Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe


Reniu

Rekomendowane odpowiedzi

jest tak... pedantycznie czysto :decayed: zresztą Reniu ma zawsze wypucowane auto to i silnik też musi być :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Reniu wyszło super :good: Środków do mycia silnika jest wiele.Tak jak napisałeś,używam płynu "fular" już od kilku lat i nic nie dzieje się (jest to środek organiczny).Trochę pracy a efekt wyśmienity :good: .Reniu teraz możesz jak ja podchodzić do silnika w białych rękawiczkach :naughty: Tak na marginesie,to płyn polecił mi kolega ( handlarz samochodami) :polew: Ciekawe czemu on tak myje te silniki przed sprzedażą :mysli: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo handlarze chcą ukryć ślady zapoceń i wycieków. Ja nie muszę nic ukrywać :cool1: a efekt końcowy bardzo cieszy moje oko :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nic ostatno się u mnie nie wydarzyło, może tylko to że wpadł do głowy pomysł na kubełki w czarnej skórze :kox:

Mam też kilka ostatnich shot'ów:

spot20100905001.jpg

spot20100905016.jpg

spot20100905022.jpg

spot20100905023.jpg

spot20100905024.jpg

Ostatnie foto typowo dla porównania z podświetlanymi kratkami, na które mam smaka od początku posiadania A4 :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem... boje się, że będzie odłazić z progów (twarda guma), dokładki to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nic ostatno się u mnie nie wydarzyło, może tylko to że wpadł do głowy pomysł na kubełki w czarnej skórze :kox:

Mam też kilka ostatnich shot'ów:

spot20100905001.jpg

spot20100905016.jpg

spot20100905022.jpg

spot20100905023.jpg

spot20100905024.jpg

Ostatnie foto typowo dla porównania z podświetlanymi kratkami, na które mam smaka od początku posiadania A4 :sarcastic:

Jak ja ci zazdroszczę felunlku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu liczniczek z FISem z polifta :cool1: To jest ogroooooomna zmiana na + :) polecam :wink4: Jakiś programik to tam u siebie masz? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik z FISem chodzi mi po głowie, krateczki podświetlane z polifta i kubełki, bo na naleśnikach siedzi się do d*py :bag:

Softu nie robiłem bo chciałem mieć wcześniej ogarniętą mechanikę. Oczywiście również wirus za mną też chodzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik wygląda świetnie - masz wycieki? :polew: oczywiście żart, zadbane autko :)

Pół-skóry Recaro :rolleyes: coś co bym widział u siebie :) Dobrze, że ja już mam FIS, podświetlane kratki :) mniej do modzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fajki to musisz regularnie papierem leciec, czy nie brudza sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnym papierem! Są tak wygłaskane, że wystarczy wilgotna szmatka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu wynegocjowalem dla Ciebie b.dobra cene na lakierowanie dokladek...jestes zainteresowany?? jak tak to wal na kom albo PW (lepeij kom) [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 08:55_________________________________________________aha i na Bete tez mam innego goscia (lepsza cena-i lepsza jakosc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało się zamontować podświetlane krateczki (EU) z polifta :buhaha:

Ten mod chodził za mną od początku posiadania B5 także jestem bardzo syty :cygaro:

kratki01.jpg

kratki02.jpg

kratki03.jpg

kratki04.jpg

kratki05.jpg

kratki06.jpg

kratki07.jpg

Wielkie podziękowania dla Manny'ego :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...