Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

W hotelu bylo afterparty dzieki uprzejmosci "Wedzonego" ktory nam to umozliwil i nie mial zadnych sprzeciwow. Impreza skonczyla sie o 3 nad ranem po nocnej kolacji i oproznieniu lodowki Carlsberga. Co sie chwali to w miedzyczasie zajechaly 2 radiowozy i o dziwo nie do nas !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W hotelu bylo afterparty dzieki uprzejmosci "Wedzonego" ktory nam to umozliwil i nie mial zadnych sprzeciwow. Impreza skonczyla sie o 3 nad ranem po nocnej kolacji i oproznieniu lodowki Carlsberga. Co sie chwali to w miedzyczasie zajechaly 2 radiowozy i o dziwo nie do nas !!!

rozmawialem z Pawlem i opowiadal mi o tej akcji policyjnej-dobrze,ze nie do Was :wink4: akcja na parkingu-wystarczyla do podniesienia adrenaliny... :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale pozniej podjechali do mnie jak stalismy w 4 auta na luku. Kazali mi natychmiast odjechac - jak przeciez rozmawialem przez tel?. - dziwne :)

KOPER NA PREZYDENTA :D

P.S. Zdjecia w slabej jakosci - szybciej sie wysyla. Jakby ktos chcial w orginalnej pisac na PM

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 19:17_________________________________________________sliderzd.jpg

r8alu.jpg

ekipagok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...po akcji na parkingu,podczas "palenia gumy"-nie dziwi mnie,ze nie chcieli zadnego kierowcy w AUDI :polew::tongue4::wink4:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 19:28_________________________________________________dawajcie fotki z parkingu , grilla i hotelu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Gazebo sie przydaly-jak nic... :wink4:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 19:38_________________________________________________http://www.tygodniknowy.pl/aktualnosci/pokaz/11321.dhtml :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedzony ( :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:) byl nawet uprzejmy i dal nam jakies ulotki dzieki ktorym zorganizowalismy sobie posilek o 2 w nocy na afterparty w hotelu :polew: potem cos KOPER wspomnial o zlotym deszczu i to byl juz koniec, musielismy sie zwinac bo nie dawalismy rady ze smiechu :polew: impreza super, brawa i uklony dla organizatorow :) oby tak bylo na nastepnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkladanie "gazebo" -najgorsze w tym bylo to,ze najmocniej padalo podczas rozkladania... :wink4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Ja chlopaki juz w domciu. Podziekowania dla organizatorów i Albinka za wspanialego grilla.

MARIO ale zes mi dowalil z tym opisem do tego zdjecia :polew::good: Przyznaj i tak ogarnolem to szybko. :cool1:

Hotelowe afterparty tez sie udalo :decayed:

Zarzuce tutaj nie dlugo fotki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Jak do hotelu dojechalem to bluze jak szmate wykrecalem :decayed: Moze wiaderko bym uzbieral :>

Pozdrawiam

to jak Ty jechales,ze zmokles-rowerem? :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Dojechałem już do domku pełen wrażeń. Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę godną prawdziwych fanów Audi :good: Spisaliśmy się na medal :cool1: Lepiej być już nie mogło a frekwencja 101 % Ci którzy nie dotarli lub nie mogli pozostać na drugi dzień - zdjęcia i filmy już nie długo. No i nie wspomną o R8 :tongue4: Fotki i komentarze wstawię niedługo - muszę tylko trochę dojść do siebie :gwizdanie:

pozdrawiam !!!

ps. Mam nadzieję, że ktoś umieści filmik z dymiącym R8 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ktoś umieści filmik z dymiącym R8

j wrzucilem fotke-ale nic nie widac dymu,bo juz ostygla... :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tam rowerem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 21:17_________________________________________________kurfa monitor oplulem ze smiechu... :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!!! Nadal jestem pod wrażeniem :blink: ,chociaż emocje nieco już opadły.Ciesze się że mogłem was wszystkich poznać i wspólnie spędzić niezapomniane chwile.Mam nadzieje na utrzymanie tych znajomości.Prosze prześlijcie mi na PW swoje nicki i prawdziwe nazwiska,jak macie konto na NK. chcę powiększyć grono moich znajomych takimi fajnymi ludżmi jak wy.Dziękuje wam za miłe towarzystwo i spędzony wspólnie czas.Pozdrawiam serdecznie!!! Podaje namiary na moje konto na NK. http://nasza-klasa.pl/profile/11624416

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!!! Nadal jestem pod wrażeniem :blink: ,chociaż emocje nieco już opadły.Ciesze się że mogłem was wszystkich poznać i wspólnie spędzić niezapomniane chwile.Mam nadzieje na utrzymanie tych znajomości.Prosze prześlijcie mi na PW swoje nicki i prawdziwe nazwiska,jak macie konto na NK. chcę powiększyć grono moich znajomych takimi fajnymi ludżmi jak wy.Dziękuje wam za miłe towarzystwo i spędzony wspólnie czas.Pozdrawiam serdecznie!!!

Podlanczam sie pod Andrzeja i jesli moze prosic to tez do mnie na PW niki i dane na Nk z gory dzieki :) (sorki Andrzej ze sie podpinam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...