Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

huan mi twoja miejscowka pasi :good:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 19:20_________________________________________________codo godziny to sie za jakis czas dogadamy bo niewiem jeszcze o ktorej skoncze prace normalnie w soboty robie do 1 ale mysle ze wczesniej sie urwe.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam pewnie też zabiore Laptopa, jakiegos VAG-a mam zamontowanego, mało miałem czasu żeby go obcykac, ale moze innym sie przyda, albo może od kogoś dostane lepszą wersje

nie ma problemu-ja mam dwie wersje,wiec jak cos-to Ci podrzuce :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te sztuczki na vagu to i ja czekam.przyda się każde szkolenie :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na slocie mamy "szybki instruktaz,jak korzystać z Vaga" by domjenick :wink4::polew: :polew: :polew:

DOMJENICK - a tego vaga to masz pod USB czy pod port seryjny? ja tez posadam soft ale nie mam jeszcze kabla, wiec moze bym przetestowal Twoj i pozniej sobie kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na slocie mamy "szybki instruktaz,jak korzystać z Vaga" by domjenick :wink4::polew: :polew: :polew:

DOMJENICK - a tego vaga to masz pod USB czy pod port seryjny? ja tez posadam soft ale nie mam jeszcze kabla, wiec moze bym przetestowal Twoj i pozniej sobie kupil.

ja mam pod USB[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:36_________________________________________________a jaki Vag?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam pod USB ale mnie cos nie smiga chyab kijowy kabelek zakupile :/ moze na zlocie cos poradzicie :)

zobaczymy co da sie zrobic :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakis kabel co chodzi nausb u mnie ale ma jeszcze jakies osobne kable, to niewiem do czego, ale zapewne sie dowiem za tygodni kilka :D No i Może w końcu chłopaki mi powiecie co jest z moja niunią, wydaje mi sie ze problem ze świecami ale dam wam ocenić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakis kabel co chodzi nausb u mnie ale ma jeszcze jakies osobne kable, to niewiem do czego, ale zapewne sie dowiem za tygodni kilka :D No i Może w końcu chłopaki mi powiecie co jest z moja niunią, wydaje mi sie ze problem ze świecami ale dam wam ocenić ...

podepniemy i posluchamy co silnik do nas gada,choc ja sie specjalizuje w benzynkach i elektronice,ale szkopek i albinek dieselki znaja,wiec dla nich pozostawie silnik-kompa i podzespoly moge "przebadac" :wink4:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:26_________________________________________________

ja mam jakis kabel co chodzi nausb u mnie ale ma jeszcze jakies osobne kable,

podpinasz je do wtyczki kabla glownego i wychodza dwa inne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero zaczynam zabawe z tdi :evil: ale zobaczymy co tam macie,moze do spota FIMC zdaze zalozyc i wiekszy kolektor dolotowy od AWX-a

...jaki skromny... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinasz je do wtyczki kabla glownego i wychodza dwa inne?

wyglada to chyba tak(nie pamietam a kabel lezy w Audi), że z jednej strony jest wtyczka (chyba "żeńska") w stylu VGA i wychodza z niej jakies 4 lub 5 kabelków z "męskimi" wsuwkami ... może to jakieś starsze podłączenie pod kompa w aucie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinasz je do wtyczki kabla glownego i wychodza dwa inne?

wyglada to chyba tak(nie pamietam a kabel lezy w Audi), że z jednej strony jest wtyczka (chyba "żeńska") w stylu VGA i wychodza z niej jakies 4 lub 5 kabelków z "męskimi" wsuwkami ... może to jakieś starsze podłączenie pod kompa w aucie??

dokladnie :wink4: sa to wtyczki do aut produkowanych do 96 roku,bez gniazda OBD-po 96 maja juz wszystkie auta :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec chłopaki po naprawde duzymi pertarakcjami odwiedzeniu 5 menadzerów i ze 3 sekretarki dzieki Mojej ślicznej przyjaciółce z pracy (napewno to przeczyta) załatwiłem wolne dwa dni tak ,ze mam wolna sobote i niedziele teraz tylko czekam na ustalenie godziny wyjazdu[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:06_________________________________________________nie wiem czy ktos dopisał kolejny chetny z bristolu paw1972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...