Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś na forum handluje perfumami?


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z Was handluje perfumami i chciałby mi sprzedać kilka zapachów - prawdopodobnie byłoby to 4-5 flakonów. Firmy różne, mam co prawda swoje typy upatrzone ale to jak się ktoś trafi konkretny będziemy mogli rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę mieć z czech w cenach lepszych niż u nas. wyślij na pw co cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam dalej, może przedstawię wstępną wersję listy:

1. Channel Allure sport - 100 ml

2. Calvin Klein - Euphoria - 100 ml

3. Carolina Herrera 212 - 100 ml

I jeszcze dwa, ale to się zastanawiam. Jedne dla mojej dziewczyny i dla taty więc oprócz dobrych cen mile widziane też sugestie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam dalej, może przedstawię wstępną wersję listy:

1. Channel Allure sport - 100 ml

2. Calvin Klein - Euphoria - 100 ml

3. Carolina Herrera 212 - 100 ml

I jeszcze dwa, ale to się zastanawiam. Jedne dla mojej dziewczyny i dla taty więc oprócz dobrych cen mile widziane też sugestie ;)

Jak chcesz oryginalne perfumy udaj się do drogerii. Inaczej będzie płacz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam dalej, może przedstawię wstępną wersję listy:

1. Channel Allure sport - 100 ml

2. Calvin Klein - Euphoria - 100 ml

3. Carolina Herrera 212 - 100 ml

I jeszcze dwa, ale to się zastanawiam. Jedne dla mojej dziewczyny i dla taty więc oprócz dobrych cen mile widziane też sugestie ;)

Jak chcesz oryginalne perfumy udaj się do drogerii. Inaczej będzie płacz :wink:
Bzdura są perfumerie internetowe gdzie można kupić oryginalne w dużo korzystniejszej cenie np. E glaumur albo imperfumy. Edytowane przez mlodziak22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że tak. Juz dawno kupuję przez internet i nigdy się nie naciąłem. Cena niższa o około 100 zł. Tylko wiadomo, nie ma co liczyć że się kupi perfumy za 150 zł które w sklepie kosztują 400...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura są perfumerie internetowe gdzie można kupić oryginalne w dużo korzystniejszej cenie np. E glaumur albo imperfumy.

Podjerzewam, że miało być iperfumy. Sam to kupowałem nie raz i wszystko było ok, a cena nawet 50% niższa jak w drogeriach. W galerii to perfumy można co najwyżej... powąchać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak i mój brat zaopatruję się tutaj www.perfumeria-euforia.pl .Nigdy nie było problemu z perfumkami.Ceny chyba nawet lepsze niż na iperfumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak i mój brat zaopatruję się tutaj www.perfumeria-euforia.pl .Nigdy nie było problemu z perfumkami.Ceny chyba nawet lepsze niż na iperfumy.

Stronek z pewnymi perfumami jest trochę ;) ja polecam eglamur i iperfumy, robiłem zakupy wszytko elegancko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi perfumami które brałem dla siebie były channel allure sport, za 100 ml w sephorze krzyknęli mi chyba z 2 lata temu koło 600 zł, przez net dałem jakoś 450... więc różnica jednak jest i to nie mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi perfumami które brałem dla siebie były channel allure sport, za 100 ml w sephorze krzyknęli mi chyba z 2 lata temu koło 600 zł, przez net dałem jakoś 450... więc różnica jednak jest i to nie mała.

Chanel allure homme sport robi robote [emoji1]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie też bym coś chapną...co byście polecili ?

Ostatnio ojciec miał LACOSTE Made in UK i nawet ładna była... Ceny niestety nie znam :)

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to mam akurat problem żeby znaleźć jakieś pasujące dla taty, 50+ lat :wink: Z damskich to ostatnio kolega dał mi tester dla mojej dziewczyny Viktor&Rolf Flowerbomb, podobały jej się bardzo i mi też - ale dość często zdarza się jej je*nąć drzwiami od mojego auta więc nie wiem czy zasłużyła na perfumy za prawie 4 stówki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


anowie też bym coś chapną...co byście polecili ?

Paco 1 milion, hugo szary :) zależy jakie zapachy preferujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo szary polecam, paco rabanne one million według mnie za mocny i oklepany - chociaż dziewczynom się podoba. Bardzo ładny jest też armani code i chyba ten sobie zamówię zamiast Chanel allure sport który miałem do tej pory - piękny zapach - najładniejszy z tych co miałem do tej pory i najlepiej działający- ale mi się trochę już znudził. Dodatkowo bardzo ładny jest też Armani Aqua di Gio. Zawsze perfumy wybierałem z koleżankami które naprawdę się znają i śmiało polecam te co podałem :decayed: Oprócz tego jeszcze Azzaro Chrome też bardzo ładny zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj użyłem w perfumerii Aqua di gio bo zastanawiałem się nad kupnem gyż wszędzie go zachwalają.Jak dla mnie za bardzo cytrynowy,nie spodobał mi się.Żadnych ciekawych nut tylko cytrusowa przeważała.Kupiłem Versace Eau Fraiche :) świetny zapach . Ma w sobie coś niepowatrzalnego i nie pachnie nim co druga osoba :) polecam

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepracowałem 3 lata w perfumach -powiem wam jedno najdłużej trzymają marki Dior ,Chanel one wiodą prym dłużej trzymających zapach moim zdaniem.Swoją drogą lubię zapach

Fahrenheit Le Parfum Dior :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się komu spodoba jest sprawą indywidualną, ciężko z góry o podpowiedź. Na każdym człowieku/skórze dany zapach może leżeć lepiej lub gorzej :P

Subiektywnie - dla mnie Armani rulez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...