Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znaczek S4 :thumbdown: listwy S4 w kolor :good: ładne autko tylko te znaczki :sick3: grill S4 na drzwiach s line :gwizdanie: no chyba że to nowa wersja S4/s line :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nowy nabytek doszedł :naughty:

235/35/19 i 8/19et45

czekaja do wiosny :naughty:

thumb-1249.jpg

troszke nie oddaja efektu bo z dworu zimne zaszronione soom :gwizdanie:

Opublikowano

Niezły ryzykant :) ciekawe co ile będziesz prostował te fele (chyba repliki) nie zazdroszczę.

Opublikowano

Ladne fele. Orginal czy replika? :)

Smigalem na 225/35R20 i felgi byly ladne, proste i nigdy nie naprawiane. Wszystko zalezy gdzie i jak sie jezdzi :))

Opublikowano

nowy nabytek doszedł :naughty:

235/35/19 i 8/19et45

czekaja do wiosny :naughty:

thumb-1249.jpg

Fajne fajne.

Tylko cos te ET duże. Fajnie jak by było ET 35 ale mogło by mocno obcierać o nadkole ale efekt był by MEGA :kox:

troszke nie oddaja efektu bo z dworu zimne zaszronione soom :gwizdanie:

Opublikowano

Super będzie wyglądać :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ladne fele. Orginal czy replika? :)

Smigalem na 225/35R20 i felgi byly ladne, proste i nigdy nie naprawiane. Wszystko zalezy gdzie i jak sie jezdzi :))

na oryginały mnie nie stac :tongue4: zgadza sie alu jak alu jak wpadniesz w 15cm dziure to kazde nawet najtwardsze alu sie zegnie :confused4: mialem juz w kilku autach repliki i jakos dawały rade, zobaczymy po 1 sezonie w jakim beda stanie :> ja mało jezdze pozatym i mam jeszcze pracowóz :>

Opublikowano

Ladne fele. Orginal czy replika? :)

Smigalem na 225/35R20 i felgi byly ladne, proste i nigdy nie naprawiane. Wszystko zalezy gdzie i jak sie jezdzi :))

dokładnie :)

na oryginały mnie nie stac :tongue4: zgadza sie alu jak alu jak wpadniesz w 15cm dziure to kazde nawet najtwardsze alu sie zegnie :confused4: mialem juz w kilku autach repliki i jakos dawały rade, zobaczymy po 1 sezonie w jakim beda stanie :> ja mało jezdze pozatym i mam jeszcze pracowóz :>

[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 10:04_________________________________________________dokładnie
Opublikowano

Zastanawiam się tylko czy wejdą.

Ja mam 235/35/19 et 35 i jest na styk. Już przy zakładaniu moich myślałem, że będzie za blisko wew. części nadkola.

Sprawdzałeś czy nie obciera ??

Opublikowano

Nie powinno obcierać "do środka" bo szerokość felgi jest 8,5' ale może troche trzeć. Mały dystansik 5mm-10mm powinien załatwić sprawę :good: jakby coś...

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się tylko czy wejdą.

Ja mam 235/35/19 et 35 i jest na styk. Już przy zakładaniu moich myślałem, że będzie za blisko wew. części nadkola.

Sprawdzałeś czy nie obciera ??

podobno et pomiedzy 35 a 45 = bez rezania :> przymiarki jeszcze nie było :>

Opublikowano

Arturo piękna fura i zacne mody ...i dzięki za info :hi:

Opublikowano

fajny wzór , gratuluję :evil:

Opublikowano

Dobrze przemyślane modyfikacje,efekt hmm to chyba jeszcze nie koniec przeróbek?Poza tym grubo!!!

Opublikowano

też mi się bardzo podoba, duży masz przebieg? :) i skąd kupiłeś taki fajny grill? można sam wymienić bez zderzaka?

dobrze, że przynajmniej w 2.0 BRE są koła zębate :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Załóż na przymiarkę fele i pokaż jak leżą :naughty:

:good:

Opublikowano
  • Autor

też mi się bardzo podoba, duży masz przebieg? :) i skąd kupiłeś taki fajny grill? można sam wymienić bez zderzaka?

dobrze, że przynajmniej w 2.0 BRE są koła zębate :naughty: :gwizdanie:

aktualnie 101kkm - grila samego nie zalozysz - musi byc zderzak s4/s-line do niego bo jest dłuzszy - allegro twoim przyjacielem :>

a przymiarka niebawem jak sniegi zejdoom :>

Opublikowano

też mi się bardzo podoba, duży masz przebieg? :) i skąd kupiłeś taki fajny grill? można sam wymienić bez zderzaka?

dobrze, że przynajmniej w 2.0 BRE są koła zębate :naughty: :gwizdanie:

aktualnie 101kkm - grila samego nie zalozysz - musi byc zderzak s4/s-line do niego bo jest dłuzszy - allegro twoim przyjacielem :>

a przymiarka niebawem jak sniegi zejdoom :>

a jak jest z tylnym zderzakiem, też trzeba wymienić?

Opublikowano

Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie

:good:

>> Najładniejsza A4 na forum <<

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.