Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolor tapicerki (oznaczenie,kod,gdzie znajde)


Lukas90

Rekomendowane odpowiedzi

już wiem jest koloru srebrnego , dzwoniłem do aso i też na podsufitce jest kartka naklejona i na nej pisze jaki jest kolor

Edytowane przez Pablo2506
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję kupić tapicerkę słupków do mojej B6.

Ja mam kolor LA, czyli czarny soul. Sprzedawca na wlepce ma LC, czyli ciemno szary, swing.

Problem w tym, że te kody dotyczą dolnej części tapicerki.

Czy da radę określić tą jasną górna część?

Czy one się różnią w LA i LC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6977e7df3242d76754f5c53a425968ce.jpg
38819427157509005262.jpg
Jaki to kolor tapicerki? Wersja sline we wlepie kod N1H/QE. Siedzenia i boczki maja kolor jakby niebieski

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kufel26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym kupić zestaw tonujący do gałki zmiany biegów, tylko nie wiem jako to kolor.. może ktoś pomoże? B7 usa, beżowy środek

56c628e007f060ce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pomoże ktoś w dobraniu koloru tapicerki mam numerki itd spod podłokietnika itd?.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor mojego wnętrza zgodnie z wlepka to :

twist (beż) N1H LE / STD

Mam jednak problem z określeniem  koloru podszybia.  Pomóżcie.  

wx22buyk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Onyks napisał:

Kolor mojego wnętrza zgodnie z wlepka to :

twist (beż) N1H LE / STD

Mam jednak problem z określeniem  koloru podszybia.  Pomóżcie.  

wx22buyk.jpg

Podszybie, góra boczków, kierownica, gałka i ręczny to kolor JIVE. Wiem, bo mam identyczne.

PS - widzę, że masz dość zjechaną gałkę ręcznego, jakbyś był zainteresowany, to mam do sprzedania po regeneracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjechaną gałkę ręcznego ? Chyba mówisz o dźwigni zmiany biegów. .? Zastanawiam się jak ten Jive będzie współgrał z platin hell. Ktoś  ma może taką kombinację u siebie ? ( mowa o popielniczkach i ramce biegów)

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Onyks napisał:

Zjechaną gałkę ręcznego ? Chyba mówisz o dźwigni zmiany biegów. .? Zastanawiam się jak ten Jive będzie współgrał z platin hell. Ktoś  ma może taką kombinację u siebie ? ( mowa o popielniczkach i ramce biegów)

Oczywiście, chodziło mi o gałkę zmiany biegów :hi:

W moim aucie po praniu wnętrza odkleiła się podsufitka. Nie mogłem znaleźć nigdzie beżowej (Twist), więc kupiłem podsufitkę, razem z poszyciami słupków od lini okien w górę, z rączkami, słonecznikami wszystko w kolorze Platin Hell. Jeśli ktoś nie wie, to myśli że jest tak fabrycznie,  bo ładnie to się skomponowało z boczkami i deską, dół wnętrza beżowy, góra siwa. Ale jak by to wyglądało jeśli chodzi o dekory i popiołkę nie mam pojęcia. Ja u siebie chcę wymieniać dekory, ale w gre wchodzą tylko czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem podobny plan ale ciężko znaleźć zadbane. Obecnie chce założyć listwy szczotkowanego alu a resztę właśnie z platin hell. Jeśli różnica w kolorach będzie zbyt duża popielniczki i ramkę biegów wymienie na czerń.  PS.  Wyślij mi na Pw ofertę tej gałki,  chętnie zerkne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś napisać jaki mam kolor tapicerki skórzanej- kod CX ?????? nie jest to c7 a allroad ale nie chciałbym zakładać nowego tematu.

Edytowane przez nowiciusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok chłopaki szukam boczków do auta w takim oto określeniu N2l i QL :-) są to skóry z materiałem po środku ale on jest inny niż mam w tej chwili czarny soul. To mi przypomina taki materiał speed z moich siedzeń sline szmacianych.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na przednim fotelu mogę znależć oznaczenie tapicerki? Gdzie znajduje się metka z oznaczeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, trepek napisał:

Gdzie na przednim fotelu mogę znależć oznaczenie tapicerki? Gdzie znajduje się metka z oznaczeniem?

Tego nie wiem ale daj vin to zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenie tapicerki mam LC czyli swing. Chcę zmienić fotele na sporty ale nie chciałbym kupić niewłaściwego koloru. Jak wiadomo, aparaty różnie przekłamują kolory i np. z fotelami poniżej mam małą zagwozdkę, co to może być:

 

1d7b93364281a80e40593714072c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. U mnie na wlepce jest LC swing ale tapicerka była zmieniana na skóre a podszybie i góra boczków ze drzwi jest ciemniejsza. Kolor to chyba ten JIVE ale jak to sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z was byłby w stanie stwierdzić kolor tapicerki? Przymierzam się do wymiany podsufitki poniewaz poprzedni właściciel uparł bez odpowiedniej wiedzy i matereial najzwyczajnie rozwarstwil się. Na dzień dzisiejszy tylko takie zdjecia. Jutro mogę zrobić inne wcześniejszą porą.348b5c52c8c471b86d1250f8869d40f7.jpg78e2077305970fd581f23c139181be3d.jpged8918332206b9bd2a7d25aeb0cdea2c.jpgfb56f406a7775b1c273b32696a1d035a.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,może ktoś wie co to za kolor o oznaczeniu ZQ ?

Generalnie jest jasno szara fotele recaro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...