Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wymiany amorki tył 1BE. Przeczytalem wiele watków , i zastanawiam się nad KONI STR.T lub ori 1BE lecz koszt to 440zl za szt. Czy ori 1BE i KONI mają podobną charakterystykę? Bardziej skłaniam się włąsnie ku nim, lecz obawiam się czy nie bedzie róznicy. Mam założone sprężyny Eibach Pro Kit -30mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne amorki na tył kosztują 250 zł , więc nie ma co bawić się w zamienniki .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tak tanio? :-)

Zamienniki po tyle chodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wymiany amorki tył 1BE. Przeczytalem wiele watków , i zastanawiam się nad KONI STR.T lub ori 1BE lecz koszt to 440zl za szt. Czy ori 1BE i KONI mają podobną charakterystykę? Bardziej skłaniam się włąsnie ku nim, lecz obawiam się czy nie bedzie róznicy. Mam założone sprężyny Eibach Pro Kit -30mm.

Jak koni to bierz cały komplet, jak tylko tył masz do wymiany to kup ori, cena podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie pisałeś ze cena amorkow przód i tył jest taka sama... Jakby ori 1be kosztowały 250 zł to bym się nawet nie zastanawial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie pisałeś ze cena amorkow przód i tył jest taka sama... Jakby ori 1be kosztowały 250 zł to bym się nawet nie zastanawial

Tak pisałem bo przód jest dostępny albo w servisie albo tylko w jednym sklepie który znalazłem a tam cena tyłu i przodu to 440 zł , natomiast nasz kolega z forum dzik ma możliwość załatwienia ori na tył za ok 250 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej z nim i ma tylko na zamówienie sachsa a to nie są ori, orginalne 1be na pierwszy montaż były Monroe. Także zastanawiam się nad tymi Koni. Jeśli ktoś posiadał 1be oraz Koni i ma porównanie prosiłbym o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwne tydz temu pisałem nawet podawałem mu nr amorka i pisał ze ma za 250 zł

i jak sie jezdzi na tych slineowych z eibachem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ślinę i eibach bardzo dobrze. Nie za twardo nie za miękko. Musze wymienić amory na tyle i teraz pytanie czy koni str.t mają podobną charakterystykę co ori 1be? Kolega z forum proponuje mi Sachs do sportowego zawieszenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne tydz temu pisałem nawet podawałem mu nr amorka i pisał ze ma za 250 zł

i jak sie jezdzi na tych slineowych z eibachem?

Fajnie się jeżdzi nie jest za twardo na pewno lepiej jak na amorkach 1BA polecam eibach plus amorki s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie bilstein b8 przod w cenie okolo 480zl/sztuka.

Pytanie czy ktos to zalozyl do eibacha -30, wychodzi na to ze to jest to samo co ten zestaw b12 czy tam b16

ciekawe czy ze springami -30 usiadzie bardziej niz na zwyklym amorze b4 czy nie?

Edytowane przez roman_tyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszzcze nizej? mam 63cm na kolach 16, to co eibach -30 nie siada -30 tylko -50 i wiecej? hmmm

na stronie bilsteina pisza o b12 pro-kicie ze obniza o 30/30

Edytowane przez roman_tyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale 1BE / 1BV amory tez maja nizej te podpore, co by znaczylo ze to samo bedzie jak zaloze nawet ori skrocone.

Ehh w koncu trzeba bedzie kupic gwint albo zalozyc 1ba z powrotem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkby ktos mial informacje czy amorki KONI STR.T maja skrócony skok i czy mają podobna charakterystyke do ori 1BE to bylbym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...