Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7] S4 V8 Supercharger


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Dwóch giermków się znalazło :kox: A Malik to już przecież praktyk jest nieziemski :kox: :kox: :kox: Winkle to Malika specjalność :good: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox::naughty:

Tylko pamiętaj, że jak przyspieszasz to żeby nie zamykać oczu :tongue4::naughty:

No tak, mega giga praktyk Poziek vel turbodymocośtam, powadzący w swoim życiu tysiące super furtypu Daewoo Nexia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na Ursynowie taki łuczek ostry i na mokrym nie raz tam dawalem w pipke > czesto auto sunelo niczym Pół-Q-FWD :gwizdanie

To musisz mi ten zakręt pokazać,na pewno jest niesamowity . Q może wyjechać przodem, tyłem jak i bokiem , łatwo jest to kontrolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch giermków się znalazło :kox: A Malik to już przecież praktyk jest nieziemski :kox: :kox: :kox: Winkle to Malika specjalność :good: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox::naughty:

Tylko pamiętaj, że jak przyspieszasz to żeby nie zamykać oczu :tongue4::naughty:

No tak, mega giga praktyk Poziek vel turbodymocośtam, powadzący w swoim życiu tysiące super furtypu Daewoo Nexia :polew:

zalatuje mi tutaj SGHowym klimatem :decayed::naughty: :naughty:

a rozmawiamy o wyjeżdżającym przodzie a nie statusie materialnym :decayed: notabene status materialny to pierwszy front ataku jak już nie ma się innych argumentów nie tylko teoretycznych ale w twoim przypadku i empirycznych :kox::naughty:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 17:42_________________________________________________

No tak, mega giga praktyk Poziek vel turbodymocośtam, powadzący w swoim życiu tysiące super furtypu Daewoo Nexia

Co do tego fragmentu wypowiedzi to zapraszam cie na Ułęż. Opłacę ci paliwo, tor, opony.

Ty pojedziesz próbę a do nexii wsiądzie Wróbel i pojedzie te samą próbę.

Nexia wklepie ci 2-3 sekundy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Audi było takie lipne to nikt by go nie kupował, tymczasem jakoś na ulicy to EVO żadko widać, STI również. A Poziek, zawsze chwali to co ma. Jak miał B6 to było rules i żadna fura nie podskakiwała, teraz zmienił wiarę to Audi beee, EVO cacy :sick3:

Miałem przyjemność jeżdzić tymi autami i jak dla mnie STI za małe i wcale nie szybkie (seria), EVO IX głośne jak sk....n, i mega turbodziura. Pozatym EVO X jakoś mnie nie mogło objechać (seria). Napewno każde auto ma swoich zwolenników. Osobiście bym się nie zamienił na żadne z powyższych. Nie podoba mi się ich wykonanie, jakość materiałów, hałaśliwość i pewnie jeszcze pare innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie kłucic wyjezdza przodem i juz ;( Oczywiscie technika jazdy jest super wazna,ja puki co nie umiem dobrze nad tym panowac wiec pisze z własnego doświadczenia :) Jak kupowalem auto to Patryk(CompSport)mówil to samo a jemu chyba nie zarzucicie ze sie na tym nie zna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nexii wsiądzie Wróbel

eeee nie wierze ,hyhyhy

bryki z USA tez niby nie skręcają , a ostatnio wróbel wymiatał mustangiem i jak pamiętam był mocno zdziwiony, pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Audi było takie lipne to nikt by go nie kupował, tymczasem jakoś na ulicy to EVO żadko widać, STI również. A Poziek, zawsze chwali to co ma. Jak miał B6 to było rules i żadna fura nie podskakiwała, teraz zmienił wiarę to Audi beee, EVO cacy :sick3:

Miałem przyjemność jeżdzić tymi autami i jak dla mnie STI za małe i wcale nie szybkie (seria), EVO IX głośne jak sk....n, i mega turbodziura. Pozatym EVO X jakoś mnie nie mogło objechać (seria). Napewno każde auto ma swoich zwolenników. Osobiście bym się nie zamienił na żadne z powyższych. Nie podoba mi się ich wykonanie, jakość materiałów, hałaśliwość i pewnie jeszcze pare innych rzeczy.

