Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

patrzac po cenie i tym ze firma z Polski sprzedaje na ebayu to cos jest nie tak z ta aukcja

Opublikowano

Witam. Trafiły się na aukcji amorki. Moje pytanie czy jest ori i czy podejdzie do zawieszenia 1bv? http://www.ebay.pl/itm/New-Shock-Absorber-OEM-Audi-A4-B6-8E0513033N-/331762797584

Witam mają też stronę internetową :

http://oem-shop.pl/p/34/103/amortyzator-tyl-audi-a4-b6-prawy-lewy-8e0513033n-amortyzatory-zawieszenie-i-uklad-kierowniczy.html

Muszę porównać ceny z moimi po zniżkach z IC ale chyba się skusze na komplet

Opublikowano

Właśnie cena jest bezkonkurencyjna jak dla mnie, ale zastanawia mnie czy nie są to podróbki.

Opublikowano

Witam mam problem z doborem sprężyn do mojej a4 b6 1.8T 2002 sedan Po założeniu instalacji Lpg tył mi siadł i ładne wygląda a przód mam uniesiony o 3,5cm więcej od tyłu szukam jakiś sprężyn zęby przód obniżyć zęby się wyrównało i nie wiem jak mam dobrać po kolorach czy modelu wiec zwracam się z prośba o pomoc jakie mam kupić

Opublikowano

Witam mam problem z doborem sprężyn do mojej a4 b6 1.8T 2002 sedan Po założeniu instalacji Lpg tył mi siadł i ładne wygląda a przód mam uniesiony o 3,5cm więcej od tyłu szukam jakiś sprężyn zęby przód obniżyć zęby się wyrównało i nie wiem jak mam dobrać po kolorach czy modelu wiec zwracam się z prośba o pomoc jakie mam kupić

Kup na przód sprężyny eibacha -30

Opublikowano

Witam mam problem z doborem sprężyn do mojej a4 b6 1.8T 2002 sedan Po założeniu instalacji Lpg tył mi siadł i ładne wygląda a przód mam uniesiony o 3,5cm więcej od tyłu szukam jakiś sprężyn zęby przód obniżyć zęby się wyrównało i nie wiem jak mam dobrać po kolorach czy modelu wiec zwracam się z prośba o pomoc jakie mam kupić

Kup na przód sprężyny eibacha -30

Widzialem same zestawy nie widzialem na sam przod

Opublikowano

Witam mam problem z doborem sprężyn do mojej a4 b6 1.8T 2002 sedan Po założeniu instalacji Lpg tył mi siadł i ładne wygląda a przód mam uniesiony o 3,5cm więcej od tyłu szukam jakiś sprężyn zęby przód obniżyć zęby się wyrównało i nie wiem jak mam dobrać po kolorach czy modelu wiec zwracam się z prośba o pomoc jakie mam kupić

Kup na przód sprężyny eibacha -30

Widzialem same zestawy nie widzialem na sam przod

Wystarczy napisać do nich , sprzedadzą Ci na sam przód .

Opublikowano

Witam. Trafiły się na aukcji amorki. Moje pytanie czy jest ori i czy podejdzie do zawieszenia 1bv? http://www.ebay.pl/itm/New-Shock-Absorber-OEM-Audi-A4-B6-8E0513033N-/331762797584

Witam mają też stronę internetową :

http://oem-shop.pl/p/34/103/amortyzator-tyl-audi-a4-b6-prawy-lewy-8e0513033n-amortyzatory-zawieszenie-i-uklad-kierowniczy.html

Muszę porównać ceny z moimi po zniżkach z IC ale chyba się skusze na komplet

Przy okazji wymiany amortyzatorów, wymieniamy też odboje z osłonami?

