Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chiptuning AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie tak z ciekawości, w AJM-ie sterownik 0281010226 16bit da się zrobić popcorn? Czy potrzebny sterownik 32bit?
Co sądzicie o programie w załączniku ?

 

AJM_STG1.bin

Edytowane przez kamiloooxxx

Opublikowano

Soft d*py nie urywa:) 

Opublikowano
9 godzin temu, adrian998998 napisał:

Soft d*py nie urywa:) 

Coś więcej ? :mellow:

Opublikowano

Wygląda jak typowy gotowiec , większość pociągnięta po całości procentowo ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam,

chciałbym dodać do mojego pudełka troszkę więcej mocy, tj. tak lub tylko do 130 ze 115/116, stąd moje pytanie, od czego zacząć tak profesjonalnie aby wszystko zrobić bez szkody dla auta - jeśli jest to możliwe :). Zupełnie się na tym nie znam i mimo, iż czytałem Wasze wypowiedzi, to jestem w tych sprawach bardzo ale to bardzo zielony. Mam nową turbawkę (po regeneracji), nowy dwumas, egr, pompę vacum. Czy mając "stare" graty można bez szwanku dla tego pudełka dodać mu troszkę więcej mocy? i jak to zrobić, od czego zacząć, co sprawdzić przed tym zabiegiem etc.? Dodam, że nie mam żadnych problemów z moim audi, tj. spalanie ok, prowadzenie ok, żadnych wycieków, brania oleju itp. I tak na koniec w jakich pieniążkach da się to zrobić?

Pozdrawiam

Krzysztof

Opublikowano
Godzinę temu, Kichu63 napisał:

Witam,

chciałbym dodać do mojego pudełka troszkę więcej mocy, tj. tak lub tylko do 130 ze 115/116, stąd moje pytanie, od czego zacząć tak profesjonalnie aby wszystko zrobić bez szkody dla auta - jeśli jest to możliwe :). Zupełnie się na tym nie znam i mimo, iż czytałem Wasze wypowiedzi, to jestem w tych sprawach bardzo ale to bardzo zielony. Mam nową turbawkę (po regeneracji), nowy dwumas, egr, pompę vacum. Czy mając "stare" graty można bez szwanku dla tego pudełka dodać mu troszkę więcej mocy? i jak to zrobić, od czego zacząć, co sprawdzić przed tym zabiegiem etc.? Dodam, że nie mam żadnych problemów z moim audi, tj. spalanie ok, prowadzenie ok, żadnych wycieków, brania oleju itp. I tak na koniec w jakich pieniążkach da się to zrobić?

Pozdrawiam

Krzysztof

szkoda że nie wrzuciles od razu turbiny od AWXa masz od razu większe mozliwosci

we Wrocku masz Aligatora od tych tematów 

Opublikowano

Hm, przepraszam ale ten Aligator to człowiek, firma, jakiś kontakt?

  • 3 lata później...
Opublikowano

Panowie, ma ktoś mapsensor 3bary u siebie? Poratuje ktoś nr częsci co by pasował do AJMa ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 8.07.2021 o 15:25, karol24 napisał:

Panowie, ma ktoś mapsensor 3bary u siebie? Poratuje ktoś nr częsci co by pasował do AJMa ?

051A P&P 051C z tulejką poszerzajacą

Opublikowano
W dniu 8.07.2021 o 15:25, karol24 napisał:

Panowie, ma ktoś mapsensor 3bary u siebie? Poratuje ktoś nr częsci co by pasował do AJMa ?

Mam taki:

IMG_20200724_142921.jpg

IMG_20200724_142932.jpg

Opublikowano

to 4barowy

Opublikowano

Dzięki za podpowiedzi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.