Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] 18 tyś zł za 280 KM czy to duzo?


Amol_24

Rekomendowane odpowiedzi

to kosmiczna suma

za około 1000 zł zrobisz dobry chiptuning i będziesz miał około 250 KM

oj kolega troszkę przesadził....

18k to dla jednych dużo, dla innych mało, to zależy jakie części miałyby być włożone i kto miałby to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item441955643_chiptuning_audi_tt_1_8t_obd_45km.html

a np to ?

tu jest możliwość z 180 na 220

ale widziałem wcześniej inne aukcje za 1000 z kawałkiem chiptuning razem z hamownią

a może to jakiś syf i naciąganie klijenta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za około 1000 zł zrobisz dobry chiptuning i będziesz miał około 250 KM

:polew:

Jesteś niesamowity!

Poziek, sugeruję przenieść ten post do wątku "Strefa śmiechu" w dziale "Na każdy temat". Chyba, że kolega pominął jedno zero...

Firma która mi podała taka cenę nie chciała mi nawet powiedzieć jakie chcą części wsadzić. Podobno to tajemnica firmowa.....

Powinieneś poszukać innej firmy. :thumbdown:

Przecież to Ty płacisz, tzn. przepłacisz (jeśli się zgodzisz). Firma z mazowieckiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz wiedziec ile kosztuje dobry chip zajrzyj do watkow tych,ktorzy je maja,chyba nikt nie robil chipa u firmy z allegro,bo dobry chip nie kosztuje 1000 zl :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz 10k zł to się nawet nie zabieraj.

18k zł to troche przydużawo, ale to wszystko zależy na czym ci zależy. Jeśli np. chcesz 300KM i cię nic nie interesuje czyli zawozisz auto do dobrego Tunera i mówisz chce 300KM to zapewne nie jeden tuner w pl jest ci w stanie tyle zaśpiewać. Jeśli sam się interesujesz i postarasz się conieco sam pozałatwiać i zrobić to myśle, że w 12k zł powinieneś się zmieścić.

Ja robiłem sobie wszystko sam w 1.8T i już gotowe auto zawiozłem do strojenia, a i tak siłą rzeczy budżet przekroczył wszystkie początkowe założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedź do pozia..myślę że w ciągu jednego dnia wyreza Ci 300 kucy i będzie najtańszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedź do pozia..myślę że w ciągu jednego dnia wyreza Ci 300 kucy i będzie najtańszy..

chyba takich

25c63de5096713fe.jpg

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedź do pozia..myślę że w ciągu jednego dnia wyreza Ci 300 kucy i będzie najtańszy..

chyba takich

25c63de5096713fe.jpg

:polew:

:polew:

Swoją drogą fajnie mieć komu odsprzedać wszystkie swoje zabawki spod maski :> gdy się sprzedaje auto. Wiele ludzi narzeka, że trudno jest się pozbyć w całości auta po tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedź do pozia..myślę że w ciągu jednego dnia wyreza Ci 300 kucy i będzie najtańszy..

chyba takich

25c63de5096713fe.jpg

:polew:

do takiego kuca dokladam jeszcze nitro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...