Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra


rysland

Rekomendowane odpowiedzi

Co do opon to ja wiem :whistling: Pierwszy raz w życiu kupiłem większe koła niż 15 cali w tamtym roku, Flat'y 8.5j i na nich są opony 215/40 jest twardawo ale da się przeżyć. Też jeżdżę autem na co dzień i da się przeżyć ;) Takie moje małe doświadczenie, jeśli by ci miało to tam kiedyś pomóc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu będą foty czarnego frontu, następnie dwuwłóknowe żarówki wpadną na styl US. No a felgi niestety jak ta paskudna zima zechce zniknąć na wieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dobra polerka by się przydała dywaniki welur i będzie git! no i pomyśl o radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia duże dylematy miałem, jednak w tym przypadku postanowiłem niestety na funkcjonalność. Dużo słucham tak więc pendrive musi być, wiadomo że ori lepiej siedzi, ładniej wygląda no ale najgorzej nie jest. Podświetlenie radia jest w kolorze.

p.s. Ori cały czas mam więc jak mi się odwidzi mogę wstawić w każdej chwili :D

Edytowane przez rysland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne felgi nieźle siądą w Audi :D ps. Nie tylko ty czekasz na Wiosnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne Audi :wink: idziesz w dobrym kierunku :) pamiętaj ze auto robisz pod siebie ale nie które rady mogą wyjść ci na dobre :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fele w ori kolorze lepiej by siadły na aucie, ale masz swoją wizję więc kombinuj :decayed: Powodzenia w modzeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko, obadane dzisiaj przypadkowo na żywo na 3stawach :)...

może widziałeś moją zieloną padake niedaleko twojej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze takiego brudasa widziales, az wstyd :D niestety nie, zbyt zmeczony po nieprzespanej nocy i treningu myslalem tylko zeby na obiad pojechac ^

Wielkie niedoczekanie, jest czarny front ! Foto nocne, jak będzie pogoda zrobie sesje.

5x3bdz.jpg

2lcxxth.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurdeee O.O Mega efekt czarne lampy robią robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko trzeba pomyśleć nad kierunkami US

Edytowane przez rysland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to ku*wy..... Najpierw mi ktoś zarysował bok na parkingu, ale trudno no, jednak to co zobaczyłem dzisiaj przeszło ludzkie pojęcie.

Ktoś chyba pomyślał że mam ori US albo nie wiem co i chciał nieudolnie ukraść kierunkowskaz..... finał ? Zakup nowych... dobrze ze udało mi się znaleźć same kierunki z kompletu a nie z lampami.

liczę na karme cwelu.

t6oznn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to ku*wy..... Najpierw mi ktoś zarysował bok na parkingu, ale trudno no, jednak to co zobaczyłem dzisiaj przeszło ludzkie pojęcie.

Ktoś chyba pomyślał że mam ori US albo nie wiem co i chciał nieudolnie ukraść kierunkowskaz..... finał ? Zakup nowych... dobrze ze udało mi się znaleźć same kierunki z kompletu a nie z lampami.

liczę na karme cwelu.

t6oznn.jpg

A to zarysowanie na zderzaku to komuś nie przywaliłeś albo ktoś tobie drugim autem ?? jak można chcieć ukraść kierunkowskaz nie podnosząc maski :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...