Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RR Evoque 2.0T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Takie oto służbowe autko się trafiło jako codzienny dupowóz.

Range Rover Evoque 2.0T 240KM.

Całkiem przyjemne wyposażenie:

- skrzynia oczywiście automat - chyba z tym silnikiem nie ma manuali

- navi z nagłośnieniem Meridian - coś ala B/O w audi

- grzane kubełki w skórach z pełną elektryką i pamięciami

- bluetooth i inne bajery stacji multimedialnej

- złącze IPOD, AUX ,USB w podłokietniku

- koło 20'' , na zimę 19''

- podgrzewana przednia szyba

- elektryczne otwieranie klapy

- kamera cofania

- dziwne tryby terenowe wraz z asystentem zjazdu

- składane lusterka

- oświetlenie zewnętrzne auta C&L Home takie że auto wygląda jak choinka - łącznie z logo samochodu wyswietlane na chodnik pod lusterkiem:P

- ixofix

- panoramiczny dach

- czujniki zmierzchu, deszczu

- ledy , xenony

- podgrzewana kiera, skórzana, multifunkcyjna z łopatkami do zmiany biegów

- pewnie jeszcze parę rzeczy ale narazie rozgryzam auto bo nie ja je konfigurowałem

Zdjęć mało ale auto żony to nie ma co się chwalić. Poza tym zdjęcia z kalkulatora więc kiepsko a jeszcze mi się ręce trzęsą od wódy :P

zbqlpdge.jpg

7mlkj337.jpg

86i6nzfq.jpg

ho6sgd4m.jpg

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

fajnie wygląda w środku :)

Opublikowano

evo jest kosmiczne :)

Opublikowano

No fakt kosmiczne jest, ale bardzo ładne

Co to jest pod radiem , tym sie biegi przełącza?

Opublikowano

kurczę to gdzie Ty pracujesz, że takie bryki rozdają jako służbowe :decayed: macie wolne miejsca może? Auto :git:

Opublikowano
  • Autor

No fakt kosmiczne jest, ale bardzo ładne

Co to jest pod radiem , tym sie biegi przełącza?

Jak odpalasz silnik to to kolko wyjezdza do gory i masz pokrętło ktorym zmieniasz biegi :) nie ma gały

Opublikowano

fajne auto :) jak silnik 2.0T tzn. osiągi i spalanie ?

Opublikowano
  • Autor

Jakos sie tam toczy ale pali za duzo , w miescie nawet 15

W trasie trzeba jechac 100km/h zeby bylo 8-9

Opublikowano

no ładne autko, ładne.. fajny kolor ;) Żaneta pewnie zadowolona?

Opublikowano
  • Autor

Żaneta żałuje Audi, ja w sumie też bo było wycackane, wychuchane , jak nowe ... ale tu mam upragniony automat - no i wiadomo że służbówka to najlepsze auto pod słońcem

Opublikowano

No taką służbóweczkę to bym przytulił ... dla Żony :decayed:

Design tego RR jest po prostu niesamowity.

Opublikowano
  • Autor

No jest taki inny ...

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

za***iste auto , wyglada super. Nowy Rr sport jeszcze lepszy

Bedzie gleba? Hehe

Opublikowano
  • Autor

Soolek a te teoje linki w podpisie sie rozjechaly i odnosza sie nie tam gdzie powinny :(

za***iste auto , wyglada super. Nowy Rr sport jeszcze lepszyBedzie gleba? Hehe

Na trase by sie przydalo troche go zglebic , jakas pneumatyka itp no ale z racji ze to nie moj to zadnych planow nie ma :P

Opublikowano

Soolek a te teoje linki w podpisie sie rozjechaly i odnosza sie nie tam gdzie powinny

He fakt. I to jeszcze w jakieś dziwne wątki.

W wolnej chwili to ogarnę. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Opublikowano

Szkoda, ze u mnie takich służbówek nie daja :)

Dobra autko !

Opublikowano

Myslalem ze mniej troche spali bo nie jest az tak bardzo ciezki, ale trzeba przyznac ze wyglada super.

Opublikowano

Jakos sie tam toczy ale pali za duzo , w miescie nawet 15

W trasie trzeba jechac 100km/h zeby bylo 8-9

a gazu ile spali?

Opublikowano
  • Autor

na bank nie mniej :P

Opublikowano

Soolek a te teoje linki w podpisie sie rozjechaly i odnosza sie nie tam gdzie powinny :(

za***iste auto , wyglada super. Nowy Rr sport jeszcze lepszyBedzie gleba? Hehe

Na trase by sie przydalo troche go zglebic , jakas pneumatyka itp no ale z racji ze to nie moj to zadnych planow nie ma :P

Właśnie chciałem zapytać o trasę,bo szefowie mają w domu Sporta i Dyscovery oba 3.0d pneumatyka,straszne kanapowozy :decayed:

taki mały dla dziewczyny idealne auto mim zdaniem..

Edytowane przez GILI

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.