Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok , a wiec jadąc ze slough będziesz się kierował napewno na m4 w stronę Londynu, pózniej zjedziesz na m25north ... Rozumiem ze masz wolne w sobotę, hmm? Wiec we dwóch możemy wyjechać wczesniej razem, znajdę miejsce dla nas do spotkania i podesle ci namiary na GPS-a. Pasi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etronic - lista osób jest na początku stronicy, uaktualniana w miarę postępu tematu.

KOPEREK86 - dzięki, mam nadzieje ze reszta nie podzieli Twojej opini i ktoś się przedemnie wrzuci:) heh. Chociaż dam radę z tym ze pamietajcie ze ja się rozdzielam z wami na kilkadziesiąt km przed bradford po typa. A zo HUANem się dzieje, mało go widać? Mam nadzieje ze nie zrezygnował...

Jeszcze zyje...i nie zrezygnowalem...tyle, ze w robocie pelno projektow do ukonczenia i nawet nie mam czasu napisac...poza tym...ja do wyscigow sie nie szykuje...wiec i tak za mocno nie mialbym co zabierac glosu w temacie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post z AKP UK

by Greg

Wybieram sie na ten zlot..bede na 100% chce zabrac jeszcze dwie osoby,ale nie sa pewne ...jade z Bolton....moze ktoś sie dołączy po drodze....Pozdrawiam

On jest z Bolton

P.S Daniel mam nadzieje ze sie spikniemy na zlocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze troche ,to bedzie nas wiecej niz na letnim zlocie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tutoriał i w momencie wysyłania wszystko mi znikło :confused4: bo byłem nie zalogowany. Może powtórzę wszystko jutro późnym wieczorem... jak sobie przypomnę i nabiorę więcej sił, szczególnie po pracy :wink4:.

Fajnie, że Etronic (Daniel) przyjedziesz. Powinien też pokazać się Andre (AKP UK Division) :tongue4: Możliwe, że dojedzie Mariusz (AKP) z S6 (C4). Ktoś ma ochotę na 1/4 z 300 BHP ? :tongue4: Wiem, że na pewno Rower by nie odpuścił :wink4:

pozdr.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Es-ką było by mu raczej ciężko, ale zapewne walczyłby :)

...jeszcze troche ,to bedzie nas wiecej niz na letnim zlocie... :gwizdanie:

To ile było latem??

10-11-12- lipca bedzie Letni Zlot w Pile,na pewno bede z chlopakami gadal,wiec mozna nakrecic krotki filmik i wyslac komus ,jako MMs[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 18:55_________________________________________________

Ktoś ma ochotę na 1/4 z 300 BHP ?

spuscimy mu powietrze i zobaczymy wtedy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozecie to mnie tez dopisac do hotelu :), poza tym istnieje jakies 10 % szans, iz na zlocie pojawi sie audi ponad 450KM :) Jak juz rozmawialem z Domjenickiem bedzie POLSKA FLACHA za najbardziej clean and shine audi na zlocie :)

Proponowany sklad jury :)

- Domjenick

- Rower

- Paw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowany sklad jury :)

- Domjenick

- Rower

- Paw

:polew: :polew: :polew: mi pasuje,ale startowac chyba nie bede :evil::good:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 21:20_________________________________________________

poza tym istnieje jakies 10 % szans, iz na zlocie pojawi sie audi ponad 450KM

...nastepny do spuszczenia powietrza... :gwizdanie: :wink4::evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA w Konkursie tez nie biore udziału z kilku powodOOw, w Sierpniu to moge wystartowac ale narazie nie dam rady ... po za tym Srebrny dobrze wypucowany ma male szanse z ciemnymi kolorami z wiadomego powodu jak dla mnie ... Ale na Flache moge sie zrzucic :naughty::wink4:

Chlopaki, moze jednak przelozymy zlot, albo bierzcie ze soba pompki w bagaznik bo DOMJENICK szaleje i niedlugo wszyscy bedziemy rantem po asfalcie zapinać :polew::tongue4::wink4: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyrażający chęć pozostania na noc ,hotel musicie sobie zarezerwować osobiście .Na górze jest podany link do tego hotelu.Zróbcie to teraz ,rezerwacja nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOPER : niewiem czy sobie poradzisz z tymi wspolrzednymi 51.494359,-0.549882 ale jak cos to tu jest adres jaki pokazalo mi Google : Sherwood Ct

Colnbrook with Poyle, Slough SL3 7 sprobuj znalezc i daj znac, ja podjade do tego miejsca i polecimy, tam jest parking z tego co wyczailem na mapie wiec bez problemu mozemy na chwile stanac, porozmawiac i poleciec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOPER : niewiem czy sobie poradzisz z tymi wspolrzednymi 51.494359,-0.549882 ale jak cos to tu jest adres jaki pokazalo mi Google : Sherwood Ct

Colnbrook with Poyle, Slough SL3 7 sprobuj znalezc i daj znac, ja podjade do tego miejsca i polecimy, tam jest parking z tego co wyczailem na mapie wiec bez problemu mozemy na chwile stanac, porozmawiac i poleciec ...

To moze i ja sie podlacze to waszego skladu??? Bede jechal z Bracknell wiec po drodze (prawie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...