Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q5


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że Caractere robi pakiety stylistyczne na jedno kopyto. Podobne zderzaki i dyfuzor ma A5 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj Q5 na żywo i wg mnie o wiele lepiej się prezentuje niż Q7, które jest przerośnięte i ma za duży zad. Q5 ma idealne proporcje i jest wyposażone w S-tronic :naughty: Pomijam fakt dużo większej masy Q7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q5 całkiem fajne ,przynajmniej nie taki czołg jak Q7 , troche średnie te lampy z tyłu zapitala festynem , no i klekot 3.0 TDI słaby,gdyby był 4.2 TDI ,fiu fiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q5 całkiem fajne ,przynajmniej nie taki czołg jak Q7 , troche średnie te lampy z tyłu zapitala festynem , no i klekot 3.0 TDI słaby,gdyby był 4.2 TDI ,fiu fiu

Co Ty chcesz od 3.0 TDI ??

Taki sam "klekot" dochodzi z Twojego Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dla mnie Q7 to czołg i to dla osób z małym penisem - przedłużenie , natomiast Q5 wygląda fajnie ( jest mniejsze i nie rzuca tak się w oczy ) ...ale to moje zdanie :naughty: Pzdr PIXI

p.s. sory jeśli kogoś z Was Koledzy uraziłem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dla mnie Q7 to czołg i to dla osób z małym penisem - przedłużenie , natomiast Q5 wygląda fajnie ( jest mniejsze i nie rzuca tak się w oczy ) ...ale to moje zdanie :naughty: Pzdr PIXI

p.s. sory jeśli kogoś z Was Koledzy uraziłem :cool1:

Analizując Twoje rozumowanie Q7 dla osób z małą fujarka, więc Q5 dla osób z jeszcze mniejszą, taką mini, a Tobie podoba się Q5...:) - he he żartuje.

Oba modele wyglądają dobrze. Dzis oglądałem Q7 po facelifcie i jest miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem takiego myślenia. Mi sie osobiście Q5 nie podoba i już, a Q7 jest OK.

A od zawsze lubię duże ;)

PS. Nie narzekam na długość członka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś...kiedyś... :gwizdanie:

??

Pewnie chodziło mu o to, że jak już kiedyś mu urośnie fujarka, to sobie może taką kupi... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz od 3.0 TDI ??

Taki sam "klekot" dochodzi z Twojego Audi.

ale w a4 3.0 to robi w miare przeciag a w takim Q5 przydałoby sie 4.2 :D ostatnio w salonie audi sprzedawca usilowal mi wmowic ze Q7 3.0tdi to zapitala ze łeb urywa. wszsytko zalezy do czego porównac;]

na pewno wieksze auta z tym samym silnikiem jezdza gorzej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz od 3.0 TDI ??

Taki sam "klekot" dochodzi z Twojego Audi.

ale w a4 3.0 to robi w miare przeciag a w takim Q5 przydałoby sie 4.2 :D ostatnio w salonie audi sprzedawca usilowal mi wmowic ze Q7 3.0tdi to zapitala ze łeb urywa. wszsytko zalezy do czego porównac;]

na pewno wieksze auta z tym samym silnikiem jezdza gorzej ..

Oj to jest logiczne - cięższe auto z tym samym motorem będzie zawsze będzie wolniejsze od auta z mniejsza masą (ten sam motor TDI).

Proszę nie pisz, że Audi Q5 z silnikiem 3.0 TDI słabo jedzie nawet w porównaniu z A4 3.O TDI. Wagowo nie ma ogromnej różnicy. Audi Q5 z 3.o TDI waży 1740 kg i przyśpiesza do 100 w 7,2 s, a po "c*pie" można ładne przyspieszenie uzyskać. Ja chętnie pośmigałbym Q5 3.0 TDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q5 3.0tdi to naprawdę nie tragedia co do osiągów ( oczywiście porównując do innych aut tej klasy ) ale Q7 3.0tdi to już bardziej toczydło niż coś wciskającego w fotel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...