Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nowe koło:cygaro: 

 

rsz_img_20180402_153701.jpg

Opublikowano

Malina :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj ładny ciepły dzień to postanowiłem odchudzić piwnicę :naughty:

1.jpg   2.jpg

Edytowane przez 3r4

Opublikowano

Lotka robi robote na plus :decayed:

Opublikowano

Fajna ta lotka :D

Opublikowano
  • Autor

Najzwyklejsza, oryginalna, kupiona już chyba rok temu, aż mi wstyd... Ale nim wszystko ogarnąłem wyczyściłem, poucinałem zrobiło się zimno i nie chciałem kombinować z klejami/taśmami żeby dobrze złapało. A dzisiaj 20 minut i było gotowe :facepalm:
Pisałem w tym roku biorę się za zaległe tematy :P. W najbliższych miesiącach robię kolejne rzeczy w audi koło d*py i mam już plan na odświeżenie trochę przodu tylko hajs się musi zgadzać. Na felgi przód dzisiaj wpadły nowe BARUMy 225x40 18 i jestem szczęśliwy bo nie trą o błotnik :dance:

Opublikowano
8 minut temu, 3r4 napisał:

Najzwyklejsza, oryginalna, kupiona już chyba rok temu, aż mi wstyd... Ale nim wszystko ogarnąłem wyczyściłem, poucinałem zrobiło się zimno i nie chciałem kombinować z klejami/taśmami żeby dobrze złapało. A dzisiaj 20 minut i było gotowe :facepalm:

Też mam to samo z moją lotką. Leży od listopada i czeka na przyklejenie:facepalm:. Montowałeś na klej czy taśmę?

Edytowane przez Damjan

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.04.2018 o 21:42, Damjan napisał:

Też mam to samo z moją lotką. Leży od listopada i czeka na przyklejenie:facepalm:. Montowałeś na klej czy taśmę?

póki kupiłem taśmę 3M i do niej primer który polepsza przyczepność ;D
Nie chciałem montować na fest bo światło stopu już średnio wygląda i na wszelki wypadek (jakbym musiał wymieniać w niedalekiej przyszłości) użyłem taśmy. Chciałem żelową, ale dzwoniłem do firmy i takiej grubej 3M nie produkuje więc wypadło na piankową

Edytowane przez 3r4

Opublikowano

Ja się montuje na ta oryginalna ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio grzebałem sobie trochę od tylnej strony i małe zmiany - wyleciał z bagażnika ten paskudny styropian i zagościł pełnowymiarowy dojazd z małymi akcentami po bokach :decayed:
No i oczywiście małe czarne serce bagażnika. Nie obyło się małego rezania, żeby to jakoś zamocować. Póki co nowa lutownica odmówiła posłuszeństwa więc jest tylko jako element wystroju...

 

Bez nazwy-1.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hmmm, myślałem, że wrzucałem nową dolną kratkę :P 
Wczoraj testowo wymieniłem też górę (plastidip był już trochę zmęczony od kamyków i wychodził spod spodu stary chrom)

IMG_20180418_121802_HDR.jpg

IMG_20180519_174539_1.jpg

Edytowane przez 3r4

Opublikowano

Fajnie te kratki wyglądają ;) Gdzie kupiłeś ? Jaka cena za dół i gorę ? 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, kamil-vag napisał:

Fajnie te kratki wyglądają ;) Gdzie kupiłeś ? Jaka cena za dół i gorę ? 

góra gotowiec z allegro niecałe 200
na dole jest ze starej kratki od a6 została ramka + wycięta i wyprofilowana kratka z golfa wewnątrz 100+

Opublikowano

No to ładnie to wymyśliłeś z tą dolną ;) przód przykuwa teraz uwagę, dobry agresor się zrobił :P

Opublikowano

Super cały przód w plaster miodu wygląda ?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, pezet202 napisał:

Super cały przód w plaster miodu wygląda ?

no dół chyba wcześniej widziałeś, na górną kratkę z allegro czekałem ponad miesiąc ?
Ogólnie zawsze tak średnio mi się one podobały, na zdjęciach wyglądają trochę tandetnie i kupiłem na próbę. Na żywo jest jednak lepiej, na czarnym aucie mi się podoba i pewnie zostanie

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Długi czas się do tego zbierałem, dokładka od roku leżała w piwnicy. Szału nie ma robione amatorskimi sposobami ?
Po powrocie z wakacji wlecą "nowe" końcówki (też leżą od zeszłego roku) ?

53.jpg

Opublikowano

Najważniejsze ze w koncu sie udalo ? Zabawy na pewno co nie miara, ale efekt za***isty ?

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, pezet202 napisał:

Najważniejsze ze w koncu sie udalo ? Zabawy na pewno co nie miara, ale efekt za***isty ?

wykonanie gorsze, chyba będę zbierał w nowym roku na s4 :P

Opublikowano

Szalejesz ?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.