Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II


krystian3769

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Gibons napisał:

hehe no tak źle napisałem Krystku :P

Tak nie zmieniałem nadkoli. I naprawdę jeżeli nie zależy komuś na poliftowych. Nie widzę najmniejszego sensu zmieniać. 

Nic nie przyciera czy jakoś nienaturalnie odstaje itp.

To samo tyczy się sprysków. Jak nie zmieniasz pasa to pod zderzak sline stare pasują i normalnie się wysuwają.

Prawdopodobnie pod C+ trzeba by coś podszlifować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to dobra wiadomość w sumie :) czyli generalnie blotniki lampy i maska + zderzak ? a powiedz mi jak pas zostawiasz to ten styropian pasuje ? pod zderzakiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje bo belka alu. też jest do wymiany i ma inny kształt. Prócz tego jest jeszcze lista części które najlepiej kupić w ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Powiedz mi co masz za sprzęgło że ci się nie ślizga przy takim niutku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ruby napisał:

Z innej beczki. Powiedz mi co masz za sprzęgło że ci się nie ślizga przy takim niutku?

Seria jeszcze od nowości nie ruszane 

Też się dziwię że tyle wytrzymuje :decayed:

Ostatnio rozmawiałem z kolegą który ma też CAHA jeszcze w serii i nalotu ma ponad 250k. Tak samo jak u mnie pierwsze lata użytkowania auta robiło przebiegi autostradowe po 60k rocznie. Myślę że między innymi przez to sprzęgło tak długo wytrzymuje.

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jest 230000km i tez sprzęgło seria. Silnik Caha. Czasami tylko przy ruszaniu szarpnie a tak to bez lipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz Kolego praktycznie ten sa przebieg co ja. Umnie prawie 229k z czego ostatnie 50k z wirusem. I jak narazie bez uślizgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristiano powiedz mi miałeś jakieś problemy z dystansami ? bo znalazłem dobrą felgę ale musiałbym włożyć dystans 13mm i zastanawiam się czy są jakieś wady zastosowania dystansów. Jak przy większej prędkości ? zero bicia ? czy nie rozpędzasz się za bardzo na zimówkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse kupiłem jak większość na forum z Dystom.pl i mogę śmiało Ci je polecić.

Zero bicia. Dystans bardzo pasownie siedzi na pieście. To samo jeżeli chodzi o osadzenie felgi na kołnierzu. U mnie są może nie największe ale już spore z przodu 20mm i tył 25mm. Miałem je dopiero sezon i nic nie zauważyłem niepokojącego. Nawet przy jeździe w granicach 200km/h. Tak że jak pewnie potrzebujesz 10mm max 15mm tym bardziej będzie ok.

Śruby też dają z wytrzymałością 10.9

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majty2009 napisał:

no no powiem Ci że efekt końcowy pod maską na wielki plus :)

Dzięki 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie tu chwilę a ten już nagrzebał :wink:

Pieknie panie mało d*pa nie pęknie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andynl napisał:

nie było mnie tu chwilę a ten już nagrzebał :wink:

Pieknie panie mało d*pa nie pęknie :thumbup1:

Łoooo Panie ... Ty żyjesz :decayed:

Gdzieś był ja Cię nie było ?

A bo jak zaczynałem temat to sugerowałeś że takie mieszanie przodu z tyłem to taki miszmasz, ni pies ni wydra 

I wziąłem to sobie do siebie...:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje co mam nie żyć :wink: po prostu złapałem innego bakcyla, bardziej dwukołowego :grin:

Dobrze że wziąłeś sobie do siebie teraz autko wygląda jak się patrzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną popierdułke :tongue: tyle że skuter. Piaggio też 125cm.  Całkiem przyjemnie się tym jeździło. I tuż przed tym jak weszła ta ustawa pozwalająca jeździć na kat. B go sprzedałem :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna klapa bagażnika 

 

 

 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...