Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

4x4 - opóznienie napędu tylnego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od AWXa

Opublikowano
  • Autor

Złożyłbyś?... takie hasła nie przechodzą w Radomiu

Opublikowano

Czego nie rozumiesz ?

Opublikowano
  • Autor

spoko, nie rozumiem min mechaników...

z gratami do Lublina..

do Poznania.....

Tłumaczysz i widzisz minę zdziwienia...

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

stracilem watek w tym watku ;d

Opublikowano

Ja go jeszcze nie złapałem...

Opublikowano
  • Autor

stracilem watek w tym watkdo

Lublin i Poznań to miejsca gdzie nasi rzemielśnicy potrafią doprowadzić drewno do użutku.

Bardziej Kostrzyn, Elegancko jak można zwiedzić świat

Opublikowano

A co Ty chcesz robic ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Soras za poprzednie posty :wink:.

Pomijając wcześniejsze wątki, zmiana dyfra nie pomogła i objawy są identyczne z wersją przed jak i i z wersją po. Nasila sie to coraz bardziej. Na pierwszym biegu jest bardzo duże uderzenie mostu. Na dziś proszę o polecenie znawcy tematu chociażby w mazowieckim ew. górnośląskim. Doczytałbym, pojąłbym, gdybym wiedział, że ktoś to ogarnie jak trzeba :facepalm:

:eusathink:

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

Trzeba zajżeć do torsena.

Albo wymienić podkładki, albo wymienić cały torsen.

Też kiedyś myślałem że to wina dyfra, rozebrany zlikwidowany luz wymieniony olej i dalej lipa.

Wymienione przeguby tylne - to samo.

Opublikowano
  • Autor

ewentualnie w serwisie Audi zrobię. Drożej ale na stówe będą wiedzieć jak zrobić. Ciekawe tylko jak bardzo drogo ;) dzięki.

Jak wyprostuję temat, postaram się podać przyczyny, koszty i jak zreperować.

Jest możliwość że samochód stanie? zerwie się coś czy urwie i będę musiał holować albo lawetę brać czy nie?

Opublikowano

Jest możliwość że samochód stanie? zerwie się coś czy urwie i będę musiał holować albo lawetę brać czy nie?

Myślę że nie, jeżdżę już ponad 4 lata i jest tak samo

Opublikowano

Witam mam podobny problem do tego dochodzi jeszcze wibracje przy dołożeniu ostro gazu poniżej 2 tysięcy moje pytanie jest następujące czy ktoś na schemat budowy skrzyni z torsenem

Opublikowano

W etce jest.

Na forum są zdjęcia z demontażu poszukaj

Opublikowano
  • Autor

Etka pomaga jak masz kumatego "kolegę mechaniora"..... soras :wink:

Mam idealnie ten sam motyw, na 23, 27, x 100 obr na min mam wibrator na pedale gazu , i co gorsza na skrzyni biegów... ....

Witam mam podobny problem do tego dochodzi jeszcze wibracje przy dołożeniu ostro gazu poniżej 2 tysięcy moje pytanie jest następujące czy ktoś na schemat budowy skrzyni z torsenem

Mam nadzieję, że nie jest to kłopot, jak zrobię, opiszę, i nie będzie to problem typu "drapanie po jajcach" :hi::wink:

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

Jeżeli znajdę schematy skrzyni to powinienem dac sobie z tym radę tylko schemat i dzień wolnego i zobaczymy czy problem zniknie

A odnośnie kolego roboty tego z serwisie to nie mam przekonania do nich widziałem już parę ciekawych rzeczy po serwisie . tu raczej by się sprawdził jakiś magik od skrzyń na forum napewno jest ktoś taki

Opublikowano
  • Autor

nikomu nie ufam, se zrobie.... :wink:

Audi service kosztuje....Mam kolegę na marzec , poduszki, zmiana oleju skrzni. 17 ma lat autko.....fajna fura :decayed:

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

Kolego na co dzień robię przy autach tylko jeszcze nigdy nie robiłem przy torsenie więc chce się trochę zapoznać z Budowa tej skrzyni

Opublikowano

zeby zdjac torsena to nei musisz rozbierac skrzyni, zdejmujesz ostatni czlon tam gdzie on siedzi i rozbierasz, cala filozofia

Opublikowano

http://www.awdwiki.com/en/torsen/

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/326307-Center-Differential-Removal-4-1-Torsen

http://www.audiworld.com/forums/a6-s6-c5-platform-discussion-7/how-i-rebuilt-my-01e-edu-6spd-lots-pics-long-bww-1721387/

W B6 jest trochę inaczej zbudowana obudowa skrzyni (torsena)

ob4.jpg

Trzeba odkręcić śruby bliżej skrzyni

Nie mogłem odkręcić bez odkręcenia łapy pod skrzynią.

Czekam na wiosnę

Edytowane przez edekxp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.