Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem amorki, okazało sie ze maja wadę fabryczna i wróciły z powrotem, kapsle byly krzywo nabite na amora, stad decyzja o ich wymianie. Jutro mechanik miał zaczac naprawę a tu zonk, brak przednich amorow....

Gdzie dostanę w Krakowie? Czy małopolska pomoże???

Wysłano z X10i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monroe, ale inne niz ty podales.

Wlasnie jestem w trakcie zakładania, jrszcze tył został.

Wysłano z X10i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie oznaczenie amorków przód tył

Monroe E2054

Tylu nie ruszalem bo byl dobry i prawie nowy.

Na tył idzie E1284.

Amory sa w sam raz kto lubi komfort, taczki to raczej nie sa, dziury sa dobrze wybierane, stoi tak samo jak poprzednio.

Okazalo sie ze moje oryginały jeszcze bardzo dobrze trzymia, wiec jak by ktos chciał niedrogo...... ;-)

Wysłano z X10i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy długo borykałem się z problemem jakie amory do pro kita i dzisiaj zamontowałem bilsteina b6 i jestem po jeździe testowej i nie żałuje ani złotówki!! Super wybierają przy czy trzymanie na zakrętach Edyta sprawa wiadomo na łatany h drogach trochę trzęsie ale na 80% dróg w Polsce mega a na paru letnich w miarę dobrych drogach rewelka nic nie podskakuje jak to miało miejsce wcześniej na samych pro kitach z amforami 1ba teraz to jest to serdecznie polecam komfort jak przy zawieszeniu s-linę ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile obecnie przod b6 kosztuje? i czy masz porownanie z koni str?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RumJanek, jak wygląda finansowo ten Monroe?

pawel121- Amortyzatory Monroe E2054 http://e-autoparts.pl/amortyzator-monroe-reflex-p-427558.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Monroe kosztuje ok. 240,-/szt przód, tyle ze jesli szuka ktos zaciecia sportowego, to Monroe na pewno wam w tym nie pomoże. Sa miękkie, mam wrażenie ze czasem za miękkie. Pojezdze chwile i zobacze co dalej bedzie sie działo. Nie miałem porównania z innymi bo raczej nikt na takich tutaj nie jeździ lub czekanie na odpowiedzi czy pomoc trwała wieki. Zastanawiałem sie nad koni lub bilstein, ale w grę wchodziła wymiana całego kompletu, jesli stanęło by tylko na wymianie przodu - wtedy zdecydowanie założył bym cos lepszego i twardszego.

Mysle ze komuś pomoglem, jesli komfort - E2054 tak, jesli sport - zdecydowanie nie, chociaz przeznaczone sa do zawieszenia sportowego i obnizonego jak zawieszenie 1BE.

Wysłano z X10i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porównywałeś na jakiej wysokości siedzi kilelich dolny tych amorków ?


Daj jakieś fotki jak teraz auto siedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś do sprężyn Eibach montuje Koni STR. Obecnie mam monroe reflex i są dla mnie za miękkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amory miały identyczna wysokość co oryginalnie wlozone od nowości, byly czerwone i na nalepce pasek kodowy z oznaczeniem 3M. Mam wrazenie ze moje trzymia znacznie lepiej niz te wymienione, wiec zastanawiam sie czy bylo warto.

Musze jeszcze wyeliminować stuki na zawieszeniu, cos mi stuka tak głucho, nie moge zlokalizować co to jest.

Pozniej wstawie fotke jak bede na kompie.

Wysłano z X10i

Edytowane przez RumJanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś do sprężyn Eibach montuje Koni STR. Obecnie mam monroe reflex i są dla mnie za miękkie.

Cześć powiedz mi jaką miałeś wysokość , na tych Monroe reflex plus sprężyny Eibach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód i tył 65 cm, Tak to stoi na felgach 18.

0e1d0164cffca576.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak siedzi teraz

12c308c2a917.jpg

Ogólnie E2054 nie polecam, sa strasznie miękkie, te maja sprawność 62 i 66% przy ciśnieniu opon dla kompletu osób, czyli 2.6bar.

Wysłano z X10i

Edytowane przez RumJanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to ze najlepiej B6 , B8 albo ori 1BE z czego ori wychodzi najtaniej .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że im droższe, tym lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...