Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest podpięte :wink: Co sobie przypomnę, to zaktualizuje posta. Na przykład to, ze za gulaszowa z dwiema bułkami i lemoniada trzeba dziewięć euro na stoku zapłacić :whistling:

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam warunki w górach?

może wybiorę się w jakiś słoneczny dzień przewietrzyć dechy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolnośląskie i czeskie bardzo spoko warunki

Edytowane przez fafnasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpacz warunki rewelacyjne, ale 2 czasami 3 z 8 wyciagów to duży minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek jade do Peca to ci powiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o Pecu w Czechach to warunki są rewelacyjne latam tam co niedzielę

Edytowane przez fafnasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak warunki w naszych górach? Okolice zakopanego mnie interesują. Jade z kobitą na weekend i nie wiem czy jest sens zabierać narty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z krótkiego wypadu na Achensee na pograniczu A/D. Ośrodek nazywa się Christlum. Ciekawostka jest to, ze preperuja tak śnieg, ze nawet po południu stoki nie są zryte jak po stadzie dzików. Pomimo +7 stopni w dzień. :)

http://www.christlum.at/

vi8eurod.jpg

572nio4s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta, ktoś wybiera się w nasze góry ? warunki po troszku się poprawiają :)

Ja planuję na dniach podjechać tutaj, blisko z Kato :)

http://www.czarnygron.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem juz na gondoli w swieradiowie powiem tak snieg sztuczny i troche oblodzen,ale dzis syplo swierzutkim sniegiem wiec sobote chyba znow zalicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze w bialce na urlopie, wszedzie bialo i grubo na minusie, armatki sniezne pracuja 24/h i robia sie naprawde fajne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta, ktoś wybiera się w nasze góry ? warunki po troszku się poprawiają :)

Ja planuję na dniach podjechać tutaj, blisko z Kato :)

http://www.czarnygron.pl/

byłem w czarnej górze czeskiej tydzień temu, fajne warunki, ale po 13 troche lodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już można pojeździć

Ja byłem w Janskich Lazniach i Zielencu w grudniu przed świętami to masakra była, deszcz, plus na stoku i wszystko się topi po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się pożalić, pierwszy raz, od 7 lat, nie byłem w tym sezonie jeszcze na SNB !!!! to jest straszne, albo się zestarzałem albo? Sam nie wiem. Jeszcze w zeszłym sezonie, start Białka, póżniej co 3 tyg max wyskok na 3 dni - Świeradów, Jaworzyna, Białka, Magura, Chopok, Tatrzańska Łomnica i na koniec sezonu wypad na tydzień do Val di Sole i zamknięcie sezonu na Bałtowie. Nie wiem, w tym roku zaplanowany tylko jeden wylot, Madonna do Campilio ale..... to chyba za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się pożalić, pierwszy raz, od 7 lat, nie byłem w tym sezonie jeszcze na SNB !!!! to jest straszne, albo się zestarzałem albo? Sam nie wiem. Jeszcze w zeszłym sezonie, start Białka, póżniej co 3 tyg max wyskok na 3 dni - Świeradów, Jaworzyna, Białka, Magura, Chopok, Tatrzańska Łomnica i na koniec sezonu wypad na tydzień do Val di Sole i zamknięcie sezonu na Bałtowie. Nie wiem, w tym roku zaplanowany tylko jeden wylot, Madonna do Campilio ale..... to chyba za mało.

Dlatego kupilismy gopassy na cały sezon na niskie i wysokie tatry (190eur) aby jechac chocby i na weekend z piątkiem i poniedziałki em - działa podobnie jak karnet na siłownię - skoro kupiony to się chodzi i planuje wyjścia [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, te gopassy to fajna sprawa, dajcie znać jak będziecie lecieć na jakiś trip, może się podłączymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...