https://webcat.zf.com/index.asp?country=PL&SPR=19

Edytowane przez erchi

Opublikowano

Witam. Trafiły się na aukcji amorki. Moje pytanie czy jest ori i czy podejdzie do zawieszenia 1bv? http://www.ebay.pl/itm/New-Shock-Absorber-OEM-Audi-A4-B6-8E0513033N-/331762797584

Witam mają też stronę internetową :

http://oem-shop.pl/p/34/103/amortyzator-tyl-audi-a4-b6-prawy-lewy-8e0513033n-amortyzatory-zawieszenie-i-uklad-kierowniczy.html

Muszę porównać ceny z moimi po zniżkach z IC ale chyba się skusze na komplet

Przy okazji wymiany amortyzatorów, wymieniamy też odboje z osłonami?

https://webcat.zf.com/index.asp?country=PL&SPR=19

Osłony jak są dobre mozesz zostawić , odboje krótsze trzeba kupić .

Opublikowano

Szukam i.. odboje na przód występują tylko w jednej wersji bez względu na rodzaj zawieszenia. Na tył są dostępne i krótsze (zawieszenie sportowe) i dłuższe (standardowe zawieszenie).

Amortyzatory Sachs 55 82 97 - ktoś zakładał i mógłby napisać jak się na nich jeździ względem serii 1BE?

Opublikowano

Szukam i.. odboje na przód występują tylko w jednej wersji bez względu na rodzaj zawieszenia. Na tył są dostępne i krótsze (zawieszenie sportowe) i dłuższe (standardowe zawieszenie).

Amortyzatory Sachs 55 82 97 - ktoś zakładał i mógłby napisać jak się na nich jeździ względem serii

Odboje na przód też są różnej długości zaleznie od rodzaju zawieszenia . Na przód szukaj 77mm

Opublikowano

Szukałem wśród Sachsa i krótsze są jedynie na tylną oś.

Opublikowano

Szukam i.. odboje na przód występują tylko w jednej wersji bez względu na rodzaj zawieszenia. Na tył są dostępne i krótsze (zawieszenie sportowe) i dłuższe (standardowe zawieszenie).

Amortyzatory Sachs 55 82 97 - ktoś zakładał i mógłby napisać jak się na nich jeździ względem serii

Odboje na przód też są różnej długości zaleznie od rodzaju zawieszenia . Na przód szukaj 77mm

Jakies numery tych krotszych?

Opublikowano

Pytanie do kolegów zakładających sprężyny eibach... Czy ori talerze amortyzatorów pasowały pod springi? Nie były za wąskie? Bo mechanik mi coś kręci że niby za wąskie (te ori i od bilków b8), ale trudno mi w to uwierzyć...

Opublikowano

Pytanie do kolegów zakładających sprężyny eibach... Czy ori talerze amortyzatorów pasowały pod springi? Nie były za wąskie? Bo mechanik mi coś kręci że niby za wąskie (te ori i od bilków b8), ale trudno mi w to uwierzyć...

Wszystko pasuje , nic nie trzeba zmieniać .

Opublikowano

Panowie, czy Koni STR.T ma talerz montowany na innej wysokości niż oryginał 1BE?

edycja:

Dostałem wiadomość z serwisu Audi odnośnie cen amortyzatorów pod 1BE:

Amortyzatory przód i tył po 663 zł/ szt.
Sprężyny przód 434 zł/ szt.
Sprężyny tył 432 zł/ szt.

Edytowane przez erchi

Opublikowano

Panowie, czy Koni STR.T ma talerz montowany na innej wysokości niż oryginał 1BE?

edycja:

Dostałem wiadomość z serwisu Audi odnośnie cen amortyzatorów pod 1BE:

Amortyzatory przód i tył po 663 zł/ szt.

Sprężyny przód 434 zł/ szt.

Sprężyny tył 432 zł/ szt.

Amortyzatory oryginalne 1BE mozesz kupić za 450 zł

Opublikowano

Tak? a gdzie?

Opublikowano

Tak? a gdzie?

getem.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.