Ale wez swoje RS4 i EVO X na tor bo to ze tam sa turbodziury to chyba norma tymi autami lata sie na wysokich obrotach,Ty nie masz turbo wiec nie masz T-dziury :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Poziek, zawsze chwali to co ma.

:shocked: :shocked: :shocked:

Stary przejrzałeś moje wszystkie posty, że takie rzeczy piszesz ? Ja byłem i jestem zachwycony audi, szczególnie B5 i B8 i uważam je za świetne auta. Przy odpowiednich modyfikacjach tak jak na przykład w moim te samochody robią się bardzo szybkie i komfortowe.

Zupełnie nie wiem skąd wytrzasnąłeś te wnioski...nie znasz mnie więc z całym szacunkiem nie wkładaj mi do ust czegoś czego nie powiedziałem :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 18:01_________________________________________________

teraz zmienił wiarę to Audi beee, EVO cacy :sick3

bzdura

ty chyba masz do mnie wciąż pretensje, że siwek wklepał RS4 B7 cztery razy z rzędu :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znasz mnie więc z całym szacunkiem nie wkładaj mi do ust czegoś czego nie powiedziałem :decayed

Poziek daje wkładac tylko tym co ich zna :decayed::polew:
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan, a Ty weż EVO i jeżdzij nim codziennie do pracy i podczas pracy :) Jak widzisz wszystko ma coś dobrego i złego i nie ma aut idealnych i wszechstronnych. Przy odpowiedniej prędkości każde auto wyjedzie. Siła odśrodkowa czyni swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym się nie zamienił na żadne z powyższych. Nie podoba mi się ich wykonanie, jakość materiałów, hałaśliwość i pewnie jeszcze pare innych rzeczy.

Zgadzam się w 100%. Jak przesiadałem się do Evo musiałem zrezygnować z tych luksusów, które audi oferuje. Ale zajawka na winkle jest silniejsza :wink4:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 18:04_________________________________________________

do nexii wsiądzie Wróbel

eeee nie wierze ,hyhyhy

bryki z USA tez niby nie skręcają , a ostatnio wróbel wymiatał mustangiem i jak pamiętam był mocno zdziwiony, pozytywnie.

zagadaj do ulubieńca mężatek klubowych Tomaszusta :good: nie chodzi o brykę tylko o kierowce a z całym szacunkiem dla malika to wróbel w nexii zrobi z malika wiatrak w wypaśnej, megłajersowej, blututowej i wogóle giper giga prawie RSowej Sesie :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek, jaką pretensję, przecież to nie mi wklepałeś. Piszesz teraz że to są super auta, a co post to jedziesz, że nie skręca, nie przyspiesza itd. A lektura wszystkich twoich postów mi zbędna. Papieżem nie jesteś.

Poza tym i tak to co dla ciebie niewygodne to wykasujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan, a Ty weż EVO i jeżdzij nim codziennie do pracy i podczas pracy :) Jak widzisz wszystko ma coś dobrego i złego i nie ma aut idealnych i wszechstronnych. Przy odpowiedniej prędkości każde auto wyjedzie. Siła odśrodkowa czyni swoje.

Świetnie, że przyznałeś w końcu rację.

Można powiedzieć, że A4 jest najwszechstronniejszym autem do jazy na co dzień i lekko sportowej

a inne japońskie wynalazki typu sti, evo są do sieczki i zapitalania

i to żadna ujma przyznać się, że audi nawet wyczohrane w kosmos RS4 B7 do sieczki i zapitalania nie jest :polew: :polew: :polew::tongue4: [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 18:10_________________________________________________

[bzdura

ty chyba masz do mnie wciąż pretensje, że siwek wklepał RS4 B7 cztery razy z rzędu :polew::tongue4:

Jaką pretensję, przecież to nie mi wklepałeś. Piszesz teraz że to są super auta, a co post to jedziesz, że nie skręca, nie przyspiesza itd. A lektura wszystkich twoich postów mi zbędna. Papieżem nie jesteś.

