Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

27 March 2012

VAG Meet 6pm (Water Cooled VW, Audi, Seat, Skoda

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote w nocy wybieram sie do portsmouth

jest ktos z tych rejonow moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki w londku jest jakis szrot bo chcialem pogrzebac troche i za grosze kilka pier**l kupic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno z kilka bedzie, u mnie jest jeden ale cena kosmos maja wiec nawet nie zagladam wiecej tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu chlopaki taka cisza? ja jednak zawijam do pl teraz za tydzien ale samolotem, zobacze czy czerwiec czy pozniej bede jechal autem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez nie wiedzialem o tym watku:):) Ja wozilem motor przyczepka na dluzsze urlopy teraz mam ja na sprzedaz:):) mam nadzieje ze jak sie zrobi cieplo bedzie jakis spocik w srodkowej angli:))))???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie chcialem przywitac sie :)

Ściema po podpisie sadze ze Londyn? Hehehe :decayed: bo tu ich jest aż za duzo:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarłem do domu:decayed:

gdzies ty sie podziewal:decayed:

a no i mam pytanie do wszystkich zgromadzonych, jak braliscie auto pierwszy raz tutaj ja mlody jestem 23 lata mysle w koncu o angliku ale... drogo:facepalm: gdzie patrzyc najlepiej i najtaniej za insurancem ?? jakies polecacie strony czy cos bo te admiraly za polo 2003 chca 2,2t:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarłem do domu:decayed:

gdzies ty sie podziewal:decayed:

a no i mam pytanie do wszystkich zgromadzonych, jak braliscie auto pierwszy raz tutaj ja mlody jestem 23 lata mysle w koncu o angliku ale... drogo:facepalm: gdzie patrzyc najlepiej i najtaniej za insurancem ?? jakies polecacie strony czy cos bo te admiraly za polo 2003 chca 2,2t:facepalm:

Siema na tej stronce dowiesz się wszystkiego i wyszuka ci najtańszą ofertę . Nie masz jeszcze 25 lat więc odradzam brać "comprehensive" bo sporo więcej kasy zabulisz , wybierz opcje "fire and theft" jest dużo tańsza a dodatki sam możesz sobie wybrać . Wejdź na stronkę wciśnij Get Quotes , wypełnij i zobaczysz gdzie bedzie ci najtaniej .

pozdrawiam

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

sorry zapomniałem podac strone :doh:

http://www.gocompare.com/car-insurance/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to jest porazka na tej stronie te samo auto i to fire etc koszt 2,7:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

perdole kupuje motor i pomecze sie do 25lat:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...