Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór wódki na wesele


route

Rekomendowane odpowiedzi

:wink:

Co ciekawego teraz robicie ?

jest jakiś LIMITED EDYSZYN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma się lekko" wyhamowała" . Pozostajemy w kręgu produkcji szyldowej i popularny na rynku produkt którego nie chcę reklamować. Czuję pismo nosem ,że czekają nas zmiany a wtedy może się coś zmieni w asortymencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech w końcu zaczną robic porządną polską okowitę zbożową która bije na głowę szkocka whisky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend degustowałem bolsa platinium i stocka. Bols taki sam jak smirnoff po kieliszku i zakręciłem butelkę .... strasznie palący. Stock bardzo dobrze wchodził, tak dobrze że na jednej butelce się nie skończyło, a na drugi dzień zero kaca. Jeszcze wyborową przetestuje i wtedy podejmę decyzję jaką kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj jeszcze Sobieskiego i Pana Tadeusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech w końcu zaczną robic porządną polską okowitę zbożową która bije na głowę szkocka whisky.

MAsz sprawdzony przepis? Też się hajtam w sierpniu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak juz rozmawiamy o wódce.Potrzebuje namiary na jakąś hurtownie z okolic bielska,czechowic,pszczyny ,tychów i w drugą stronę oświęcim i okolice :) może ktoś gdzieś zamawiał po fajnych cenach i mógłby coś polecic , bądz dać namiary na kogoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj przedstawiciela z Twojego regionu i z nim ponegocjuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krupnik na wesele to według mnie troszkę za budżetowa wódka. Ja na swoim weselu we wrześniu miałem czarnego Nemiroffa, wódka ładna, smaczna i przede wszystkim jedna z tańszych wódek z wyższej półki. Płaciliśmy po wliczeniu gratisów 20,50zł. Żeby nie było ze za taką cene to napewno podrabiana, to przy ilości 300 butelek zeszli nam troszkę z ceny :)

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak że miałem wesele w sierpniu i długo rozmyślałem i testowałem.. pewnie i Ty będziesz miał gości w średnim wieku i jak zobaczą jakiegoś nemiroffa albo stocka to będą kręcić nosem.. Jak dla mnie to w tej chwile Wyborowa jest dobrym wyborem, znana, lubiana, w dobrej cenie i bardzo (zdrowa) na drugi dzień dobrze się po niej czuje.. Pan Tadeusz droższy bardziej prestiżowy ale ciężki w smaku i na drugi dzień.. Takie moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...