Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b7] szara myszka 1.9 TDI


krolikrob1

Rekomendowane odpowiedzi

Moje na trasie 6L (do niemiec) glownie 140-150 jechalem dla spalania;D to wynik bez chipa:) z Chipem na dluzsza trase nie jechalem, ale jak jezdze po miescie 6.8-6.9L (raz na jakis czas pojade na katowice czyli A4) . Ale ja nie musze jezdzic przez centrum do pracy itp i rzadko jezdze w godzinach szczytu ;) Ogólnie to myslalem ze po chipie bedzie gorzej, ale jest wporząsiu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym durnowatym obklejaniem jeszcze bardziej durnowatymi napisami auta... ile Kolega ma lat? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego lat mam 22:)

Dla Ciebie durnowate. Autko kupiłem za swoje zarobione pieniądze wiec mogę z nim robić co chce:) Nie chce mieć smutnej b7 jak inne:)

Nie chce mieć jak każdy s line itp chce mieć coś innego:)

Żeby było jeszcze bardziej "durnowato" to na zimę alu będzie każde w innym kolorze :)
powoli będę kompletował nowe turbo, większy intercooler, wydech i może wlecą inne wtryski no i program:)

pozdrawiam


Mam głupie pytanko czy po nagrzaniu klekot rowniez musi trzymać temperaturę w pionie?:> Ogółem przy normalnej temperaturze nie dojdzie do pionu. Gdy pojadę kawałek mocniej temperatura dochodzi do pionu i później spada. Mniej więcej trzyma się na takim poziomie jak na zdj.

Wszystko ok czy może termostat do wymiany czy cus?

WP_20141024_003_1.jpg

Edytowane przez krolikrob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi trzymać 90 na zegarze, ewentualnie minimalnie więcej i wracać do 90 ale jak poniżej to termostat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem. Wiec musze zainwestować w nowy termostat. Moze dla tego tez maszyna pali mi ciut więcej niż powinna:)

polecacie jakiś termostat?

Edytowane przez krolikrob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostania polatałem troszke takim oto sprzetem:)

ahq2qtm6.jpg

b4oyjns9.jpg

ge47tg2c.jpg

Edytowane przez krolikrob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z jazdy A6? jest taka wygodna i komfortowa w porównaniu z naszymi a4 jak mówią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje na trasie 6L (do niemiec) glownie 140-150 jechalem dla spalania;D to wynik bez chipa:) z Chipem na dluzsza trase nie jechalem, ale jak jezdze po miescie 6.8-6.9L (raz na jakis czas pojade na katowice czyli A4) . Ale ja nie musze jezdzic przez centrum do pracy itp i rzadko jezdze w godzinach szczytu ;) Ogólnie to myslalem ze po chipie bedzie gorzej, ale jest wporząsiu:D

Gdzie robiłeś chipa, jestes zadowolony???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ciężko mi powiedzieć bo w a6 jest 4.2 Quattro i po przesiadce z 1.9 tdi dla mnie jest to potwor:D

Jeździ się fajniej czuć ze większe auto i troszkę bardziej komfortowe, lecz z tyłu nadal nie ma jakoś mega duzo miejsca!

allroad fajna sprawa:D Wielka różnica na plus w środku widać przepaść miedzy b7 a c6!!

W a4 ost zmieniłem klocki olej termostat i wpadł program od TC-Performance polecam w 100%.


autko wyglada nastepujaco:

b0fd327e24c89c9fm.jpg

0d9e474114cc7ee7m.jpg

Mam jeszcze gwint ale chyba nie dam rady go założyć:)

We wrześniu planuje przesiąść się na coś innego:)

Edytowane przez krolikrob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...