Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Pany pytanko jak mam mot i insurance (ale ten zaczyna sie jutro) moge isc dzis z tym certyfikatem wykupic road tax?? :mysli: bo chcialbym autko zgarnac pod dom jutro ale nie wiem czy wydadza mi dzis road tax skoro jutro sie zaczyna polisa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lepiej, kup przez neta w systemie juz bedzie ze tax masz wykupiony:wink: i przysla gdzies kolo wtorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tax bedziesz mogl kupic TYLKO kiedy MOT i insurance jest wazny. przez siec tez nie kupisz, bo maja automatyczny system sprawdzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to smigam na pocztę dzisiaj, naszczescie jest jedna koło mnie otwarta w niedziele:decayed:

---------- Post dopisany 26-11-2012 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 10:45 ----------

no panowie siedzi i u mnie w koncu angielskie autko:kox: niestety petarda to nie jest duzego wyboru nie mialem ( ze wzgledu na wiek i rozum co do ceny insurancu) wybor byl miedzy silnikami 1.0 i 1.2, ale padlo jednak na 1.4 - Kangoo jak w podpisie.

autko dlatego takie gdyz jestem ogrodnikiem i potrzebuje czegos do pracy, kombii za male wiec musial byc maly vanik. Padlo na te autko, z wypasu nie ma nic:grin: silniczek oszczeny, centralne, relingi dachowe czekaja, ogolnie taki 2000 rocznik:decayed: ale to lata myslalem ze slabe bedzie a tu zdziwko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kangoo_srodek.jpg

kangoo_tyl.jpg

kangoo.jpg

alez prosze cie bardzo:decayed: teraz przedemna dzis montaz radyjka sony, w najblizszym czasie szyby tyl przyciemnic i po zimie reklama chyba wpadnie narazie magnes bedzie reklama:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę od podatku odpisać? a tylne siedzenia można składać, jak tak-to nawet pożyteczne autko będzie, coś przewieźć, czy coś...ja do Tourana włożyłem 1,5 m3 śmieci w workach po piasku-do jednej takiej torby-na budowę czasem nam tonę piasku dowożą, ale po złożeniu tylnych siedzeń-mam na prawdę sporo miejsca:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest , auto pojemne i pożyteczne . Na weekend też jest czym jechać.Gratuluje zakupu i bezawaryjności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne siedzenia składane i po ich złożeniu płaska krypa, worek jumbo bag bez problemu wchodzi, nie dziękuje panowie by nie zapeszac:naughty:

Dzis wpadło radyjko dokładnie Sony dsx a50bt i głośniki stwierdziłem seryjne do wymiany musi byc trochę wiecej przyjemności :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloooo udalo mi sie odzyskac Haslo i zawitalem po dlugim czasie :))

no to siemasz i opowiadaj jak tam RS-a zmodziłeś?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mechanicznie coś robiłeś?

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

czy tylko soft zmieniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloooo udalo mi sie odzyskac Haslo i zawitalem po dlugim czasie :))

No to super :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mechanicznie coś robiłeś?

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

czy tylko soft zmieniałeś?

Czyszczenie silnika i doprowadzenie do serii a na koncu godziny na Hamowni spedzone nad softem. Wiecej nic nie robie z RSem bo kompletuje juz graty do nowego projektu wspolnego z Rogalottim (R-Performance). Bedzie to A3 z moca planowana na ok 600-650KM ze skrzynia DSG tyle moge tylko zdradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl plan sprzedazy ale narazie do wiosny zostaje ze wzgledu na spore wydatki zwiazane z projektem ale jak ktos by szukal idealnej i doinwestowanej RS4 to zapraszam. Meczy mnie troche ze taka mala jest. Z dwojka dzieci czasami trudno sie pomiescic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu sam naprawiam. Nie dostał odpowiedniej kasy z ubezpieczenia więc sam się wziął za naprawę swojej AUDI .

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

Dla wytrwałych część 2

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...