Poza tym i tak to co dla ciebie niewygodne to wykasujesz :)

Nie lubię jak ktoś pisze bzdury na mój temat (a tym postem udowodniłeś, że tak właśnie jest) a potem jeszcze się przyznaje, że tematu nie zgłębił i nie sprawdził.

Zawsze robię polew z RS4 B7 do tego się przyznaje :decayed: Ale nigdzie nie napisałem, że to auto nie jest do szybkiego przemieszczania się, bo jest. Tylko nie do sieczki :tongue4:

Jak lubisz sieczkę kupisz inne. Lubisz blachary kupisz RS4 B7 :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 18:12_________________________________________________chłopaki pogadałbym ale idę na salsę

swoją drogą do czego ma prowadzić ta dyskusja jak ziomy piszą, że E9 ma turbodziurę kiedy to najszybciej wkręcająca się benzyna :kox:

może jechałeś jakimś padniętym ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty wkółko jak się uczepisz RS4 B7 to wisisz na nim, dopuki ci zwieracz nie puści

Oj udało mu sie objechać kobiete w RS4 , ma taki swój sukces , a ty sie czepiasz, wiesz jaka to satysfakcja ? :polew:

Ostatnio sie przeprowadziłem , w sobote rano coś rzęzi i rzęzi , mysle ku***a co za ch... kosi trawe z rana i to w zimie, patrze przez okno a tam sąsiad evo grzeje przed sieczką . hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek, a ja slyszalem ze te Evo to trudne do ogarniecia są... prawda to? :kox:

Tu większość tylko słyszy co kto gada.

Zapewne zależy to od umiejętności i predyspozycji. Jak ważysz 200 kg, to niczego nie ogarniesz :)

Ja się Pożka nie czepiam, nie mogę powiedzieć że go nie lubię (tak jak zapewne podejżewa) itp, poprostu go nie znam. Niech upala sobie to co lubi, objeżdza emerytki i geriatryków - nic mi do tego. Ale mógłby czasem odpuścić gadki na temat wyższości tego co jest jego. A że mnie czasem zajeży to looozik. [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 18:39_________________________________________________

Ostatnio sie przeprowadziłem , w sobote rano coś rzęzi i rzęzi , mysle ku***a co za ch... kosi trawe z rana i to w zimie, patrze przez okno a tam sąsiad evo grzeje przed sieczką . hyhyhy

Brutalna prawda :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Audi było takie lipne to nikt by go nie kupował, tymczasem jakoś na ulicy to EVO żadko widać, STI również. A Poziek, zawsze chwali to co ma. Jak miał B6 to było rules i żadna fura nie podskakiwała, teraz zmienił wiarę to Audi beee, EVO cacy :sick3:

Mylisz sie i to bardzo ;)

Poź jaki jest, taki jest - ale w tym temacie ma racje :tongue4:

To musisz mi ten zakręt pokazać,na pewno jest niesamowity . Q może wyjechać przodem, tyłem jak i bokiem , łatwo jest to kontrolować.

Bez ironii please... bo to zwykly luk. Sporo takich mozna znalezc.

Nie mniej jednak dopiero on mi uswiadomil, ze Q potrafi byc podsterowne na mokrym.

EVO IX głośne jak sk....n, i mega turbodziura. Pozatym EVO X jakoś mnie nie mogło objechać (seria). Napewno każde auto ma swoich zwolenników. Osobiście bym się nie zamienił na żadne z powyższych. Nie podoba mi się ich wykonanie, jakość materiałów, hałaśliwość i pewnie jeszcze pare innych rzeczy.

Tez bym sie nie zamienil :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...