Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co to mam obcykane całe czechy i polskę, daje na desce

o tot to sie przyda jesli zima będzie taka jak rok temu :facepalm: ile ja się najeździłem żeby śnieg znaleźć :grin: jedynym ratunkiem były czechy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co to mam obcykane całe czechy i polskę, daje na desce

o tot to sie przyda jesli zima będzie taka jak rok temu :facepalm: ile ja się najeździłem żeby śnieg znaleźć :grin: jedynym ratunkiem były czechy...

Tak w czechach był śnieg, ale generalnie słabo poza stokami.

Co z czech polecasz oprócz spinderowego młynu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie fakt ze polowa to polacy zniecheca mnie do wyjazdu do livigno ;-)

Z fajniejszych miejscowek blizej to Cerna Hora w Czechach. Duzo lepsze warunki niz w PL (moze nie noclegowo bo tam jeszcze gleboka komuna) ale trasy i brak kolejek do wyciagow wygrywaja z kazdym miejscem w PL. Ostatni wyjazd ogarnalem za 1100-1200zl 7dni full z przejazdem i skipassem. Za okolo 1600-1700zl mozna znalezc nocleg 7dni ze skipassem w val di sole.

Chopoku nie polecam.

Duzo zalezy od terminu wyjazdu i ilosci osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba to mega, oczywiście w tych pieniążkach 1200zł brutto łapałeś się w okresie skipass free?

Mnie Livigno bardzo odpowiada, pewnie dlatego że niewiele widziałem ale stoki - bajka, ceny w knajpach - bajka z uwagi na strefę bezcłową, nawet paliwo na miejscu jakby kto leciał autem około 4,2zł 1litr z uwagi na strefę bezcłową:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 wychodzilo za tydzien w Czechach - Janskie Laznie z przejazdem z Wawy.

W zeszlym roku val di sole 2200 full z przejazdem eska (zarcie bralem ze soba)

Oba wyjazdy sam w calosci ogarnialem dla ok 6-10 osob

W styczniu jade zbadac szwajcarie ze wzgledu na snowparki ale to juz z biurem podrozy. Jak na razie koszta za apartament 8 osobowy 130m2 2400 nocleg+przekazd+skipass. Reszta wyjdzie w praniu ale podobno szwajcaria nie jest tania. Zobaczymy bo mi akurat nie zalezy na tym tylko na stokach. Moge przez tydzien czekolade zrec :-D

W val di sole mam miejscowke gdzie wychodzisz z pokoju na taras, ubierasz sprzet i jestes w polowie stoku. W ciagu dnia mozesz w kazdej chwili podjechac i wejsc do mieszkania. Zero dojazdow i biegania do busow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku złapałem w livigno za 1550zł brutto 7 dni w hotelu z wyżywieniem śniadania obiadokolacje parking sauna wifi w cenie :)) od osoby

nie byłem nigdzie na wakacjach to przynajmniej będzie białe szaleństwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazd jakoś wykombinuje a skipass trza będzie kupić. Wypadnie przynajmniej całe wyżywienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie ceny w tym roku ale w zeszlym za 7dni bylo co ok 240euro. Dojazd trzeba liczyc ok 400-450 zl od osoby przy 5 osobach w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie przewidzisz. Wyjezdzasz z PL i jest przejezdna a pozniej okazuje sie ze nagle nie bo nagle dowalilo sniegu. Moj kumpel kiedys stal 8h bo nie dalo sie dojechac. Dowozili im paliwo i cieple napoje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Czechy to:

Rokytnice nad Jizerou, Jańskie łaznie :)

dokładnie tylko tam latam i jest spoko blisko tanio i nocne jazdy

jak cenowo wychodza skipassy w Livigno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie ceny. Jest opcja skipass free ale odradzam bo juz malo sniegu jest a ten co jest jest kiepski do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo nie drogo w zakopanym tez płaciłem około 90pln za 6h jazdy czyli na jedno wychodzi :wink: a jak chciałem zmienic stok to trzeba nowy karnet wiadomo

Edytowane przez fafnasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo nie drogo w zakopanym tez płaciłem około 90pln za 6h jazdy czyli na jedno wychodzi :wink: a jak chciałem zmienic stok to trzeba nowy karnet wiadomo

nie porównuj zakopanego do dolomitów czy alp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunki to całkiem inna bajka ale ceny prawie te same czyli po co przepłacać jak mozna latac po alpach :D

w tym sezonie nadszedł czas na nowe buty :naughty: spory mam dylemat teraz tyle tego narobili jakies podpowiedzi osobiste??? flex od 120 ale nie betony do profi zjazdów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...