Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam państwa :-P

Wstąpiłem do klubu specjalnie by Wam podziękować za fajne spotkanie.Niestety nie mogłem zostać długo ze względu na 2 tygodniowego maluszka i wogóle mój przyjazd to był tak na ostatnią chwile.Mimo że byłem tylko do przyjazdu panów w mundurkach pod tesco to i tak ciesze się że mogłem poznać część z Was.Następnym razem mam nadzieje że będe uczestniczył w całym spotkaniu,a nie tylko kilka godzinek.Super fotki i filmiki.Gorąco pozdrawiam i do następnego spotkania! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Wszystkim!!! Nadal jestem pod wrażeniem :blink: ,chociaż emocje nieco już opadły.Ciesze się że mogłem was wszystkich poznać i wspólnie spędzić niezapomniane chwile.Mam nadzieje na utrzymanie tych znajomości.Prosze prześlijcie mi na PW swoje nicki i prawdziwe nazwiska,jak macie konto na NK. chcę powiększyć grono moich znajomych takimi fajnymi ludżmi jak wy.Dziękuje wam za miłe towarzystwo i spędzony wspólnie czas.Pozdrawiam serdecznie!!!

Podlanczam sie pod Andrzeja i jesli moze prosic to tez do mnie na PW niki i dane na Nk z gory dzieki :) (sorki Andrzej ze sie podpinam :) )

=> moje konto... zapraszam <=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zlot sie udal na MAXa. Gratulacje. U nas kolejny szykuje sie na 2 sierpnia

:good::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawajcie fotki-Nasza Klasa moze poczekac :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :evil:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:11_________________________________________________wlasciwie-to znalazlem watek,ktory kiedys sam zalozylem i mozna tam fotki umieszczac,co Wy na to? jesli reflektujecie na moj pomysl-top "otworze" watek ponownie i tam wrzucimy wszystkie fotki...dajcie znac,bo tutaj obgadujemy tematy spotowo-zlotowe i po wklejeniu zdjec,bedzie xxx stron i sie pogubimy :naughty:

tutaj jest link do galerii http://www.a4-klub.pl/smf/spot_w_srodkowej_czesci_angliigaleria-t50376.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista sprawa DOMJENICK ... Nie ma co nadwyrężać tematu ...

Tak Na Marginesie - Dotarłem do swej groty... Oj ciężka to podróż była, nie ukrywam że główka też nie piórko :D Dzięki Wogule każdemu który modlił się o pogode, głównie dzięki niej dotarłem bez większych przygód ... D_Z_I_E_N_X ...

Impreska jak ktoś wspomniał 1-szo ligowa bez dwóch zdań, Organizacja TOTAL full opcja bez zahamowań, kultOOrka itd poprostu KOX... Tak się zrelaksowałem że aż nie moge ze zmeczenia... spadam spać... foty bedą na dniach ...

PS: Montujcie wszystko na serwery w ori jakosciach zeby kazdy mogl sobie zassac bezproblemowo, napewno wielu jak nie wiekszosc uzywa rapidshare na przyklad ... Czekamy ...

SZKOPEK - szkoda że zajechałeś tyle kartów właścicielowi, a może ze swoim czasem wszedłbyś i ty po POOCHAR :P

PZDR FFSHYZDKEEM

Jah Bless

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche fotek do sciagniecia z http://rapidshare.com/files/255094079/Na_rapida_foty.rar

Moze wrzuce jeszcze jakies filmiki zanim Huan ogarnie to co on nakrecil :naughty:

Dominik dobry pomysl ta osobna galeria,przynajmniej bedzie wszystko w jednym miejscu i nietrzeba bedzie wertowac stron :good:

CWK_S_L_A_Y wychodzi na to ze wycieraczki to zbedny balast :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje juz przenioslem :wink4:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 23:02_________________________________________________

Troche fotek do sciagniecia z http://rapidshare.com/files/255094079/Na_rapida_foty.rar

Moze wrzuce jeszcze jakies filmiki zanim Huan ogarnie to co on nakrecil :naughty:

Dominik dobry pomysl ta osobna galeria,przynajmniej bedzie wszystko w jednym miejscu i nietrzeba bedzie wertowac stron :good:

CWK_S_L_A_Y wychodzi na to ze wycieraczki to zbedny balast :tongue4:

...jak wracalem-cala droge lało...do bradford jechalem 2hi15 minut-droga powrotna zajela mi 3 i pol,bo nie szlo szybko jechac... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie zajechalem do domu.

Zaraz wale sie w bety bo po wczorajszym dloooogim wieczorku zmeczony lekko jestem.

Czekam na foty i material filmowy. Kamil ma racje najlepiej wszystko ladowac na serwery i kazdy sobie sciagnie. W razie czego poproscie Huan'a to wam zassa :) ma lacze 92MBit...

Droga jak zwykle w korkach ale dalismy rade.

P.S.

Koper jakie masz zuzycie oleju (l/100km) ? :polew:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do gokartów to ja też miałem pecha jak nasz As w F1 , :polew: Na krótko przed zakończeniem wyścigu straciłem silnik :wallbash:.W pechu napewno nie pobiłem Szkopka któremu padały pojazdy jeden po drugim.Tak czy inaczej musimy to powtórzyć ,już nie moge się doczekać następnych zawodów. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wszystko ladowac na serwery i kazdy sobie sciagnie

no tak,jak chcemy je miec na pamiatke-zgoda- ale bardziej myslalem o tym,zeby mogli je zobaczyc wszyscy :wink4: [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 23:14_________________________________________________zaraz sciagne to wrzuce do galerii :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAA dotarlismy na chate! Jutro cos namaze...dzieki za wszystko panie i panowie! To byla prawdziwa przyjemnosc poznac was wszystkich....dzieki rowniez wszystkim za mozliwosc zapomnienia o bozym swiecie chociaz przez jeden weekend...JA CHCE WIECEJ TAKICH IMPREZ!!

dobra...ide siku....koper idziesz?:D

do przeczytania jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAA dotarlismy na chate! Jutro cos namaze...dzieki za wszystko panie i panowie! To byla prawdziwa przyjemnosc poznac was wszystkich....dzieki rowniez wszystkim za mozliwosc zapomnienia o bozym swiecie chociaz przez jeden weekend...JA CHCE WIECEJ TAKICH IMPREZ!!

dobra...ide siku....koper idziesz?:D

do przeczytania jutro!

nieeeeeeee odczepcie sie hehe nie no zartuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...