Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem ,wiem :(. Rozmawiałem już z organizatorami zlotu i wyjaśniłem im co się stało. Niestety będziesz lżejszy parę stówek :thumbdown:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,wiem :(. Rozmawiałem już z organizatorami zlotu i wyjaśniłem im co się stało. Niestety będziesz lżejszy parę stówek :thumbdown:.

niewiele da się na to poradzić-coraz więcej pieniędzy "włożonych" w auto i nawet ,jeśli miałbym sprzedać to i kupić inne -nowsze-chyba pozostałbym przy tym,co mam,przynajmniej jestem pewny,co zostało wymienione i jak długo na tym pojeżdżę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domjenick a gdybyś zapakował się do Andrzeja BLB. Nocleg masz u mnie w bezpiecznym towarzystwie pomiędzy Albinkiem i Zygim (oraz Matysssem i Beatą w drugim pokoju). A więc koszta zerowe. Nie musisz martwić się o % bo podzielę się z Tobą tym co ja będę grzał, czyli wszystkim co popadnie :> . Z głodu też nie pozwolę Tobie umrzeć. A więc ? Okazja jest idealna, trochę odpoczniesz i nabierzesz sił przed naprawą CCCO.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma zamiar wybrać się do Bristolu na zlot to może jechać ze mną . Jadę sam i mam wolne miejsca w aucie :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda Domjenick. Ale jak by coś to zaproszenie dalej aktualne - tym bardziej, że masz też transport z Andrzejem jak i nocleg.

pozdr.

ps. Andrzej czy twoi znajomi zrezygnowali ?

ps. 2 - uruchomiłem listę na ewentualne śniadanie. Jeśli będzie większe zainteresowanie to są szanse, że śniadanie będzie. Koszt 4 f od osoby. Jak chcesz to mogę Ciebie zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,a czy jest ktoś może z okolic Wolverhampton (ew. West Midlands) ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to jest po urlopie :confused4:.Fajnie byłoby się z wami spotkać :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu . Zadzwoń do mnie jakoś musimy się spotkać. Mój numer 07821027664.[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 22:25_________________________________________________Wróciłem ze zlotu w Bristol / Portishead który organizował Audi-Maniacs. Mogę powiedzieć tylko tyle że była to super impra :good: Szkoda że nie mogliście jechać :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mogliście jechać :(.

a masz jakieś fotki? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej bardzo cieszę się, że przyjąłeś zaproszenie i przyjechałeś. Szkoda, że nie spędziliśmy razem więcej czasu - sam widziałeś, że nawet ciężko było znaleść chwilkę, aby strzelić kilicha :) Ale wierzę, że następny Zlot, które będzie planowany na sierpień będzie nasz - i mam nadzieję, że z Tobą przyjedzie znowu Władek, zapakuje się Domjenick i reszta ekstra ekipy A4 !!! Jesteśmy za tym, aby znowu być razem, czyli Audi Klub bez podziałów. Tak jak to było na najlepszym Zlocie u Albinka w Bradford :)

Pozdrawiam

ps. Jak juz chłopaki dadzą filmy i fotexy to podam linki.

ps.2 k***a ciągle jestem pijany ..... a w funkcjon room-ie jeszcze flaszki sie walają (niektóre w połowie w %) :)

ps.3 Znalazł się mój telefon - żona mi go schowała i ciągle nie odzywa się do mnie ![br]Dopisany: 08 Maj 2011, 21:26_________________________________________________Bez cenzury !!! :evil:

https://picasaweb.google.com/108443584979805971437/ZlotBristol080511?authkey=Gv1sRgCO_X6JXAsPr3MQ#

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2037817472059.126816.1442923064&l=a7682bf412

https://picasaweb.google.com/djzygi/Zlot_Bristol#

Oraz link do forum Audi Maniacs z tematem: http://autka.biz/viewtopic.php?p=10372#10372

(aby go odczytać trzeba być zalogowany - ludziska logujcie się i integrujemy się i jest juz temat organizacji letniego Zlotu !!! Robimy to razem ? !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł raz jeszcze dzięki :notworthy:. Bawiłem się naprawdę wyśmienicie.Atmosfera była wspaniała.Atrakcją była walka na lasery. Pierwszy raz w to grałem.Wykańczająca fizycznie walka :naughty:.Dobrze że bezbolesna :polew:.Sam będę namawiał na następny zlot wszystkich kolegów, mimo tego że zabawa była na 100% to jakby byli wszyscy to byłobaby na 200%.To była zabawa samych swoich. Nie było czegoś takiego bo Ty z A4 a my z A-M.Zresztą skąd się wzieliśmy ??? z zamiłowania do AUDI :>.Musimy znowu wszyscy razem się spotykać , będzie SUPER !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...