Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Volvo v50 2.0D 136PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i przedstawiem swój nowy nabytek.

Volvo v50 2.0D 136PS.

Na wyposażeniu m.inn.

-Skórzana tapicerka

-Czujnik zmierzchu

-Czujnik deszczu

-Klima dwu strefowa

-Tempomat

więcej chyba standard,nie znam się za bardzo jeszcze na tych furmankach,ale z czasem ogarnę.

Kilka fotek.

1eyeILB.jpg

yopkCaK.jpg

Y4GYGgj.jpg

D8wOyle.jpg

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano

Pasuje mu czarny, ładne autko choć podobno bagażnik w nich mały

Opublikowano

fajny łazik, silnik od forda

szkoda że nie ma 4WD

Opublikowano

Od jakiego forda... ehhh

To jest silnik 2.0 136KM, a więc PSA, a w fordzie to on tylko gościnnie siedział.

Opublikowano

skóra na fotelu kierowcy, masakra :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Nie jest źle,na żywo wygląda bardzo OK,gość mi pokazywał skórę w swojej Q7,tam to dopiero była masakra.

Opublikowano

Fura fajna, ale dorezać do niej coś ciężko (mój brat przerabia ten temat)
Na zakrętach prowadzi się lepiej niż Audi :)

Navi/komputer pokł/ksenon/szyber? masz może?

Opublikowano
  • Autor

Komputer pokładowy oczywiście jest,navi nie ma jest jakaś dołożona,bez xenonu ale co najważniejsze dla mnie fabrycznie bez DPF-a.

// Lumia 625 \\

Ogarnę środek i umyję to dam lepsze foto.

Opublikowano

Calkiwicie opracowana przez inżynierów firmy Ford. Czyli czyj ten motor?

http://www.motodiesel.pl/index.php?option=com_sobipro&pid=3109&sid=3114&Itemid=438

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Calkiwicie opracowana przez inżynierów firmy Ford. Czyli czyj ten motor? http://www.motodiesel.pl/index.php?option=com_sobipro&pid=3109&sid=3114&Itemid=438

"...oraz Francuskiego konsorcjum PSA."

Czytasz tylko polowe zdania ?

Ogólnie fajna furka , prowadzenie mega dobre jak to wszystkie "podłogi " forda, silniczek tez fajny ...jesteś pewny ze bez FAP - a jest ? Bo raczej wszystkie miały ...

Opublikowano

Patrząc po grillu to prelift, a więc możliwe że bez FAP. Jaka jest cyfra na 8 pozycji?

Zawiecha od Focusa, bardzo fajnie mi się tym jeździło...

Dynamika niezla, chociaz jak to w turboklekocie bardziej odczuwasz, że auto rwie do przodu niż faktycznie rwie... :D

Jakiś czas temu leciałem takim autem za A4B6 1.9TDI 130KM i w sumie przy wyprzedzaniu jak szliśmy pełnym gwizdkiem to Volviak był delikatnie mocniejszy...

Auto tak samo ciasne jak i B6. Za to fajnie zabezpieczone podwozie, fajnie wyciszone (choć traktor spod maski dalej słychać).

Sam patrzę znowu za B6 1.8T+Q lub takim V50, ale to co przyjeżdża zza granicy to szrot z kosmicznymi przebiegami. Nie do końca chce mi się później doktoryzować z budowy tego auta.

Edytowane przez azure

Opublikowano
  • Autor

Calkiwicie opracowana przez inżynierów firmy Ford. Czyli czyj ten motor? http://www.motodiesel.pl/index.php?option=com_sobipro&pid=3109&sid=3114&Itemid=438

"...oraz Francuskiego konsorcjum PSA."

Czytasz tylko polowe zdania ?

Ogólnie fajna furka , prowadzenie mega dobre jak to wszystkie "podłogi " forda, silniczek tez fajny ...jesteś pewny ze bez FAP - a jest ? Bo raczej wszystkie miały ...

Koledzy mi pisali na forum Volvo że jak jest DPF to powinien być zbiorniczek z dwiema metalowymi rurkami obok akumulatora,u mnie czegoś takiego nie ma,ale jutro jeszcze wiadę na kanał żeby być w 100% pewny.

Opublikowano

Miałem kiedyś taką i powiem że prowadzić sie prowadzi super, tak jak i E90 :thumbup1: i silnik też na ++

Opublikowano
  • Autor

Grill poszedł na czarno.

TXYPLb4.jpg


Dziś umyty,wysprzątany,doprowadzony do porządku.

5eeSjSU.jpg

wNd9kqH.jpg

5FiBRGc.jpg

OZmgOso.jpg

mosQKtj.jpg

Ai6mUtp.jpg

jO1Qdxn.jpg

7qfgBrU.jpg

pDwGFKE.jpg

WdlcR5Z.jpg

6UK1L5V.jpg

1A1WpoZ.jpg

oWE31fa.jpg

g3iXM99.jpg

LLce9Ea.jpg

0CBGJju.jpg

gPye5Ql.jpg

Opublikowano

Fajne autko, choć stylistyka deski jakos nie urzeka.

Opublikowano
  • Autor

Generalnie już rzygam VAG-owskimi deskami,chciałem coś innego,w porównaniu do Leona,A4B6 to bardziej mi się podoba ta od Volvo,ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje. :)

Opublikowano

Wełnik, widzę ze ogarnąłeś jobel w Volvo, :grin:

Opublikowano

Bardzo mi sie to autko podoba

Opublikowano

Dziadek trzeba było kupić v50 a nie e46 :grin:,a tak na marginesie co po a5?

Edytowane przez skrab

Opublikowano

Ładne autko mi się podoba. Wcześniej jakoś chodził mi po głowie zakup ale boje się tego silnika, gdzieś przewinęło mi się przez uszy że to fordowski.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.