Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego nie montujecie amorow 1BV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dla większości osób pierwsze kryterium to cena i jak za 200-250 zł za 1 szt. można mieć amorek zamienny to po co wydawać 450-500 zł za 1 szt. Niestety nie idzie to w parze z dobrym prowadzeniem i trzeba głębiej poszperać w kieszeni aby to osiągnąć. Jest wiele osób którym to wystarcza i twierdzą że nie ma potrzeby instalować lepszych amorków. Jednak dla tych którym zależy na poprawie prowadzenia, przyczepności polecam dostosowane amorki pod obniżone sprężyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak 1BE, ale dla sprostowania amor 1BV kosztuje 630zł w ASO (cena za 1 szt.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo każdy zamienny, nawet Bilstein, to nie to samo. To tylko jest wersja dla oszczędnych.

Ja bylem w Polsce kilka dni, zamawial to ktos dla mnie, czy to on, czy sklep zadecydowal ze to takie same amory i sprzedali tansze - tego sie juz nie dowiem. Nie wazne, teraz przestrzegam ze sa miekkie i nie nadaja sie do niczego. Poza tym SA o skroconym skoku i nizsze jak standardowe wiec nie ma szans mowy o zadnym odbijaniu.

Wyslano z i9305

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzeglądaj wątki, ktoś od nas z forum pisał ze może załatwić w tej cenie.

Edytowane przez tomaszstn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dla większości osób pierwsze kryterium to cena i jak za 200-250 zł za 1 szt. można mieć amorek zamienny to po co wydawać 450-500 zł za 1 szt.

W moim wypadku gonil mnie czas, moglem miec amory z pierwszego montazu, przy czym mechanik zamawiajac je, odebral zamienniki bo takie sprowadzila hurtownia, twierdzac ze sa takie same jak rowniez polowe tansze...

Zrobili wbrew naszym zamowieniom jak rowniez nie mialem juz pozniej czasu zamawiac gdzie indziej no i tego zakladac jesli juz warsztat zarezerwowal mi czas na naprawe.

Naprawde polecam te z pierwszego montazu, kazde inne tansze wynalazki sa za miekkie i mozna je o kant d***y oprzec...

Sent from S 9305i

Ktos tutaj proponowal jak sie nie myle, to za 407,- szt.

Jak mnie pamiec nie myli, to ktos z zachodniopomorskiego, popytaj prosze bo teraz nie pamietam, moze przypomne sobie to napisze.

Sent from S 9305i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem kolega dostał już ode mnie odpowiedz na priv tylko zapomniał podziękować .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wymienić dwa amorki (bo chyba parami trzeba) i nie ma co się pchać w zamienniki (Sachs, Monroe)? Zawieszenie 1BV. Nie powiem, że cena nie gra roli bo przy dwóch amorkach różnica robi się dość znaczna, ale jak trzeba będzie... bo różnica w jakość itp. duża... to rozbiję skarbonkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do springów -30mm można montować zwykłe amory. Jeśli chcecie charaktyrystykę podobmą do 1be można kupić sachs sport pod 1be. Tutaj koszt wychodzi około 600zł na oś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czym różnią się amorki 8E0513033N od 8E0513036AL. Te pierwsze to niby te co mam teraz (1BV) a te drugie to powiedzieli mi w ASO, że stosuje się zamiennie... cena koks... 640zł/szt. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej roznicy to kup bilsteina b8 za 480zl bedziesz chyba bardziej zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u tego Pana sa po 480zl/szt:

ma swietna oferte na tylne 360zl/szt do a6:.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5195275994

tutaj 220zl za sztuke amorka b8 do a3 tyl:

http://allegro.pl/bilstein-b8-amort-tyl-a3-touran-altea-xl-scirocco-i5038369517.html

oczywiscie ori znajomy juz kupowal

a moze sprobujemy wywalczyc grupowa znizke?

nie wiem czy pojdzie nizej bo ceny i tak sa niezle...ale moze warto sprobowac

Edytowane przez roman_tyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrócone tylko i wyłącznie.

Czyli 4B0512131 b? Takie w etce podają do 1BE, 1BV i 1BD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Ale bez problemu kupisz też odpowiedniki np. sachsa do zawieszenia sportowego.

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...