Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedz w sprawie niemoznosci zalozenia konta na audi-maniacs dla zainteresowanych:

Sluchaj pewnie wszystkie te osoby posiadaja skrzynki na wp.pl

Problem z wirtualna polega na tym, ze ma jakies dziwne filtry i ludzie procz maila aktywacyjnego nie dostaja tez mnostwo innych listow. Niestety nie jestem nic w stanie poradzic na to bo wp zwyczajnie jest zje...a i nie przepuszcza wiekszosci emaili traktujac je jako spam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odpowiedz w sprawie niemoznosci zalozenia konta na audi-maniacs dla zainteresowanych:

Sluchaj pewnie wszystkie te osoby posiadaja skrzynki na wp.pl

Problem z wirtualna polega na tym, ze ma jakies dziwne filtry i ludzie procz maila aktywacyjnego nie dostaja tez mnostwo innych listow. Niestety nie jestem nic w stanie poradzic na to bo wp zwyczajnie jest zje...a i nie przepuszcza wiekszosci emaili traktujac je jako spam...

hej MARIO

ja mam pocztę na interii wiec może tez być coś nie tak

spróbuje na inną pocztę później

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz w sprawie niemoznosci zalozenia konta na audi-maniacs dla zainteresowanych:

Sluchaj pewnie wszystkie te osoby posiadaja skrzynki na wp.pl

Problem z wirtualna polega na tym, ze ma jakies dziwne filtry i ludzie procz maila aktywacyjnego nie dostaja tez mnostwo innych listow. Niestety nie jestem nic w stanie poradzic na to bo wp zwyczajnie jest zje...a i nie przepuszcza wiekszosci emaili traktujac je jako spam...

Mario kiedy ja zakladalem konto podawalem moj alternatywny mail tzn na wp i zalozylo bez zadnego problemu. Mysle ze jest to wina serwera. Trzeba z tym ponownie uderzyc do moderatora Huana niech sie tym zajmie porzadnie zeby na pszyszlosc ludzie nie mieli z tym problemu lub niech wstawi adnotacje przy rejstracji ze trzeba miec maila gdzie kolwiek byle nie na wp jesli to faktycznie problem serwera na wp. Pozdro i wesolych swiat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chłopaki nie mogę się zalogować na audi-maniacs :(

zarejestrowałem się i nie dostałem żadnego kodu a wszystko wpisałem dokładnie,

poproszę o jakieś wskazówki, czy ktoś miał podobne problemy

pozdrowienia ze śnieżnego brighton :)

witam

już się zalogowałem

zmieniłem pocztę z interii na inną i zadziałało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to tipa sobie na urodzinki sprawiles :tongue4: Wszystkiego naj chlopie :wink4: Spoznione ale szczere :>

dzieki-na urodziny to wieksze wtryski od zony dostalem... :naughty::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik gratulacje z okazji awansu na modera

a dziekuje,dziekuje :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_zlot_audi_2010_w_ukkattering-t110588.0.html

jest tez inna impreza-mozna sie pojawic,jako Klub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szukam dobrego kabla do vag-com moglby mi ktos polecic ewentualnie podeslac link do kabelka ktory moge zakupic na wyspach moj silnik to bke 1.9tdi buda B7

samochodzik pali mi ciezko jak jest zimna sa dwie opcje swiece albo kat wtrysku i tu moje pytanie ciezko sie ustawia kat wtrysku w PD znalazlem fotostory na forum ale do silnika bez PD

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeden gosciu-ma dobry program do B7 VCDS tam go znajdziesz- http://www.audi-maniacs.com/ nick DJZYGI,ma oferty w dziale "sprzedam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...