Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

(no chyba ze wynajmiemy sobie pieterko na parkingu krytym-Bradford odpada,bo tam nas juz niechca :polew: ) ale wiem ze damy rade co nie? :)

Przepraszam moze mnie ktos wkreci co robiliscie tam na górze??? Bo ja juz sie tam nie dostalem :(

Zawsze mozna inny parking wychaczyc :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No grupa OkoloLondynska juz kreci sie na spota gdzie na torze kartingowym. Podobno sa jakies do 70mph wiec bedzie niezly kox....

Po malenku obczajamy temat i bedzie znow imprezka.

Ale po Kopra to trzeba bedzie jechac bo chlopak na olej nie zarobi :polew:

Oto cel:

http://www.gokarting.co.uk/outdoor-karting/thurrock-outdoor-karting.html

Pricelist po wpisaniu maila.

Wychodzi dwa razy drozej niz w Bradford ale tu jest track 900m i karty maja silniki 320cc i pedza 70mph!

Bedzie sie dzialo...

Londynczycy chetni???? Moze za jakies dwa tyg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle,ze jesli pazdziernik-to tylko impreza na jakims osrodku-niekoniecznie kartingi,czy 1/4 moze jakis paintball czy cos-chodzi o to,zeby przyjechac na weekend i zostawic kobiety i dzieci na jakiejs sali zabaw,a my-wiadomo-na parking i gadki szmatki o audi...a na drugi dzien-wypad gdzies na cos...tylko najlepiej by bylo,jakbysmy sobie wynajeli pietro w hotelu,albo jakies "schronisko"-pod namioty bedzie za zimno... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o moj olej sie nie martwcie dam rade wezem duzo butle kastrola w bagaznik i wio ja tez sie pisze koniecznie na nastepny zlocik tylko u mnie lipa z weekendami bo pracuje ale jak cos to seek tak ze dam rade mam nadzieje ze skład bedzie podobny i ze bedzie tak samo miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,Koledzy i Kolezanki to jest GALERIA,wiec prosze was niepiszcie tu zbytnio bo zachwile nawalimy stron i bedzie nielad.

Sory ze sie wcinam ale chyba nikomu niechce sie latac po stronach w poszukiwaniu fotek i widze ze nawet Domjenick zapomnial po co ten watek :>

sorry Mario :embarrassed: ale sie nie moglem powstrzymac..... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania sa nie na miejscu :blink:

Kto zechce ten przyjedzie.

jejQ... to było pytanie z rodzaju retorycznych i troszkę miało sprowokować rozwój tematu :naughty:

nie bierz sobie przypadkiem tego do serca :tongue4: :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyzej sie zrzucimy na olej.... :naughty: :naughty: :naughty:

hehe dzieki jakos sobie poradze ....

ale powiem wam ze chciałem sprzedac swoje audi bo sie sypie ale po zlocie stwierdziłem ze chyba je naprawie i dalej bede uczestniczył w zlotach i na forach bo szkoda opuszczac taka wspaniała ekipe [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:50_________________________________________________albo kupie nową ale zostane przy audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jedno jest pewne-na zlocie Calibry nie poznalbys Nas... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...