Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja kupilem ori lampy z ksenonami ne jebaju z s4 i nie dzialaja :kwasny: po wlaczeniu zapala sie i gasna a po tem juz tylko klikanie slychac :kwasny: a ori balasty pewnie drogie beda............. :wallbash:

Musza dzialac, zakodowales je VAGiem??

Jesli dalej jest cos nie tak najpierw sprawdz zarowki bo dziwne zeby 2 na raz mrygaly. Druga sprawa to jakimi kablami to podlaczales?[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 10:01_________________________________________________

wepnij od hidów slimy-powinny się zmieścić :wink4:

Jak slysze slowo HID to mam ciarki :wink4:

Za ori balasty na allegro zaplacilem po 75zl :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem moje jeszcze raz dzisiaj i teraz dzialaja za kazdym razem :) pewnie cos nie stykalo.....[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 20:23_________________________________________________ wczesniej podpinalem je do jakiegos akumulatora ktory stal w garazu i teraz tak mysle ze moze ten aku byl padniety......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem moje jeszcze raz dzisiaj i teraz dzialaja za kazdym razem :) pewnie cos nie stykalo.....[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 20:23_________________________________________________ wczesniej podpinalem je do jakiegos akumulatora ktory stal w garazu i teraz tak mysle ze moze ten aku byl padniety......

pewnie tak :wink4:

Bo w B6 jest soczewka :)

no to kupuj lampy od eSy,lub RSa :naughty:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 22:04_________________________________________________Panowie-mam do sprzedania lampę od BMWX3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem jak to sie stało, ale przestały przychodzić do mnie powiadomienia o nowych tematach - myślałem, że się nic nie dzieje. Witam was znowu koledzy :)

Pewnie wiecie o tym, że zająłem sie wraz z Zygim (Audi Maniacs i A6) organizacją Zlotu Wiosennego. Już kilka razy przymierzałem się do tego, ale od czasu jak dostałem z żoną pub do prowadzenia pojawiła się w końcu taka możliwość. NIe było mnie długo bo musiałem mocno zająć się biznesem, ale teraz mam już więcej czasu.

Bardzo bym chciał zobaczyć was, a szczególnie ekipę z Bradford (najlepszy Zlot i najlepsza ekipa jaką pamiętam). Bardzo chciałbym abyście przyjechali do Bristolu na Zlot (7-8 maj). Impreza jest organizowana u mnie w pubie, mam osobne pomieszczenie które powinno pomieścic z 40 osób, ale mam duży ogródek piwny zaraz obok gdzie jest sporo drewnianych stołów

, obiad u mnie w Pubie, potem wypad na strzelaninę w Laser Fusion i powrót na integrację aż do ostatniego żywego :) Dodatkowo wieczorem w Pubie będzie grała świetna kapela rockowa (co poniedziałek mają u nas próby a terminy mają zajęte na pół roku - będą grali już drugi raz, grają muzykę lat 60-70-80 w stylu Elvis, The Beatel oraz współcześniejsze standardy rockowe).

Koledzy uważam, że czas abyśmy znowu wspólnie spotykali się na Zlotach i nie ważne pod jakim szyldem.

pozdrawiam was serdecznie

Paweł

ps. Albinek, Domjenick i reszta ekipy liczę na was. U mnie mozna pić nawet z dystrybutora :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł to najlepsze zaproszenie jakie widziałem :good:. Podaj więcej szczegółów takich jak hotel , adres pubu, miejsce spotkania itd. Chętnie zobaczę Twoją uśmiechniętą maskę.Jestem w stałym kontakcie z Zygim , ale tutaj info też przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurva-Paweł-nawet na jeden dzien wpadłbym... :wink4:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 00:19_________________________________________________

U mnie mozna pić nawet z dystrybutora

no to na mnie możesz liczyć

460f55f7ba8518bf.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik to super , ustawimy się na M62 i pojedziemy razem. Ja jadę sam , moja nie chce :confused4: . A co u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, tak jak paw1972 pisze, wpadajcie na zlot. milo bedzie znow zobaczyc Wasze geby :>

a tak z innej beczki mam wielka prosbe do kolegow z Londka. czy moglby ktos podjechac i zeskanowac VAG-iem to autko:

http://cgi.ebay.co.uk/1999-AUDI-S4-AVANT-QUATRO-BLUE-HUGE-SPEC-EVERY-EXTRA_W0QQitemZ180651712688QQcategoryZ9835QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D8525331124030502652

bylbym bardzo wdzieczny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i tak trzymać !!! Ja tez bardzo się cieszę, że przyjedziecie. ZLot organizowany jest przeze mnie i Zygiego. Ludziska robią rezerwację hotelu Premier Inn. Troche osób przyjedzie nieoficjalnie już w piątek, ale oficjalnie zlot zaczyna się w sobotę. Ekipa robi rezerwacje w tym hotelu: http://www.premierinn.com/en/hotel/BRIEME/bristol-east-emersons-green?cmp=GLBC

Może wkleję wam linka do tematu - prowadzony jest przez Zygiego: http://autka.biz/viewforum.php?f=64

Tam jest info na temat planu imprezy (cały czas jest w trakcie uzgadniania, ale na 100% mamy uzgodniona godzinę rozpoczęcia, potem posiłek w pubie (moja prośba aby udało sie to sprawnie załatwić jest aby osoby chętne podały co kto będzie zamawiał - jest temat "Jedzenie"), potem jedziemy na Lasery, potem powrót i impra, przy okazji w pubie będzie grał świetny zespół rockowy - grają kawałki z lat 60-70-80, np. Elvisa, The Beatles itp., ale to tylko przy okazji dla chętnych; nie mamy jeszcze dogranego planu co do niedzieli poza tym, ze się wszyscy spotkamy w sali gdzie organizowany jest Zlot, ale są propozycje - zobaczymy ile osób będzie chętnych to wszystko sie załatwi jak ma być.

Panowie czas się zintegrować a ja chyba będę grzał szkocką, zresztą pewnie będę mieszał jak to zwykle bywa :>

Wczoraj przyjechał do mnie Zygi i pomagał odmalowac pomieszczenie. Połowe czasu spędziliśmy w jego nowym aucie, potem odpoczywając przy browarku, ale trochę jednak pomalowaliśmy. Sala stara jak i cały pub, ale co tam - liczy się fajna ekipa, a jeszcze jak wy dojedziecie to ogień do białego rana :evil:

pozdrawiam.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam wspólnika do pokoju :) . Jak ktoś będzie sam to czekam na odzew.

A nie lepiej wspolniczke? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeginacie - chyba sie przyłączę :tongue4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 03:00_________________________________________________Dziewczyny szykujcie autka i przyjeżdżajcie na imprezę. W końcu coś sie dzieje w temacie Audi Maniaków z całej Wielkiej Wyspy. Na dzień dzisiejszy jest juz zadeklarowanych 30 aut i około 45 osób - wygląda na to, że szykuje sie największy Zlot w historii Polskich Zlotów Audi Maniaków w UK. Miejsce swojskie, mega wielki własny parking, własna sala imprezowa.

pozdr,

Paw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przykrością muszę się wycofać z imprezy-auto odmówiło posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie-trzeba naprawić,co wiąże się z kosztami,a inne rzeczy też mnie kosztować będą-,ale się przyglądam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...