Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem problem z moją kartą visa (system nie rozpoznawał mojej karty), ale miałem drugą debetową i przeszło

mialem ten sam problem ja mam barclays ale przeszla karta mojej dziewczyny z loydsa

PS. dobrej pomidorowki i schabowego nie odmowie X2

ps2 + jeszcze jeden obiad zapomnialem ze kumpel jedzie z nami :D wsumie 3 obiadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hotel 34 - online

sniadanie niecale 3

obiad 6 za os

paliwo ok 120 ale to w moim przypadku

alkochol ?

parking 3

gokardy ok 40

ps. my mamy pare mil do zrobienia i chcial bym na miejscu umyc auto jak pogoda dopisze czy ktos pomoze z miejscem i woda [zadne automatyczne myjnie] wiaderko gombke i szampon bede mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej przyjedziesz to możesz umyć u mnie.Mój adres 26-28 Keighley Road BD8 7AT Bradford. Jak będę szedł z listą chętnych na obiad to zapytam czy ma może polską telewizje.A może ktoś wie na jakie stacje będą to transmitować. O której są te walki? Mój num.tel. 07821027664

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co z ta prosta do shamowania? :confused4:

No wlasnie dajcie znac co i jak bo nie wiem czy brac sprzet :mysli:

Dawid-prostych w Bradford mnóstwo,bo sie tam non stop scigaja-wiec i dla nas jakas sie znajdzie... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID - przeciez chyba nie zwiekszy ci sie spalanie jak zabierzesz hamownie ze soba hmm?? no i kurde, w koncu musze tą twoja "Bestie" zobaczyc bo slyszalem co nie co ...

ORGANIZATORZY - kurcze, ten obiad jest w sobote czy po kartach w niedziele bo sie pogubielm??

w sobote :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy wogule bede w sobote, a jesli mi sie uda to dopiero spotkamy sie na wieczornej impreZZce w hotelu raczej, (znajde was) ... a jesli mi sie nie uda to dopiero z rana sie spotkamy w niedziele... Tak czy inaczej niestety ;( nie bede brałudziału w sobotniem zjeździe ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nas jednak dorzucic do listy....zmienilismy plany :) Hotel zabookowany....poprosimy o dopisanie do listy obiadozercow! Co do kartingow to jeszcze nie ma pewnosci...jak cos to zaplace za dodatkowego na miejscu!

Koper, slayu i szkopas....dajcie znac jak sie zgwizdujemy....jak ktos jeszcze leci z okolic londka zdroj niech zaszczeka...:)

....Domino! Wlacz skypa! :D

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...