Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

no, no ja ogolony, moja ksywa nie ma nic wspolnego z wygladem (chyba) :decayed: u mnie jakas ku..wa pada. dobrze, ze auto nawoskowane to chociaz zaciekow nie bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy odpalam maszynę i powoli jadę się toczyć na M5. Przed chwilą dzwonił Mariusz z AKP (C4 S6) i jedzie a więc w konwoju z Leicester będzie o jedno CCCO więcej. W żadnym Argosie w promieniu 50 mil nie ma tych gazebo za 12,99 f a więc Rower jeżeli w Twoim Argosie takie są to czy możesz dla mnie kupić jedno ? THX :)

Do zobaczenia i szerokiej drogi !!!

Paw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie leje jak pojebane...dobra panowie i panie...ja wyjezdzam...jeszcze zalicze argosa i 10:15 opuszczam wraz z moimi dziewczynami moja wies! :) koper bede dzwonil do ciebie jak bede niedaleko...

pozdro...i do zobaczenia za chwile ludziska! :) Tylko sraczki mi nie dostawac ze stresu! Pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie leje jak pojebane...dobra panowie i panie...ja wyjezdzam...jeszcze zalicze argosa i 10:15 opuszczam wraz z moimi dziewczynami moja wies! :) koper bede dzwonil do ciebie jak bede niedaleko...

pozdro...i do zobaczenia za chwile ludziska! :) Tylko sraczki mi nie dostawac ze stresu! Pozdro 600

no to szerokiej i bezkorkowej :wink4:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 10:49_________________________________________________tez sie zaczynam szykowac... :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kużwa, to i chyba ja zaczne sie poruszac jak juz wszyscy cisną powoli ... :) Koper- zakOOpiłes mi KRzesełko??hehe...

WogOOle to dzięki wszystkim- ale nie musieliście od rana wspominać o deszczech i innych anomaliach pogodowych, wiecie dobrze że może mi to dziś zepsuj nastrOOj i styrać psychike ... :wallbash::decayed: To ja lece sie spakować i WIOOOO na COLNBROOK lecę ... :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak na szybo dziś z ranka przywitało nas tu w bradford przepiękne słoneczko i oby sie utrzymało :) jedzcie spokojnie i bezpiecznie bez korków.

to tanczcie taniec antydeszczu wokol samochodow caly dzien popijajac browar zeby tylko pogoda sie nie zepsula :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No PANOWIE słuchajcie sie kolegi , Mniemam że ZWIERZAKFM wie co mówi :cool1:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 11:24_________________________________________________Mi Sie calą noc szroty sniły, szkoda że na żadnym częsci tej nie mieli ... Albo brak auta albo roztrzepane w mak i same blachy stoja ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kużwa, to i chyba ja zaczne sie poruszac jak juz wszyscy cisną powoli ... :) Koper- zakOOpiłes mi KRzesełko??hehe...

WogOOle to dzięki wszystkim- ale nie musieliście od rana wspominać o deszczech i innych anomaliach pogodowych, wiecie dobrze że może mi to dziś zepsuj nastrOOj i styrać psychike ... :wallbash::decayed: To ja lece sie spakować i WIOOOO na COLNBROOK lecę ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: WYCIERACZKI :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 12:08_________________________________________________sorry Kamil,ale nie moglem sie powstrzymac.... :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestesmy po pierwszym dniu i musze przyznac impreza przednia. Gratulacje i podziekowania dla Andrzeja za zorganizowanie grill'a. Dzis gokarty i tuning day. Troche jeszcze glowa ciezka bo impreza skonczyla sie w hotelu o 3 rano w hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie wiecej-tylko wszyscy sie "pozbieraja",bo slyszalem,ze imprezka w hotelu mnie ominela... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...