Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

20tys , full service history tylko Audi, Black Line itp :)

zlotych ? biore:decayed: :polew:

kurde a ja swoja audi w koncu pogonilem, plany byly by robic i bylo by u kogo:kox: ale powiem wam ze renata obecnie mnie nie zawodzi:decayed: prace ulatwia i to jak a pojemna jest:kox: chyba na lato jak dobrze pojdzie wpadnie motor bo z tym siliczkiem to nie poszaleje :facepalm: a dwa auta to insurance za drogo:thumbdown:

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

Ogolnie polecam sie Panowie:decayed:

http://www.facebook.com/BushmanGardening

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile sobie życzysz za nią?

Dominik terz na v8 sie przesiadasz........... ;)

:slina: a co Szkopek z tym twoim srebrnym b5:decayed: pokazal bys ta furke co teraz smigasz:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał okazję obejrzeć tą A8 na zlocie w lutym który organizuje AM. Czy jest ktoś chętny na zlot zimowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec marca muszę być w PL po odebranie paszportu i przy okazji wpadnę na Zlot do Bukowiny, na który już wcześniej planowałem przyjechać, tak że już jest wszystko zaplanowane od jakiegoś czasu-Mario dzwonił do mnie i poczułem się na prawdę wyróżniony, kiedy mnie osobiście zaprosił, ale tym razem nie zobaczymy się-będzie jeszcze okazja:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dłuższego czasu unikasz spotkania z nami , nie ładnie . Za każdym razem jakieś wymówki . Kiedyś zrobimy Ci niespodziankę i wjedziemy do Ciebie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dłuższego czasu unikasz spotkania z nami , nie ładnie . Za każdym razem jakieś wymówki . Kiedyś zrobimy Ci niespodziankę i wjedziemy do Ciebie :grin:

co nie niby moderator a nawet na piwo nie wpadnie:thumbdown::thumbdown: rozumiem jakby mial daleko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...