Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak w temacie .

Jak zakodować mod 47 lub inny aby po wyłączeniu sinika nie wyłączało się rado a dopiero po wyciągnięciu kluczyka???

czekam na info.

Opublikowano

fabrycznie tak wlaśnie jest , chyba że masz inne radio i ktoś źle podłączył

Opublikowano

Ja mam ori Concert 2 i wyłącza się dopiero jak wyjmę kluczyk.

Opublikowano
  • Autor

Wcześniej tak miałem w B6 a tu B7 i niespodzianka, radio jest ori tylko wersja USA .

Opublikowano

Ja mam ori Concert 2 i wyłącza się dopiero jak wyjmę kluczyk.

u mnie tak samo

Opublikowano

Ja też tak mam. Wyciągne kluczk i radio wyłącza się.

Opublikowano
  • Autor

no i jak to zrobić :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam ja mam blaupunkt santa cruz u mnie radio gra tylko na wlaczonym zapłonie, skad pociagnac kabel albo jak podlaczyc żeby gralo z kluczykiem ale bez zapłonu i żeby szlo wlaczyc bez kluczyka

auto to audi a4b7 2005 oryginalne wtyczki

Edytowane przez mariusz0706

Opublikowano

Znajdz stały plus i po prostu podepnij pod niego radio :wink:

Opublikowano

Przepnij plus radia na bezpiecznik co ma cały czas napięcie. Prawdopodobnie nr.5 ale zobacz bo mogę się mylić.

Opublikowano

Prawdopodobnie masz problem komunikacji CAN, dlatego tak się dzieje sprawdź czy w radiu nie masz błędów z tym związanych, a co za tym idzie czy w ogóle CAN jest podłączony może ktoś wcześniej grzebał

Opublikowano

Jestem troche zielony wybaczcie co to jest ten CAN,i jezeli juz znajde stale napiecie gdzie mam je podlaczyc w radiu pod ktory pin i jeszcze dodam ze radio nie trzyma pamieci zakazdym razem jak wlaczam je oczywiscie po kluczyku kasuje mi sie godzina

Edytowane przez mariusz0706

Opublikowano

CAN to dwuprzewodowa magistrala danych za pomocą której sterowniki komunikują się ze sobą, w radiu zasilanie jest cały czas z akumulatora a po wyjęciu kluczyka, właśnie tymi dwoma przewodami idzie informacja w postaci cyfrowej że radio ma się wyłączyć. Zacznijmy od tego, jaki masz model radia ? i czy wiązka do niego jest oryginalna

Opublikowano

Witam temat u mnie rozwiazany radio blaupunkt santa cruz stale napiecie z aku ma na 4 pinie a instalacja audi na 7lub8 zmienilem kable i wszystko smiga wyciagam kluczyk radio sie wylacza ,ale idzie je wlaczyc bez kluczyka

Dzieki chlopaki za pomoc

Edytowane przez mariusz0706

Opublikowano
  • Autor

CAN to dwuprzewodowa magistrala danych za pomocą której sterowniki komunikują się ze sobą, w radiu zasilanie jest cały czas z akumulatora a po wyjęciu kluczyka, właśnie tymi dwoma przewodami idzie informacja w postaci cyfrowej że radio ma się wyłączyć. Zacznijmy od tego, jaki masz model radia ? i czy wiązka do niego jest oryginalna

U mnie jestconcert 2 I nie pokazuje bledow w radiu.
Opublikowano

Podświetlenie w radiu działa ? Jeśli tak to nie jest to wina Can tylko wina połączenia elektrycznego.

Opublikowano
  • Autor

Zobacz czy masz przewody CAN i czy adaptacja w liczniku jest dobrze ustawiona

Poniżej link z opisem

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/13949-all-b6-podlaczenie-can-z-zegarow-do-radia/

Kolego próbowałem przekodowac jak podales ale nic to nie zmieniło. Nadal na po zgaszeniu silnika wylacza od razu radio.
Opublikowano

A przyciski na radiu Ci podświetla?

Opublikowano

skoro gasisz silnik i radio gaśnie to prosty wniosek radio podpięte jest po impuls który ginie po przekręceniu stacyjki w pozycje zero. Kodowanie i can nie ma nic wspólnego. Niestety ja też się tego nie dowiedziałem.

Przyciski się podświetlają ?

Edytowane przez Tom A4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.