Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

Super siadły te felgi :) opona 235/35 by nie weszła czy chciałeś 225/35? W czwartek kupiłem do siebie felgi 19x9J ET29 i zastanawiam się czy 235/35 mi wejdą... Zawias 1BV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 9J powinna ci wejsc , przod siedzi wysoko przy 1bv , do gwintu trzeba bylo dac wezsza opone zeby wlazło to w nadkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwintu nie chcę... Myślałem bardziej o jakichś eibachach, ale chyba tylko na przód bo tył siedzi i tak dość nisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga świetna i super to wygląda. Nie myślałeś czasem aby przednią rejestracje dać bez ramki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spuść ten przód bo za bardzo koło wystaje
Hammerku założone było na przymiarke , dzisiaj i tak pół auta rozebrane , jak wpadną heble z esy będzie więcej miejsca i mniejszy dystans wtedy i koło wejdzie jeszcze do środka , ewentualnie pozniej jeszcze cos skręce ;)

Felga świetna i super to wygląda. Nie myślałeś czasem aby przednią rejestracje dać bez ramki ?
myślałem i z czasem blende sobie kupie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie masz Tomaszu jakiegoś foto z boku
nie mam , jak skończe zabawe przy aucie to wstawie więcej fotek ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota w garażu i tak to wygląda , że takie beznadziejne mocowanie tylnych zacisków wymyślili w audi one najbardziej mi dały w kość :/ heble lecą do Deva na ogarnięcie

hf26tabq.jpg

przód ściągnięty do wymiany termostatu , tam też sie dostać to masakra , przy okazji z lamp wywale te pomarańczowe kierunki i jedna jest coś zabrudzona od środka jak widać na wcześniejszych fotach to też trzeba ogarnąć , no i wyciąć otwory w zderzaku na obrysówki

gm6wqbaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od razu jak rozbierzesz lampy to maluj ten srebrny plastik na czarno :) .

Pięknie siadły fele ,czekam na foto po ogarnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od razu jak rozbierzesz lampy to maluj ten srebrny plastik na czarno .

i do czego bedzie mi to pasowało ;) musiałbym miec czarne dodatki a tak grill chrom wokół szyb chrom , lusterka też myśle zmienić , wiec lampy zostają clean :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od razu jak rozbierzesz lampy to maluj ten srebrny plastik na czarno .

i do czego bedzie mi to pasowało ;) musiałbym miec czarne dodatki a tak grill chrom wokół szyb chrom , lusterka też myśle zmienić , wiec lampy zostają clean :wink:

Jak pomalujesz ten szary element to nie uzyskasz pakietu black, po prostu będzie trochę ciemniej patrząc na lampy, a jednak inaczej niż seryjnie, dopiero malując chromowane elementy na czarno uzyskuje się full black pakiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak pomalujesz ten szary element to nie uzyskasz pakietu black, po prostu będzie trochę ciemniej patrząc na lampy, a jednak inaczej niż seryjnie, dopiero malując chromowane elementy na czarno uzyskuje się full black pakiet
czaje ;) ale jednak zostaje przy chromie ;)
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...