Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwy Dekory LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Mam zwykłą Taśmę led nie mleczną i jest gitara [emoji14]

* NOTE 3 *

Panowie dzisiaj zabieram się za prawe drzwi z przodu,

Mam 3 kable które idą do przełącznika otwierania szyb

-brązowo zielony

-fioletowo niebieski

-brązowy

W które się wpiac?

Fioletowy niebieski jak dobrze pamiętam zasilanie a brązowy masa

Opublikowano

Ja Mam zwykłą Taśmę led nie mleczną i jest gitara [emoji14]

* NOTE 3 *

Panowie dzisiaj zabieram się za prawe drzwi z przodu,

Mam 3 kable które idą do przełącznika otwierania szyb

-brązowo zielony

-fioletowo niebieski

-brązowy

W które się wpiac?

Fioletowy niebieski jak dobrze pamiętam zasilanie a brązowy masa
Dokładnie tak :) tylko w sobotę było mi to potrzebne nie teraz [emoji14] no ale i tak dzięki kazek:)

Kazek napisz jeszcze proszę jak opanowałes tył, bo też mam korby :)

Edytowane przez lukas231

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zrobię to u siebie po nowym roku. Świetna sprawa.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jakich przewodow chodzi mi o grubosc uzywacie do podlaczenia??

Opublikowano
  • Autor

jakich przewodow chodzi mi o grubosc uzywacie do podlaczenia??

śmiało wystarczą 0,22-0,35 ale jak dasz 0,5 to też się nic nie stanie :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja zainspirowany kajem zrobilem tylko klamki ale efekt mnie zadowala. Fajny pomysl z tymi dekorami :)

ddc95d5e94d3237f0de198b566900ea3.jpg

5a9b76597d04d70ec652f51d074cc9e7.jpg

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

ale ze np kabel glosnikowy???

Opublikowano

Kabel głośnikowy jest za gruby.

Spokojnie wystarczy telefoniczny,

Tylko lepiej wziąć linkę niż drut. Bo jest łatwiejsza w układaniu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie macie tu fotke jak wygląda efekt podświetlania dekorów taśmą led w moim autku... Pomysł oraz wykonanie tego moda przez założyciela tematu.... Sensei Kaju

d788f57ffda6c85agen.jpg

W tej chwili podświetlone są aby drzwi, ale za jakiś czas bedzie tez dekor na konsoli środkowej. Na zdjęciu jest niby ok, ale tak naprawde w realu robi to mega robote.

Edytowane przez gabalo

Opublikowano

Czy pomysł jest od kolegi kaju bym się zastanowił nad tym

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Jeśli chodzi ogólnie o audi to fabrycznie chyba rs6 mają, a jesli o a4b6 b7 to on założył temat więc dla mnie jest pomysłodawcą :wink:

Opublikowano
gabalo

Wiecej fotek... wyglada MEGA :kox: :kox: :kox:

Moar_035b31_1780261.jpg

Opublikowano

Każda a6 jeśli ma ambiente ma takie podświetlenie a jeśli śledzisz b6 devision to 5 lat temu pokazalem takie dekory tam i kaju poprosił mnie o fotki itp. No i po pewnym czasie założył temat.

naciepane z GT-I9195

Ale mniejsza z tym tylko wkurza mnie to. Ale kaju to spoko gość wiec niech ma.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

gabalo

Wiecej fotek... wyglada MEGA :kox: :kox: :kox:

Moar_035b31_1780261.jpg

Jak będzie wszystko dokończone, całość w ledach i wszystkie dekory to zrobie więcej fot i wstawie....

Każda a6 jeśli ma ambiente ma takie podświetlenie a jeśli śledzisz b6 devision to 5 lat temu pokazalem takie dekory tam i kaju poprosił mnie o fotki itp. No i po pewnym czasie założył temat.

naciepane z GT-I9195

Ale mniejsza z tym tylko wkurza mnie to. Ale kaju to spoko gość wiec niech ma.

naciepane z GT-I9195

Czepiasz sie szczegołów, :kwasny: Nie, nie śledzilem b6 division i tak jak pisałem wyżej skoro on założył temat to pomyślałem że on jest pomysłodawcą... Sorry nie wiedziałem :hi: Zresztą nie ważne, on mi to wykonał i jest MEGA efekt jak dla mnie. :jerk:

Aha i jeszcze troche trzeba zaśmiecić temat, proszę !!!

4d1ed234354dc400gen.jpg

Żeby se ktoś nie pomyślał że tam jest jarzeniówka zamontowana :grin: Poprostu dekor listwa ściągnięta :D

Edytowane przez gabalo

Opublikowano
  • Autor

Czy pomysł jest od kolegi kaju bym się zastanowił nad tym

naciepane z GT-I9195

No pierwszy ewidentnie byłeś Ty, choć zainspirowało mnie Q7 - ale przyznaję bez bicia, że to Ty miałeś to pierwszy wykonane :friends:

Opublikowano

Kaju nie mam problemu tylko po prostu czasem mam zły humor jak czytam ten temat :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Panowie proszę o poradę - skąd najlepiej pociągnąć zasilanie na tył z korbami? - ktoś już pytał ale nie widzę odpowiedzi.

Opublikowano

Dołączam się do pytania.

Opublikowano

Albo z zamka albo z klamki jeśli masz pakiet światło

naciepane z GT-I9195

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.