Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

takie plany są ale jak z realizacją to nie wiem .... mam nadzieję że ok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...nic na sile Adam-czas pokaze,co da rady,a czego nie-na razie plan jest taki,ze to ja do Was wpadne w sierpniu...a tak poza tym,to fajnie,ze "jakis" VIP nas tu odwiedzil :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba... i to zaraz po awansie :naughty: :naughty: :naughty: tutaj jest tak samo-jak na Waszym :wink4:

czasem jarko wpada tutaj poczytac...widzialem Go kilka razy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nikt nie napisał z Vipów albo zarządu .... nie możliwe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...nikt :embarrassed: tylko ja tutaj z formalnych Klubowiczow urzeduje... :cool1:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 00:21_________________________________________________ostatnio ,po Zlocie -Truckmaniak sie pojawil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ok teraz juz wiem. Wiec będę śledził wszystkie wydarzenia żeby nie przegapić następnego zlotu.

:good:

...mamy nastepnego... :evil::naughty::wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ok teraz juz wiem. Wiec będę śledził wszystkie wydarzenia żeby nie przegapić następnego zlotu.

:good:

...mamy nastepnego... :evil::naughty::wink4::tongue4:

Im więcej tym będzie lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzizas...spuscic was na chwile z oczu i napieprzyliscie pare stron! kiedy ja to przeczytam!

http://www.youtube.com/user/plujoncyjadem

chyba ktos nas nie lubi. sory ze prowokuje, ale strasznie mnie oburzylo chamstwo ktore reprezentuje soba ten czlowiek. rozumiem ze wolnosc slowa jest wazna ale jak mozna obrazac ludzi ktorych sie w ogole nie zna. nie bylo go tam, nie musi lubic audi ani nawet emigrantow ale nie ma prawa tak ludzi obrazac, prawda?

stworzyslimy cos rewalycjnego, grupa obcych sobie ludzi przyjechala w jedno miejscco w jednym czasie aby podzilic sie swoimi doswiadczeniami, pasja i wiedza. jedni lubia motory inni audi a jeszce inni filmy o hyrrym potterze- czy mozna komus zabronic miec pasje, czy mozna o kims powiedziec ze jest burakiem bo jezdzi audi lub gra w counter strike? czy to wazne jaka byla droga indywidulnosci aby zrealizowac swoje pasje? wazne chyba jest to ze cos w zyiu robimy

impreza byla kulturalna i na bardzo wysokim poziomie-

zastanawiam sie dlaczego posiadacze audi wzbudzaja tak burzliwe i czesto negatywne emocje...

komentarz skasowany...nie karmic c**joglowych troli! przeciez to nie jego wina ze mu stary wlazil do wanny![br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 12:02_________________________________________________

niewiem o czym wy mowicie, u mnie ta wersja MP4 co zassałem działa na Iphonie bezproblemowo ... :D Bede siE Kazdemu chwalil teraz ... :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 19:15_________________________________________________HUAN mistrzu - płyta poleciała już do Ciebie ...

Danke towarzyszu broni...:)[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 12:03_________________________________________________

...ile by nie bylo-i tak banda znow sie zjedzie.... :naughty: :naughty: :naughty:

na nas mozecie liczyc...ale wydaje mi sie, ze nastepne moga byc juz tylko wieksze! :)[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 12:04_________________________________________________

kurcze ale Was tam urzęduje w tej Anglii :shocked:

...czasem nam spuszcza kagance i poluzuja lancuchy od zmywakow :) ale planujemy wszczac bunt! wsrod wszystkich zmywakow i ekipy pracujacej w gastronomii...i chcemy sie znow zebrac...tyle, ze w wiekszym gronie! :D[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 12:06_________________________________________________

hehe ok teraz juz wiem. Wiec będę śledził wszystkie wydarzenia żeby nie przegapić następnego zlotu.

Nawet mi sie nie waz! :D

Koper! znalazlem zajebistego awatara dla Ciebie!

b4c5ad94.jpg

koper wporzo ziom...ale nie zadzierac z nim bo bedzie ciety! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :tongue4:

na zlot to nawet do szkocji pojade ;)

Jak naprawde chcesz, to chłopaki organizuja w IRLANDII zjazd 2Sierpnia, :) Osobiscie z checia bym sie wybrał lecz nie usmiecha mi sie walic tyle klockoow co do PL tymbardiej ze 8 jade do domu fura,a wiec moze innym razem ...

Ale zapraszaja wszystkich chetnych :)[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 18:03_________________________________________________KOPER - za***isty Avatar, skad masz taki fajny???? :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymbardiej ze 8 jade do domu fura,

jak 8 sierpnia-to ja i szkopek tez lecimy autami... :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkopek leci jakos rano DOVER-dunkierka,,z tym ze ja prom mam na 16 i jade najpierw do Niemiec na trzy,moze cztery dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...