Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mały samochód dla siostry


jura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

poszukuje samochodu dla siostry, myslałem nad smartem , mini.

Wymagania:

małe

8000-10000zł max

najlepiej automat, ale może byc manualna

wspomaganie kierownicy- bo nie wiem jak to jest w mini w starej budzie.

może macie pomysła na jakieś inne auto, no i co myslicie o smarcie albo o mini

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się rozglądał za jakimś Yarisem, tylko że chyba ciężko znaleźć Yarisa za 10.000 zł. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, iż śmigałem SMARtem, co prawda wdzięczne autko, lecz jak myślisz o tych reklamowanych 3L/100km, to zapomnij, bo mój czasem zjadł 7L/100km i wcale się nie zastanawiał, że może więcej (np korki + klima). A skoro tak, to czy auto do którego nie włożysz nic, oprócz innej osoby i małej torby, przy spalaniu podobnym do innych ale już hipotetycznie 5 osobywch aut, jest warte zainteresowania? Ocena należy do Ciebie. Ale nie neguję SMARTa, bo to wdzięczne auto, ale mało praktyczne. Tu każdy musi kalkulować samemu.

A co do innych aut, jest ich przeokropnie dużo, wejdź na mobile.de, zaznacz najmniejszą klasę, ceny od-do i znajdziesz sporo.

VW Lupo, Polo,

Opel Tigra, Corsa

Seat Ibiza

Toyota Yaris

Honda Civic

To tyle co w 20 sek przyszło mi do głowy... ale raczej tu nikt Ci nie pomoże, bo to i tak siostrze musi się spodobać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart fajna opcja :good:

Moja kobieta zachorowała na Renault Twingo z dachem twin top :good: tez dobre rozwiązanie ..wersje po 1999 roku . maja 4 poduszki , klime , el . szyby , lusterka i typowo damskie wnętrze :guma:

Honda Civic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corsa diesel z silnikiem isuzu 1.5 TDI - wyjątkowo udana konstrukcja, na trasie jest w stanie zejść poniżej 5l/100 bardzo dynamiczne i zwrotne autko.

np coś takiego http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6022193

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo ani corsa ani polówka wspomagania nie ma (przynajmniej te do 10tys zł :) )... w tej cenie polecał bym civica , ewentualnie dolozyc troche i kupic yarisa :), a smart.... za darmo bym go nie chciał... :thumbdown: , gejowóz niezły....chociaż dla dziewczyny mógłby i być :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kelnerka takim smiga..pali jej do 3-5 litrów ropniaka..i ma wspomaganie..tyle ze manual :)

fura jak za takie pieniądze super..w środku też nie ma tragedii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego... do 10 000 Yarisa nie wyrwiesz... Smarta odradzam... 1 osoba max 2...

Honda Civik - 1.5 Vtec taką ma mój brat... Niby mało pali (7-8 litrów) ale jakoś ja osobiście bym nie polecił

Ja polecał bym dla dziewczyny Nissan Micra 1.0 16V (znajomy ma, bardzo wdzięczne autko),

Ale na 100% najlepszym wyjściem tak jak już kolega napisał jest Opel Corsa 1.5 z silnikiem Isuzu. Sam będę kupował dla żony niedługo taki samochodzik. Niedużo pali, łatwa konstrukcja, mało awaryjny, w miarę przystępna cena samochodu i części do niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał Seata Arosy TDI. Jeździłem Lupo i nie było źle. Silnik dośc głośny. Ale traktor to traktor. Polo będzie miało bardzo ubogie wyposażenie. Civic,Micra to bardzo rozsądny wybór, bo są to auta dobrze wykonane (civic prod. japońska), a nabyc ja można z dobrym wyposażeniem. Kumpela też szukała takiego auta ponad miesiąc temu, a nabyła za 15tyś Audi A3:) Powodzenia w szukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...