Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór wódki na wesele


route

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to jakiej byś wódki nie kupił to zawsze ktoś będzie nie zadowolony. Po drugie jakiej wódki byś nie pil jeśli za dużo wypijesz będziesz się zle czul. Nemiroff to druga najpopularniejsza pod względem produkcji wódka na świecie, pierwszy jest smirnof. W wrześniu tego roku wyborowa była droższa od nemiroffa o 1,50 zł na butelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jakiej byś wódki nie kupił to zawsze ktoś będzie nie zadowolony. Po drugie jakiej wódki byś nie pil jeśli za dużo wypijesz będziesz się zle czul. Nemiroff to druga najpopularniejsza pod względem produkcji wódka na świecie, pierwszy jest smirnof. W wrześniu tego roku wyborowa była droższa od nemiroffa o 1,50 zł na butelce.

Widzę że dużo wódki nie wypiłeś w życiu.. Jak dla ciebie każda wódka jest taka sama na drugi dzień. To na pewno, że zawszę się ktoś znajdzie niezadowolony na weselu.. A że Nemiroff jest drugi na ''świecie '' to fakt i pewnie to z wikipedii wyczytałeś, ja mówię o wódce Polskiej i w Polsce pitej, bo nie mamy się czego wstydzić z jakością i z tradycją, a nemiroff blado wypada.. Ale kupuj Nemiroffa i dawaj innym krają zarabiać.

Edytowane przez adio25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowa od wodki nie boli, tylko od syfu jaaki z nia mieszasz (czyt. zapijasz)

dobra wodka powinna być pita jak dobra whisky z niegazowanna woda mineralna

Na zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zródlaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 25-30 weselach rocznie, króluje Pan Tadeusz, Stock, Stumbras, jak na bogato to pojawiają się Dębowa/Finlandia. Spokojnie stock lub Pan Tadeusz starczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej do popicia podchodzi gazowana mineralna z świeżo wyciśniętą cytryną bo na kaca witaminy C nie zaszkodzi.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie najpopularniejszych wódek znalazłem w gazecie Fokus. Slo to ile rocznie przeznaczasz na prezenty ???? 13 tysi ?????

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo że wcześniej nie wiedziałem :facepalm: U mnie będzie jak u każego w rodzinie wyborowa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat polska wóda a toc nikt nie wsponial o bimbrze przy tzw wiejskim stole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat polska wóda a toc nikt nie wsponial o bimbrze przy tzw wiejskim stole

Śliwowica. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu miałem wesele i polecam wódkę Wyborową, oprócz tego bimberek, piwo, wino przy tzw stole wiejskim/szwedzkim - ale najważniejsze jest to aby niczego nie zabrakło i dobry "jump" był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat polska wóda a toc nikt nie wsponial o bimbrze przy tzw wiejskim stole

Śliwowica. :decayed:
gruszkowka 60% rownież z łącka lepsza bo nie pali tak w gardło i obejdzie sie bez przepijania, w smaku pyszna 0,7-1l wypić tak z marszu to juz niezły wyczyn :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoich gości raczyłem Sobieskim i nikt nie narzekał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to to to właśnie chodzi! Tobie smakuje to, tamto, ale na swoim weselu nie wypijesz za dużo, ważne by gościom smakowało!

Snt frm iP usng Tptlk

Edytowane przez nobii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...