Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

żebyś Romek drugi raz nie przespał :)) jak oferta będzie konkret to będzie info :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zeby jakis fachowiec napisal porownanie tego koni do bilstein b6

wogole ma skrocony skok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze, że skrócony. Jak dojdą, to postaram się zmierzyć. Dziś paczka przyszła, ale zamiast kompletu zawiechy przez pomyłkę przysłali jakąś chłodnicę. Teraz pakują kolejną paczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka do mnie w końcu dotarła. Wrzucę kilka zdjęć zestawu, który otrzymałem.

IMG_20141119_191436.jpg

IMG_20141119_191356.jpg

IMG_20141119_191445.jpg

IMG_20141119_191307.jpg

IMG_20141119_191930.jpg

IMG_20141119_191910.jpg

IMG_20141119_191233.jpg

IMG_20141119_191206.jpg

IMG_20141119_191148.jpg

IMG_20141119_191142.jpg

IMG_20141119_192331.jpg

IMG_20141119_192131.jpg

Moje tylne amorki wyglądają obecnie tak samo jak te odboje i zastanawiam się, czy czekać do wiosny, czy wymienić wcześniej?

IMG_20141118_213719.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz sobie auto przed montażem, będziesz wiedział ile siadło.
Co do wymiany teraz czy później, skoro tył się sypnął to może warto już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, nie ma na co czekac i sie wkurzac starym tlukiem, a kilka miechow w ta czy w ta nie zrobi im roznicy. ;) mi jak kiedys przyszedl gwint w grudniu to jeszcze w ten sam dzien poszedlem zakladac, jak na dworze sypalo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoJ@K

...mi jak kiedys przyszedl gwint w grudniu to jeszcze w ten sam dzien poszedlem zakladac, jak na dworze sypalo. :D

To się nazywa determinacja :wink:

Montuj kolego montuj bo u siebie również planuje wsadzić KONI i jestem ciekawy jak to się sprawdzi.

Edytowane przez gregor2208
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolega Kqba zapomniał dać znać co i jak z tym zawieszeniem ;)

Edytowane przez gregor2208
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do Bilsteina w celu dopytania jakie są różnice miedzy B4 a B4 Sport. Koleś twierdzi że te drugie są to zamienniki fabrycznego sportowego zawieszenia i że niby mają skrócony skok. Ktoś potwierdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do Bilsteina w celu dopytania jakie są różnice miedzy B4 a B4 Sport. Koleś twierdzi że te drugie są to zamienniki fabrycznego sportowego zawieszenia i że niby mają skrócony skok. Ktoś potwierdza?

Ja miałem i raczej wątpię, co prawda nie mierzyłem wcześniej ori ale słabo trzymają przy szybszej jeździe w zakrętach. B6 zdecydowanie lepiej tłumią a dopiero B8 tak na prawdę pokazują to jak powinno trzymać się drogi autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzwoniłem dzisiaj do Bilsteina w celu dopytania jakie są różnice miedzy B4 a B4 Sport. Koleś twierdzi że te drugie są to zamienniki fabrycznego sportowego zawieszenia i że niby mają skrócony skok. Ktoś potwierdza?

b6 to jest minimum, ja zalozylem b4 sport i jestem neizadowolony.

Mysle ze jakby porownac ori nowe 1BE amorki do b6, to ori byloby lepsze. Tak wiec panowie tylko b6/8

Nie oszczedzac na zawieszeniu bo to bardzo wazny element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś pisał, w którymś wątku że ori 1BE jest w cenie 400 paru złotych więc myślę że nawet to by się bardziej opłacało niż B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem orginalne amortyzatory 1be kosztują ok 440 zł za sztukę . Sprowadzane są z Niemiec


Coraz bardziej się zastanaiam czy właśnie nie wrzucić amorków 1be do eibacha -30


Czym sie róznią amorki 1be 8E0413031DF z amorkami też 1be tylko nr 8E0413031DG .Chcę kupić tylko nie wiem czy te pierwsze czy drugie .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DF to do Twojego pewnie a DG to te same tylko do sprężyn o innej klasie wagowej, może do V-łek, masz tu screena z Etki:

amorki.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...