Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Jest piatek...nie marudz..ja wlasnie sciagam gre w robocie...bo nie ma nic do roboty hehe :) w cos musze pograc...co do spotu pozniejszego...ustalimy date i miejsce po lipcowym...:)

Domjenick mozesz wrzucic duza reklamowke do postu glownego, ktory pokazuje sie na kazdej podstronie tematu? Wygladaloby to troche bardziej pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Domienick możesz śmiało zaktualizować ,Albinek z Dorotą. Dla zainteresowanych tor kartingowy też jest w Bradford.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszzzz....

http://www.bradfordgokarting.co.uk/

Ceny zachecaja...

Arrive & Drive

30 MIN >>>>>>>>>>>@£20.00

45 MIN >>>>>>>>>>>@£30.00

60 MIN >>>>>>>>>>>@£36.00

ALL THE FOLLOWING EVENTS COME WITH A 1ST, 2ND AND 3RD TROPHY AND BOOK THE TRACK JUST FOR YOUR GROUP ONLY

Ironman Event

30 MIN IRONMAN

10 laps PRACTICE & 30 MIN. NON-STOP RACE >>>>> 6+ DRIVERS @ £26 PPS

40 MIN IRONMAN

10 laps PRACTICE & 40 MIN. NON-STOP RACE >>>>> 6+ DRIVERS @ £32 PPS

50 MIN IRONMAN

10 laps PRACTICE & 50 MIN. NON STOP RACE >>>>> 6+ DRIVERS @ £36 PPS

Endurance

1 HOUR

10 MIN PRACTICE, THEN A ONE HR. NON-STOP RACE> 6 KARTS + @ £60 PK

1 1/2 HOURS

10 MIN PRACTICE, THEN A 1 1/2 HRS. NON-STOP RACE > 6 KARTS + @ £75 PK

2 HOURS

15 MIN PRACTICE, THEN A 2 HRS. NON-STOP RACE >> 7 KARTS + @ £90PK

Czyli jezeli bedzie wiecej niz 6 kierowcow karta...a zapewne bedzie...wlaczajac w to nasze kobiety (moja z pewnoscia nie odpusci i wsiadzie jako pierwsza) to mozemy zorganizowac zawody na koniec ktorych otrzymamy puchary i inne bzdury :)

Tor oddalony jest o 2 mile od miejsca zbiorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście , sorry za słownictwo ale nie moglem sie powstrzymac... a więc Walimy w niedziele pospotkaniową chłopaki i dziewczyny, hmm ...

OK- ja umywam sie na weekend do Doncaster ( nieopodal Leeds), czasami tu zerkne na telefonie, a wy dalej dopieszczajcie plan na lipiec ... Bless U All

PS:Ceny to śmiech ... Tutaj za zwykła przejażdzke 30min, wołaja conajmniej 35-40 i to jeszcze tor na Hali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na slocie mamy "szybki instruktaz,jak korzystać z Vaga" by domjenick :wink4::polew: :polew: :polew:

DOMJENICK - a tego vaga to masz pod USB czy pod port seryjny? ja tez posadam soft ale nie mam jeszcze kabla, wiec moze bym przetestowal Twoj i pozniej sobie kupil.

ja mam pod USB[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:36_________________________________________________a jaki Vag?

soft to VCDS AKP 805.1 z Ross-Tech (polsko-jezyczna), wersja moze byc juz troche nieaktualna, bo sciagalem pare miesiacy temu. soft obsluguje COM i USB, zobaczymy jak podlacze kabel czy smiga (mam nadzieje, ze ktos na chwile kabel uzyczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft to nie wszystko-potrzeba jeszcze kodu aktywacyjnego-a ten albo ross-tech-lub crack,ale z doswiadczenia wiem,ze wersja 409 i wyzsze nie da rady dobrze scrackowac,bedzie dzialal,ale jest duzo kombinacji-mozna kupic klona 704 chyba -od jednego goscia na Forum,nota bene Albinek kupil od Niego,dziala ,ale nie sciagniesz tego nigdzie i nie dostaniesz za darmo...niestety-za dobre "klony"trzeba zaplacic,a cracki-to tylko taka "podrobka" te programy sa dobrze zabezpieczone...starsze jak 303,czy 312 mozna wygenerowac kod,ale jedynym problemem moze sie stac na Viscie ,ze antywirus bedzie generator widzial,jako trojana :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...