzeba faktycznie jakiegoś spota w końcu zgrać ;)

Przyjechał by na spota we wtorek na dolinkę. :whistling:

Wybierałem się z SIRREDEM w ubiegłym tygodniu ale nam nie wyszło :/ a działo się ciekawie no i żałuję :facepalm:

Przyjechał by na spota we wtorek na dolinkę. :whistling:

Zakochany jak 15-sto latek jest...wątpię by dotarł :)

No tak to jakoś ze mną jest że co słońce zaświeci to mnie strzała trafi :decayed:

Opublikowano

Tez bym sie pisał tylko kiedy i gdzie....????

Opublikowano
  • Autor

W SR spróbujemy coś zgrać w najbliższym czasie,

a jeśli chodzi o coś ciekawszego to na 3S od czasu do czasu się chłopaki zgadują ;) jutro się mam spróbować z S3 w stroniku 360km i szczerze ciężko to widzę i łudzę się że dzięki długim biegom pójdziemy łeb w łeb :D

Edytowane przez seves

Opublikowano

3s-?? Wtf??

Bo nie wiem o co chodzi....

Opublikowano

S3, droga taka

Opublikowano

.... jutro się mam spróbować z S3 DSG 360km i szczerze ciężko to widzę i łudzę się że dzięki długim biegom pójdziemy łeb w łeb :D

Baty dostaniesz :-P

...wierzę w Ciebie .......,że się nie skrzywisz :D

Opublikowano

Seves- dzis widzialem twoje rs4.. aktualnie to jestem z zona na d...... adresu nie bede pisac zeby nie zdradzic.. haha i stoje obok twojej fury :)

Lol co za zbieg okolicznosci

szkoda ze niy ma jak pogadac

Edytowane przez PrzemoS4

Opublikowano

Saves- dzis widzialem twoje rs4.. aktualnie to jestem z zona na dabrowki..adresu nie bede pisac zeby nie zdradzic.. haha i stoje obok twojej fury :)

Lol co za zbieg okolicznosci

szkoda ze niy ma jak pogadac

Znane miejsce, prawda jest taka że Seves, ten wieczny kawaler, odpala tego RSa tylko w weekendy i szuka na mieście nowych lasek, po to mu ten wóz :decayed::grin:

Opublikowano

Mając rs4 to powiem szczerze , ze wybór bardzo odpowiedni... Samemu gdybym miał takie cudo to ....

Moja żona i tak twierdzi ze moja eska to ważniejsza jest od niej i dziecka...a co by to było gdybym poszedł o etap wyżej i miał w posiadaniu rs-a???

Haha... :) :)

Opublikowano

Jak wyszła ustawka z S3 ?;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.